שליחת קבצים במסרים, תקינה בהחלט

אלי כ ה ן

New member
תפוז לא מעביר כהלכה מסר שאליו מצורף קובץ.

בתוכנה ששודרגה היום, המסר אמנם מצליח להישלח אך ללא הקובץ שצורף למסר בעת המשלוח.

ShiRaN faY D

New member
../images/Emo43.gifשליחת קבצים מצורפים במסר../images/Emo43.gif

לאור שינויי המערכת ושדרוגה, יש כרגע תקלה בשליחת קובץ מצורף למסר, התקלה ידועה, לא ממש תקלה אם כי לא ניתן לצרף קובץ. פשוט לאור שדרוג תיבת המסרים, יש עוד כמה פיצ'רים אשר עובדים עליהם על מנת להשלים את כל ביצוע הפעולות במערכת המסרים, תודה מראש. המשך יום נעים.

ShiRaN faY D

New member
צהריים טובים.

אני רוצה שתבדוק באם ביצעת את הפעולה כהלכה, לחיצה על "צרף קובץ" בחירת הקובץ, צירופו אל המסר כהלכה, ושליחה. שים לב שיש גם נפח מסויים, כך שאם ניסית לשלוח שני קבצים מצורפים, קיים סיכוי סביר שזה לא ישלח, לכן הפרד קבצים ושלח קובץ אחד בלבד עם כל מסר, המלצה שלי. בדוק זאת שוב על פי הפעולות של "צרף קובץ" ובדוק את גודלו של הקובץ. המשך נעים.

ובכל זאת ועל אף שלא הכל מאה אחוז

כל הכבוד למערכת המסרים החדשה ממה שהתנסתי היא נראית ידידות למשתמש....

אלי כ ה ן

New member
בעייה בתבת המסרים החדשה ובדף החדש "שליחת מסר"

כשנכנסים לתיבת המסרים, או לדף "שליחת מסר", אז בצד הימני קיצוני של הדף רואים את הכותרת "מסרים", ומתחתיה ישנן שש אופציות, שהאחרונה שבהן היא "למערכת הישנה", אבל כשלוחצים על האופציה האחרונה הזו - לא נכנסים למערכת הישנה אלא עוברים לתיבת המסרים החדשה (אפילו לא לדף החדש של "שליחת מסר").

ShiRaN faY D

New member
זה קודם כל מעביר אותך אל המערכת הישנה..

בדוק זאת עכשיו, זה אמור כבר להסתדר, מה גם שבקרוב מאד המערכת הישנה תוסר, כך שאם אתה עדיין משתמש בה אז צפויות להיות בה תקלות וכד'. לא משהו אשר מטפלים בו כרגע מאחר והיא אמורה לרדת. אך האופציה מעבירה אותך אל המערכת הישנה כרגע, זה בהחלט קיים, וזה צריך לעבוד אצלך.

אלי כ ה ן

New member
אז אולי אוכל לקבל את הכתובת של המערכת הישנה?

אצלי הכתובת של תיבת המסרים החדשה היא http://www.tapuz.co.il/inbox וכשאני נכנס לשם ולוחץ על "למערכת הישנה" אז אני שוב נכנס לכתובת הנ"ל !!!

יקירי

זו עדיין המערכת החדשה לוחצים בצד ימין למרכת הישנה ואז מגיעים למערכת הממש ישנה אבל לא ברור לי בשביל מה צריך את זה בכלל.........

ShiRaN faY D

New member
ערכנו בדיקה זה עתה.

והקישור פותח ישירות את המערכת הישנה, כנראה שגם אצלך עדיין זה לא עובד, יש לא מעט תקלות עם תיבת המסרים הנמצאות בטיפול. אך הקישור לאחר בדיקה נוספת פותח את התיבה הישנה, ללא קשר לאופציה הקיימת בתוך התיבה החדשה.

