שירשור הפרק הסיום
פרק 102

../images/Emo47.gif../images/Emo58.gifשירשורפרק הסיום הגדול 102../images/Emo192.gif

זה פרק סיום הרשתי לעצמי לפתוח מוקדם
איזה כיף שהרצל זכה בפרס מעצב השנה כל כבוד לו כל כך צפוי וגם צודק אני מת עליו פשוט כנל לגבי עמית פלורנטין למרות הרבה קטעים שעיצבן בצילום פשוט אין על הוא אחלה של צלם השנה יפה שקרא לפיצו לבמה ,ולא שכחת את קרן,ועלק קרן עם "יש""יש בבית היא הורסת כמו ילדה בת 5 וחצי ,מממש זוג משמיים איזה יופי שירן קיבלה ועברה תפיסכומטרי אהבתי,זה מוכיח שלא כל בלונדה היא סתומה ,כנל לגבי דוגמנית אוי אוי איזה פרצוף עשתה שירן שראתה את אדם עלה,הם פשוט מושלמים ביחד איזה כיף לראות אותם יחד,דוגמני על איזה פרק,קרלה דוגמנית העשור כמעט התעלפה רק מוכיח שלא משנה כמה ניסייון יש,זה תמיד מרגש כל פעם מחדש לא יאומן איך תומר האביר על הסוס הכחול הגיע בזמן עם יובל,ממש בנס הציל את מרי ,דוגמנית השנה, אוי איזה מלך יצא שיקו שנתן את מוניק לדולב ,סופסוף למרות שזה היה צפוי דולב ומוניק אהבה הגדולה יחיו ביחד ובשקט נטלי בסוף עם אהבה שלה נתן שבטח לא ישאר בתול,ומויש עם הרצל שלא עלה על המטוס ממש פצצתי איזה הורסים יחד איזה חמוד אריק איך השלים עם נאווה'לה,ולא לקח לה את סוכנות ישלו לב לפחות,ופי'צו כולו פצוע אבל מקנא מהצד אוי אוי נאווה ופיצו ביחד איזה זוג הזוי הם ,ועמליה סופסוף מצאה את יובל אחד שיאהב אותה באמת כמו שמגיע לה קרלה בהריון כמו שאמנון רצה הוא נכנס לשוק,עוד זוג משמיים,אהבה מנצחת הכל ותמיד תנצח ,אי אפשר לשלוט בלב כמובן הדובדבן שבקצפת איך אפשר לסיים את פרק בלי תומר ומרים מלך ומלכה אמיתית כל כך יפה ומרגש לראות אותם חבל שנגמר מעניין עם יהיה עונה 2 ,אבל סוף פצצתי,אי אפשר לבקש יותר מזה,לא זזתי מהמסך

Shmal

New member
איזה פרק יפה ../images/Emo7.gif חבל שנגמר ..

ולא, אין עונה שנייה לצערנו. אני חושב שגם עדיף, זו סדרה שמתאימה רק לעונה אחת.

michalb19

New member
איזה פרק יפה!! מדהים!../images/Emo162.gif

לא נראה לי שיש סיכוי לעונה שנייה... תראו איך זה נגמר, בכלל לא השאירו משהו פתוח כדי להמשיך.... אוף, זה היה כל כך יפה!! אדם ושירן
כל כך מדהימים! נתן ונטלי
כנ"ל. נתן כבר לא בתול
תומרי
כל כך מדהימים!!! איזה סוף מדהים עם הנשיקה שלהם!! זוג מדהים משמיים!! לא יהיה עוד זוג כזה באף טלנובלה! קרלה בהיריון, איזה חמודה!! ואיך היא אומרת לאמנון: "זה לא יהיה רק אני ואתה עוד 8 חודשים" ולא רק ששירן עברה את הפסיכומטרי היא קיבלה בו 792!! הלוואי עלי! איך אריק ונאווה השלימו! כל הכבוד לשניהם! פיצ'ו חמוד, כל הכבוד לו! הוא ונאווה זוג חמוד! איזה צפוי זה היה שהרצל יחזור למויש! אבל בכל זאת זה יפה! אוף זאת הטלנובלה הראשונה שאני רואה שהסוף שלה הוא סוף יחסית סגור! כאילו הם יודעים בוודאות שלא תהיה עונה שנייה! איזה חבל!

michalb19

New member
../images/Emo45.gif אני יודעת.. בגלל זה עדיף שלא תהיה..

