שרית חיימיאן - יוצרת הסרט גולה סנגם-

התבגרות

תהליך ההתבגרות שלי התחיל עם עשיית הסרט וממשיך מאז. הסרט הושלם לפני 3 שנים ומאז אני מרגישה שאני רק צומחת. לומדת לאט לאט להכיר את המגבלות שלי והיתרונות. איזו מין משפחה אני רוצה לעצמי, על מה אני לא מוכנה לוותר וגם על מה כן... ובעיקר מנסה להבין מה יגרום לי להיות הכי מאושרת..

נושא קרוב ומוכר

ערב טוב
אני מהבלוק ממול ....
וכשראיתי את ההזמנה עם שם הסרט עלו בי דמעות געגוע .השיר הוא אהוב עלי ביותר . אני ממוצא חצי פרסי מצד אימי ,הוריה עלו מטהרן לארץ בשנות העשרים ,בדרך לא דרך , אף על פי שידעו חיי עושר והיו מקורבים לחצר השאח בזמנו. אנו הדור הצעיר במשפחה נוהגים בכל שמחה משפחתית לרקוד את השיר, ומשמרים את מעט המסורת הזכורה לנו בעיקר באוכל ,ופה ושם ביטויים או משפטים, לצערי את השפה לא למדתי וחבל..... משפחתי ואני מצפים בכליון עיניים לראות את הסרט שייצרת ובטוחה שאמצא שם דמויות מוכרות כיוון שחלק ממשפחתי גרו בשכונת התקווה בשעתו . שאפו על שבגילך ייצרת סרט ותעדת עולם הולך ונעלם , בעצם לא לגמרי כיוון שבחוגים חרדיים עד היום מכתיבים לנשים עם מי להתחתן . ושאלות- האם תגישי את הסרט לתחרות בינלאומית? האם ניתן יהיה לרכוש אותו ב DVD מה הסרט הבא שלך? ת ו ד ה

niya

New member
שוקולד אגוזים../images/Emo24.gif

תרשי לי לנצל"ש את האירוח של שרית ולברך אותך כמצטרפת הבאה לפורום...
גם אני, כמוך, לא למדתי פרסית לצערי (וכל הזמן מנג'סת כאן לכולם שיתרגמו את מה שהם כותבים בפרסית) אבל ללא ספק בשנה וקצת שהפורום קיים למדתי לא מעט מלים חדשות בפרסית, הרבה ביטויים, מנהגים אמונות ועולם שלם נפתח בפני, עולם שלפני כן היה מורכב חלקים מעטים של פזל. כמובן שעוד יש הרבה מה ללמוד, אבל כולנו פה ביחד יכולים לעשות המון

תודה יקירה ../images/Emo24.gif

מבטיחה להגיע תודה לשרית אורחים בלתי צפויים לא אפשרו לי להמשיך איתה את הדיאלוג לילה טוב

לינק לסרט נוסף שלי "שפת אם"

אשמח אם תצפי בסרט. הסרט יצא לפני 3 שנים והוקרן בפסטיבלי קולנוע ברחבי העולם וגם בארץ (דוקאביב, פסטיבל סרטי נשים ועוד..) לגבי דיוידי את יכולה לפנות אליי למייל הפרטי שלי [email protected] מאז גולה סנגם יצרתי עוד סרט קצר "שפת אם" על השפה הרגשית בין אמהות לבנות. ניסיתי לאסוף סימבולים שמתארים את הקשר הסבוך הזה.. הנה לינק לסרט הוא באורך של 3 דקות. גם הוא דובר פרסית..

niya

New member
הנה דוגמא מצויינת לכמה הרבה חכמה

אפשר להכניס בכל כך מעט זמן... ואני אצטט את הקשישה בסרט (שאולי שרית תסכים לגלות מי היא) שאומרת לבתה האהובה והאוהבת:
"חשוב שתזכרי: האמא היא העוגן, האבא הוא רק עובר אורח"

niya

New member
תודה לשרית חיימיאן, יוצרת ובמאית

הסרט "גולה סנגם-פרח האבן" על השיתוף בתהליך המורכבף הקולנועי והרגשי ששיתפה תאנו כאן. למי (שכמוני) רוצה עכשיו עוד יותר לראות את הסרט,
הסרט יוקרן בערוץ 10 ביום שישי, 25/12/2009 בשעה 14:00
אנחנו נמתין לראות ולשמוע על סרטים נוספים של שרית, שאני מקווה שיצאו לאור בקרוב

תודה ( :

תודה ( : שנדע כולנו לזקוף את הראש, להיות גאים במקום שממנו באנו וגם להיות קשובים ללב ולרצון הפרטי שלנו גם אם הוא סותר לפעמים את הציפיות והרצונות של הסביבה. הרבה אהבה לכולכם שרית חיימיאן.

דוטקצי

New member
../images/Emo45.gif../images/Emo127.gifשריתחיימיאן ישר כוח -ברור שאצפה בסרט

,,,,זה יהיה כמו לחזור הביתה,,,,

niya

New member
../images/Emo9.gifאת מוזמנת תמיד

ברוכה הבאה מתי שתרצי

גיסי2

New member
כל הכבוד מצפה לראות הודיע גם לכל בני משפחתי

אנחנו גם פרסים

niya

New member
../images/Emo24.gifהיי גיסי2 וברוכה הבאה

איזה יופי שאת כאן
ספרי עוד משהו על עצמך (חוצמזה שאת פרסייה)

גיסי2

New member
היי

שמי סיגלית ואני בת 41 נשואה + שלוש בנות, עובדת במשרד משעמם המחץ ודי מחפשת את עצמי כרגע , איזה יופי שאת עושה משהוא שאת אוהבת ( אני מתארת לעצמי ) ביייייייי

niya

New member
רגע רגע רגע...../images/Emo6.gif

נשואה? לפרסי או לא? הוא עבר את מבחן המלפפון אצל אבל שלך? בנות כמה הבנות? מה הן עושות?

גיסי2

New member
סיגלית

כן פרסי ועברנו את כל המבחנים אני נשואה כבר 18 שנההההההההההההההה יש לי בת בת 15.5 12 5 מה איתך את נשואה ילדים ובת כמה את

niya

New member
רווקה

ו(עדיין) אין ילדים. החבר'ה פה בפורום ניסו לחתן אותי בחוסר הצלחה בולט

פרויז1

New member
בנסיונותי האישיים וגם הנסיונות

הקולקטיביים לאילוף הסוררת , מצאנו חתולה פרסיה על גג לוהט מתנגדת לנשואים . מה לא עשיתי? דיברתי ארוכות עם רחלמו וננזפתי על ידי החתולה. צ'י כונם? צ'י נכונם?

למעלה