אלי כ ה ן

New member
גם אני ערכתי בדיקה ולהלן התוצאות

לחצתי על הקישור שנתת לי עבור המערכת הישנה, ואז, בתוך שורת הכתובות של הדפדפן, הופיעה למשך שניה אחת הכתובת: http://www.tapuz.co.il/pcards/sVreadMsg.asp אבל היא מייד התחלפה לכתובת http://www.tapuz.co.il/inbox שהכניסה אותי למערכת החדשה. בשורה התחתונה: אין לי שום אפשרות להיכנס למערכת הישנה (ולכן בינתיים גם אין לי אפשרות לצרף קובץ למסר).

אלי כ ה ן

New member
והאם אוכל לקבל...

את הכתובת של הדף הישן של "שליחת מסר"? הכתובת של הדף החדש היא http://www.tapuz.co.il/inbox/newMsg.asp ואני צריך את של הישן. נא לא להפנות אותי לכתובת של המערכת הישנה של תיבת המסרים, כי הכתובת הזו מייד מתחלפת אצלי (בתוך שורת הכתובות של הדפדפן) לכתובת החדשה, אז אולי אנסה את מזלי בכתובת של הדף הישן של "שליחת מסר", בתקוה שלא יקרה לה מה שקורה לי עם הכתובת של המערכת הישנה של תיבת המסרים.

ShiRaN faY D

New member
בוא נסה את הקישור הבא.

מקווה שזה יפתח לך תחת "שליחת הודעה חדשה" כי זה קישור תקין ומוביל ישירות אל שליחת הודעה בדף הישן, אם תתקל בעוד בעיה מן הסוג הזה, עד יום ראשון זה אמור להסתדר, גם בנוגע לשליחת קבצים וכד'. שבת שלום.

אלי כ ה ן

New member
הקישור שנתת מאד מיושן ולכן לא נותן לשלוח קובץ

כשביקשתי לקבל קישור לדף הישן של משלוח מסר, התכוונתי לדף הישן שהיה תקף עד לפני פחות משבוע, אך לא התכוונתי לדף מיושן כל כך.

שליחת מסר

ברצוני לדעת כייצד אפשר לשלוח מסר לחברים שלי ולא ליצור כפילות בתיבת המסרים הנכנסים שלהם שכן המנויים מקבלים הודעה אוטמטית ואם אני שולח הודעה נוצר מסר כפול תודה מראש אוריאל

ShiRaN faY D

New member
אם כוונתך היא..

לשליחה מרוכזת של הודעות לכל החברים, זה אפשרי בהחלט. מה שכן אני יכול לומר, שלאור שינויי המערכת לאחרונה, יש לא מעט כפילות בנוגע למסרים, מדי פעם זה מרגיש שההודעה לא נשלחה ואז שולחים אותה שוב. היום מטפלים בכל תיבת המסרים, כפי ששמת לב, אני מאמין שזה יסתדר וכך גם באגים כאלה ואחרים לא ישרצו בתוכה. תנסה לבדוק זאת לקראת שעות הערב או מחר, ואם תתקל במשהו בדומה לכך שוב, עדכן אותי. לא אמורה להיות בעיה של כפילות לאחר כל השדרוג הנוכחי. תנסה לשלוח מסר מרוכז אם אלו הודעות דומות לכמה מרשימת החברים שלך. זו גם אופציה, בנתיים זה יכול לעזור לך. המשך נעים.

תודה על התשובה המהירה

אז הנה לדוגמא המסר ששלח לי הופיע כפול כעת וזה מה שחשבתי שאוליי יש דרך לשלוח בלי הכפילות תודה רבה ובייייי מאוריאל

ShiRaN faY D

New member
נבדוק גם את העניין הזה, אוריאל.

בגדול בהמשך לא אמורה לחזור תקלה מן הסוג הזה. תודה והמשך נעים.

אלי כ ה ן

New member
ביצעתי את כל הפעולות כהלכה. נסה בעצמך ותיווכח

שלחתי לעצמי קובץ קטנצ'יק מטיפוס DOC. ביצעתי "צרף קובץ", בחרתי, ואז הכתובת של הקובץ הופיעה נכונה ברובריקה הנכונה של המסר, שלחתי, ואכן הקובץ נשלח, אבל ללא הקובץ. חזרתי על כך כמה פעמים והתוצאה חזרה על עצמה. האם בדקת בעצמך?

למעלה