רוצים לגעת בכוכבים- מתוך "מעריב לנוער"

didalf

Well-known member
../images/Emo45.gif ../images/Emo109.gif

אנחנו פורום שפוי בצורה מדהימה.

קודם כל תודה רבה על המחמאות../images/Emo9.gif

האמת שאני באמת לא הטייפ קאסט המוכר של מעריצות כמעט מלאכים ובאמת הרבה מהבנות כאן הן לא כאלה. לצערי,משום מה,כשחושבים "כמעט מלאכים" חושבים צרחות וילדות בוכות ובעיקר המון היסטריה. אף פעם לא חושבים על ילדות שפשוט גדלו עם התכנים האלו או בנות גדולות יותר (מבחינת גיל) שפשוט מעריצות את העובדה שזה מה שאנשים בגילן עושים למחייתם.
בכ"מ - הנה הסיכום של הפגישה איתם - http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ViewMsg.aspx?ForumId=1949&MessageId=139030152 זה פשוט ארוך ואני מתעצלת לכתוב שוב,סליחה

Nich92

New member
מסכימה לגמרי עם כל מילה

כל פעם אני נדהמת מחדש לראות איך לאלי ואאוחה משקיעות כ"כ הרבה זמן בצילומים האלה וזה פשוט בלתי נתפס מבחינתי כי שתיהן בסביבות אותו גיל כמוני =\ (אני בת 17 וחצי חחח) זה ממש מרגיז אותי ההכללות האלה ובכלל מה שעושים מהתוכנית. לא נראלי שכריס מורנה התכוונה שהתוכנית שלה תהפוך לסתם עוד אחת מהתוכניות האלה שרק מצליחות ועושות היסטריה שלמה מסביבן אלא היא רצתה להעביר גם מסדר כלשהו פה ומהבלאגן שעושים מהתוכנית המסר מתפספס לגמרי...

אורין23

New member
להעריץ מישהו זה לא אומר

תמיד צרחות ובכי . לפעמים אתה מעריץ מישהו באופן כזה שאתה רואה בעבודה שלו תכונות כמו התמדה וסבלנות וזה מה שראוי להערצה אצל אותו בן אדם . אני בת 25 ואני מאוד מעריצה את העובדה שהם עובדים קשה אבל אני לא מעריצה אותם אישית כי אני לא מכירה אותם ובנות שצורחות ובוכות זה בגלל שהן מעריצות את החזות החיצונית שלהם ולא את העבודה . אתם מאוד בוגרות לגיל שלכם וזה יפה לראות את זה

sara07753

New member
מספיק טוב עבורי! חשבתי שלא רשמת סיכום..

על המפגש. תודה

zabcde

New member
למה אחת הבנות אמרה בראיון

שזאת פעם אחרונה שהם מגיעים לפה??

לולי156

New member
הםם כברר כאןן ../images/Emo35.gif

מישהי פה ליפני כמה זמן היצייא שניפתח שירשוור על זה שהמלאכיים באארץ ..ושכול אחחד יכתווב כול מה שהווא יודע ..ואיך הייה בהוופעה והכוול ,לא ?
אני חוושבת שזה רעיוון נחחמד
ככה אני ייקנא בכוולן פפה ..

יש לי שאלה ..

נכון היה איזה פרק עם הרשימה של הסרטים שטיאגו וכולם צריכים לראות , אז איזה פרק זה היה [נראלי בפרק עם האנגרמה ושהראו כביכול את סולה אחות של סימון].. ?

למעלה