Bulletproof Weekend

NoAmItA ChAn

New member
../images/Emo20.gifBulletproof Weekend../images/Emo20.gif

אני מבקשת, אם אתם רואים שעד שבת בערב לא נפתח שרשור סכמ"ש - אנא פתחו את השרשור בעצמכם! לפעמים אני לא מספיקה (כמו שקרה הסופ"ש), אז שמישהו בבקשה ייקח על עצמו לפתוח את השרשור בעצמו במקרה כזה. תודה :) שיר השבוע של MCR? שיר השבוע בכללי? אמן/אלבום השבוע? סרט/ספר/תוכנית/וידיאו השבוע? דבר טוב/רע שקרה השבוע? ציטוטי השבוע? תכנונים לשבוע הבא? תמונת השבוע? מדגישומטיק: http://on.liorshemesh.com/mo/2.0/

Ayush Cohen

New member
:)

שיר השבוע של MCR? אמממ.. הכל שיר השבוע בכללי? - אמן/אלבום השבוע? MCR... סרט/ספר/תוכנית/וידיאו השבוע? - דבר טוב/רע שקרה השבוע?
קיבלנו תעודות- זה אומר שחצי שנה כבר מאחרינו
התעודה שלי לא כל כך טובה ציטוטי השבוע? - תכנונים לשבוע הבא? - תמונת השבוע? -

QueenCryBaby

New member
טריליליליליייייי

שיר השבוע של MCR? האקוסטיים
שיר השבוע בכללי? פפפפפףףףףףף. אמן/אלבום השבוע? מיי כמיקל, 30סקנדס, אסקייפ דה פיית'. סרט/ספר/תוכנית/וידיאו השבוע? דוקטור הו! הוא חזר הוא חזר הוא חזררררררר
דבר טוב/רע שקרה השבוע? דוקטור הו חזר, הזמנתי את בולטס מאיביי
ציטוטי השבוע? סניליותסניליות~ תכנונים לשבוע הבא? תל אביב, אני מקווה
תמונת השבוע? עצלנותעצלנות~

Another Grave

New member
../images/Emo40.gif קנו לי אוקספורד מושלמות!../images/Emo99.gif

זה כאילו לא חוקי כמה שזה הדבר הכי מדהים שקיים. |עזבו שזה מעור,אני יודעת.רגשות אשמה יבואו בהמשך| מצרפת תמונה,כי זה פשוט מושלם. ועכשיו לסכמ"ש,כי אחרת אני סתם מנצלש"ת.
שיר השבוע של MCR? דיסנ',כי שמעתי אותו אתמול והיה לי נחמד כזה.
שיר השבוע בכללי? למטה.
אמן/אלבום השבוע? רדהוט- חרשתי עליהם לגמרי בסופ"ש, בעיקר על החומרים הישנים:) וכמובן את הרגילים: רדיוהד,פאניק,הימ,מיקה,מארון5,נירוונה ואוזי.|השאר לא עולים לי כרגע|
סרט/ספר/תוכנית/וידיאו השבוע?
דבר טוב/רע שקרה השבוע?
קיבלתי עונש.-להשאר שלוש שעות.
אני לא מקבלת את התעודות עם כל הכיתה,אלא אצל המנהלת.
לא נחמד לי לאחרונה.
ציטוטי השבוע?
תכנונים לשבוע הבא? - היום נשארתי עד שלוש בבית ספר,עונש. - מחר בוחן בהבעה + שיעורים להגשה. - רביעי מבחן מת'.הצילו! - תעודות..אולי בכ"ז יתנו לי את התעודה עם כולם.
תמונת השבוע? האוקספוד המדהימות שלי.
הודגש וקומבן באמצעות האוקספורד האעאעעא שלי.|שאגב,אני חייבת למצוא להן שם!|

Another Grave

New member
../images/Emo40.gif מצרפת עוד תמונה של הנעלים../images/Emo23.gif

מדהימוווווווווות

lilison13

New member
../images/Emo18.gifחפירה!