בכל זאת עצוב שנגמר...

גל גדות

New member
../images/Emo45.gif די והותר עונה אחת.../images/Emo66.gif../images/Emo71.gif

סדרה מצוינת, מספיק לה עונה אחת שסגרה את כול העניינים.

izik79

New member
יופי של ניתוח, כרגיל ../images/Emo13.gif

לגבי עונה 2 - לא חושב שכדאי שיעשו עונה נוספת. פשוט נשאר עם הטעם הנהדר של הסדרה, וזהו...

Shmal

New member
שלא יקרה חלילה מה שקרה לאלופה 2

טפו טפו טפו , חמסה חמסה שום שמיר ..

EFRATY10

New member
איזה מסכן שמואל.כזה בחור טוב ונאלץ לוותר על

אהובתו. ושיקו יצא גבר. אבל שוב,הכל קורה רק בסרטים.

izik79

New member
אם יש לך VOD...

תעשי חיפוש "בובות" עם הכפתור הצהוב, תתחילי לדפדף למטה עד הסוף. בסוף תראי "אפיקומן - הפרק האחרון של בובות"

הלוואי שתהיה עונה שנייה אבל כנראה זה לא יקרה

אני מאוד אוהבת את הניתוח שלך פרק הסיום היה מאוד מעניין אני אישית מאוד אהבתי אני לא מסכימה עם מה שחלק מכם אמרתם על זה שהשאירו הכול סגור יש עדיין המון דברים שיכולים לקרות ובקלות אפשר לפתח עונה שנייה ולסבך את העיניינים תומרי עדיין לא התחתנו ככה שאפשר לשחק על העניין הזה

מושלם..גם בכיתי גם צחקתי..סדרה מושלמת

ובאוירת הטקס אני פשוט מושית.. תודה לכולם, לפורום המקסים והאינטילגנטי הזה.. לבחור עם שריטה על הסיכומים האיכותיים למנהלי הפורום גל גדות וקומפליקיטד ביוטי על המעורבות והחן שלכם וכמובן ליוצרי הסידרה גיא עמיר וחנן סביון שאם אתם קוראים פה- אז עשיתם לי את השנה. בברכת עונה שנייה ...ושירן רופאה...ותומרי נשואים..ולהרצל ומויש יש ילד..ונטלי ונתן משפחה...ושמואל וחווה (בטח ימצא) נשואים...וגיא מתגייס לקרבי..וקרן ועמית עושים בריתה בגן אורנים..וקרלה ואמנון עושים להם את הקייטרינג ..וגם שודדים איזה בנק ישראל ביחד...ואריק פוגש את ראנה -אחותה התאומה של לאנה ומתחתן איתה...ומוניק ודולב אחרי הרבה מאוד קמפיינים בחו"ל משפחה של חמש נפשות..שיקו כמובן הוא דוד למופת שדואג להכל וגם שותה הרבה מים- כי יש לו כליה אחת פחות..ושגיא עושה תחקירים לאילנה דיין ואחד התחקירים הופך אותו לכתב מוביל והוא מופיע ב"חשופים"..ודנה אוכלת מכות בכלא מכל מיני דנות אחרות.ואולי עושה ניתוח להרמת חזה אבל מורעלת ב"טעות"...ועמליה ויובל עושים משפחה וביחד עם אמנון וקרלה הם הופכים ל"בורר" 3.. תודה תודה תודה....רונה הפ33ה ..רות..סוף.

ואאאי איזה פרקקקקק ../images/Emo7.gif

כל הפרק רק בכיתי ]]] : אין פרק מושלם לסיום העונה. תומריייייי
מרי
שירן אדם
מוניק דולב
נטלי נתן
נאווה פיצ'ו
הרצל מויש
עמליה יובל
קרלה אמנון
כל הזוגות חזרו 33> סוף סוף תפסו את דנה !!!
הסוף היה כזה מרגש. פרק מדהים..

למעלה