אוח נו ובדיוק חשבתי לפתוח את אתמול את השירשור וויתרתי שיר השבוע של MCR? DEAD!,TO THE END בקיצור השירים הישנים שיר השבוע בכללי? Lady Gaga - Scheiße Lady Gaga - Fooled me again ואין לי מושג לאיזה קטגוריה לדחוף את זה אבל זה: http://www.youtube.com/watch?v=AYq5ns5VpTQ כזה נוסטלגיה לגיל 2-4 מביא הרגשה כזאת טובה *-* אמן/אלבום השבוע? MCR,Muse,MSI Lady Gaga(השירים הישנים שלה) סרט/ספר/תוכנית/וידיאו השבוע? סרט - אליסה בארץ הפלאות ראיתי במקרה שוב אתמול בלילה,ומאוד התמקדתי בג'וני דפ XD איזה הזוי הוא שם וידיאו - http://www.youtube.com/watch?v=dwU7a98pq9k כל פעם מחדש LOL דבר טוב/רע שקרה השבוע? טוב - זכיתי באלבום וקיבלתי אותו היום *-* אני כזאת מאושרת! תודה לפורום! ^^ - אוף נו רציתי להגיד עוד מלא דברים ושחכתי אוף נו! רע - לא הייתי בבצפר כמעט כל השבוע הייתי חולה,ויש לי כבר איזה מליון חיסורים ואני בבצפר החדש כולה חודש וקצת ציטוטי השבוע? הממ זה ארוך,בוא נגיד ככה שהיה לי שיחה עם 2 חברות במקביל ודיברתי איתם על המשפטים שיש לי בחתימה. ואז היא השתמשה עליי במשפט של המזל רע,ואמרתי לה: YOU CANT USE THE SYSTEM AGAINST THE SYSTEM ואז שלחתי את זה לעוד חברה היא:"חחחחחחחחחחחחחח אבל יוווו קאנ יוז זה סיסט אגינסט זה סיסטם *יו* כאאאןן" אני:"CUZ I AM THE SYSTEM" אני:"אין המשפטים היום זורמים לי כמו דבש" אחרי זה: היא: את והאובססיה המוזרה שלך של להשאיר תחבילה שלמה אני: אני מהאלה שמצליחים לאכול את העוגה ולהשאיר אותה שלמה ואז שוב השתמשתי במשפט כי אז הייתה חברה אחרת: "אין המשפטים היום זורמים לי כמו דבש" ואז שהלכתי אחת עושה לי טוב ביי SYSTEM נדבר בערב והשניה לאא את לא יכולה לעזוב את ה SYSTEM! ומאז סיסטם זאת בדיחה פרטית מגניבה XD קיצור לכו תבינו
תכנונים לשבוע הבא? לא דעת,עזבו אותי תנו לי לישון XD תמונת השבוע? כל מה שיש לי להגיד זה LOL

NoAmItA ChAn

New member
This shirt makes you look pretty ugly

שיר השבוע של MCR? קנסר, דה אנד, דד, דה ג'טסט לייף, הלנה, דה קידס :) שיר השבוע בכללי? Night Of The Hunter, Stranger In A Strange Land, Search And Destroy, Vox Populi, The Kill, Attack - 30STM Brick By Boring Brick, Playing God - Paramore When They Come For Me, Waiting For The End, The Catalyst, No More Sorrow, Crawling, Numb - Linkin Park אמן/אלבום השבוע? מכ"ר, פאראמור, לינקין פארק ו-30סטמ D: סרט/ספר/תוכנית/וידיאו השבוע? ספר - סיימתי את "גאון פשוט" D: סרט - "אליס" :) תוכנית - אמריקן איידול, האוס, המורדים, האח הגדול, היפה והחנון D: דבר טוב/רע שקרה השבוע? הרבה, אין לי כוח >: ציטוטי השבוע? "פירמוט = שואה לסמיילים" ציטוט של אליס XD תכנונים לשבוע הבא? יהיה בסדר. תמונת השבוע? X

PUMPKIN juice

New member
התמונה הזאת אדירה! ../images/Emo6.gif

שיר השבוע של MCR? ממ..
שיר השבוע בכללי? Someone To Watch Over Me בשלל ביצועיו Grenade-Bruno Mars Jeff Buckley-Grace Jeff Buckley-Lover, You Should've Come Over קוצים-עידן רייכל ואביב גפן אמן/אלבום השבוע? ממ, אין מישהו ספציפי. סרט/ספר/תוכנית/וידיאו השבוע? תוכנית-GLEE! חפרתי על זה השבוע
אני חייבת לחזור לקרוא, לא כייף לי ככה! דבר טוב/רע שקרה השבוע?
שיעור טוב בפיתוח קול :)
אתמול היה יום הולדת לחברה מממש טובה שלי ובאנו אליה בבוקר עם בלונים ועוגה והערנו אותה
אח"כ נסענו לBBB לארוחת שחיטות, היה טעים!
ההופעה בטקס פתיחת הפארק משהו בביה"ס שלנו[שטות גמורה!], היא הייתה כייפית :)
עייף לי :(
התעודה הכי גרועה שקיבלתי בחיי! ציטוטי השבוע?
תכנונים לשבוע הבא? בעיקר לישון :) תמונת השבוע? שטויות בביה"ס

למעלה