פאנדאב פינקי-פאי

../images/Emo20.gif פאנדאב פינקי-פאי ../images/Emo20.gif

לחצו כאן >>> ^הנני! הפאנדאב המטורף!^ פאנדאב שעשיתי צ'יק צ'ק אבל ניהנתי ממנו כמו שלא ניהנתי מזמן XD קצת רקע: פינקי-פאי החליטה להזמין את חבריה למסיבה. שזה, אגב, לא נדיר אצלה... אממה?! כל החברים נתנו לה תירוצים מטומטמים וסרבו לבוא!!! פינקי-פאי התחרפנה [בלשון המעטה] והחליטה פשוט... אמ... ליצור לעצמה חברים חדשים? ^^ בגירסאת המקור פינקי-פאי קצת פחות מטורפת ממה שעשיתי אותה כאן, אבל... טוב, הייתי חייבת! D: ♥ אתם מוזמנים להגיב על הכל. על העריכה, על הסאונד-אפקטס, על הדיבוב, על הההכל. [צ'יק צ'ק או לא - אני עדיין רוצה להשתפר] מקווה שתיהנו!

Tu Lus

New member
איזה מגניב!

מירי הקטע הוא מעולה לפאנדאב, פשוט מעולה אהבתי את הקול שעשית לפוני ואהבתי את הקול שהיא עשתה (אהם את) לשאר ה"אורחים". התגובה ב 1:03 פשוט מבריקה! האינטונציה מצויינת! כל הכבוד. ההערה היחידה היא....אמממ שהקטע קצר! אני רוצה עוד! אין לי שום הערות לא טובות בקשר לעריכה: אני לא עד כדי כך מבינה בעריכה אבל היא נשמעה לי בסדר, הסאונד היה טוב ולא היו ג'אמפ-קאטים של סאונד. כל הכבוד. 10/10 !

razop90

New member
חח וואוו פשוט ענק! ../images/Emo3.gif

מאוד מאוד אהבתי! ובגלל שאין לי הערות [חוץ ממה שטובל אמרה - שזה קצר מידי!!] אז התגובה שלי גם תהיה קצרה XP ולפי ההבעות פנים שלה, דיי קשה לי לדמיין את זה פחות מטורף ממה שעשית XD העריכה היתה גם מעולה, אגב:)

תודה רבה, רז! ^,^

וטוב, אממ... בגירסא המקורית היא לא עושה צליל ב"טיקים" האלה... והיא באופן כללי הרבה יותר עדינה שם... אבל לא יכולתי לשלוט בעצמי! זה קטע כ"כ מטורף שהייתי חייבת לזרום איתו עד הסוף XD

amityosovich

New member
וואו קטע אדירXD

נראית סדרה משעשעת מאוד. הדיבוב של הפונית היה טוב מאוד, כלומר כשהיא בתור עצמה. אהבתי גם את האבנים. ה...כרית הזו? מה זה בדיוק? בכל מקרה היה לה מבטא קצת מוזר...כאילו זה ניסיון לעשות מבטא צרפתי נראה לי אבל זה לא יצא לך כל כך לטעמי... והדיבור של הבצל היה כזה...דיבובי הרבה יותר מידי, כאילו, הופי כזה....אני מקווה שהבהרתי את עצמי....אבל נראה לי בכל מקרה שזה בכוונה מן הסתם... פאנדאב מעולה בסך הכל, דמות מחורפנת שכמובן יושבת עלייך טוב קולית!

ווטפ ^^

מה אתה עושה ער בשעה כזו? הי, אני לא נרדמת... אבל מה התירוץ שלךךך...? ^^ אה, ואין לך מושג כמה אני אוהבת את הסדרה הזו! *_* לעניינינו: מהתגובה שלך הבנתי שדווקא מה שהיה דיבובי מדי - פחות מצא חן בעינייך. אז איך אהבת דווקא את מר.אבן?! מר.אבן היה בעיניי הכי מדובב באינטונציות שלו! הוא היה הכי מוקצן והכי לא קשור לחיים מר.לפת היה יותר "נורמלי". הקול שלו הועתק [עד כמה שאפשר] מהמקור והאינטונציות שלו לא היו מטורפות כשל מר.אבן! או לפחות... לא ניסיתי לעשות אותו מטורף כמו מר.אבן O_O בנוגע למאדאם לה-קמח - כן, אני מסכימה איתך X_X אין לי שמץ איך עושים מבטא צרפתי ומעולם לא ניסיתי אחד, לצערי. בכל מקרה, התכוונתי לעשות הכל מאוד דיבובי כאן. פשוט כי... כל הקטע נורא אבסורדי... והיא מוציאה את התסכול שלה דרך ה"חברים" האלה... ובגלל שזו פינקי-פאי מדברת בתור "חברים" שלה - חשבתי שמן הראוי שהיא... טוב, בערך פשוט תדבב אותם, י'נואו? XD ולדבב אותם + כעס = דיבוב מוקצן על ה"חברים"... או ככה לפחות חשבתי שכדאי, לא יודעת ם_ם

amityosovich

New member
כן אני מבין...

אבל מהדיבור של מר אבן הבנתי את זה ומהלפת החירפון יצא פחות. כלומר, כשהאבן מדברת זה ממש מוקצן ואז מבינים למה זה...כשהלפת דיבר זה היה פחות מוקצן ואז זה סתם היה נשמע לי מוזר... אוח לא יודע להסביר. בכל מקרה הפאנדאב מעולה! הייתה בו רק רפליקה אחת שלא ממש אהבתי ולא ידעתי איך להסביר לך...והמבטא... ובקשר לשעה....היה לי יום מאוד ארוך אתמול...היה מומולדת לחברים בלילה וזה אז אחרי שחזרתי נכנסתי לפורום כי ראיתי במייל שיש תגובה ולא יכולתי לא לקרוא ואז כבר ראיתי את הפאנדאב שלך

amityosovich

New member
אה ושכחתי להגיד!

תרגום מעולה! מדאם לה-קמח XD כל הכבוד גם על זה!

מממ...

לא יודעת, אני לא חושבת שהייתי מסוגלת לעשות גםםם את מר.לפת וגםםם את מר.אבן משוגעים באותה המידה X: לכל אחד היה את החירפון האישי שלו... למר.לפת היה קול מוגזם ולמר.אבן היו אינטונציות מוגזמות. לתת למר.לפת אינטונציות מוגזמות בנוסף לקול שלו נראה היה לי... מוגזם מדי? אפילו לאור העובדה שפינקי-פאי דיבבה אותם מתוך טירוף... אז פשוט נתתי לכל אחד מהדמויות חירפון מסויים אחד. שוב, לפחות ככה ניסיייתי XD

אבל שלא תבין לא נכון!

אני בסדר גמווור עם התגובה שלך, כן? ואני מעריכה את הביקורת ואת הדיעה שלך! זה שאני """מתווכחת""" איך על זה - לא אומר שאני מנסה לשנות את דעתך, חלילה! אני רק מנסה להסביר את הכיוון שלי [שאוליי לא יצא כמו שרציתי, ואוליי לא תמיד יצא לטעמך וזה בסדר ומקובל בהחלט!!!]
אגב, גם לי יש רפליקה או שתיים שממש, אבל ממש לא אהבתי כאן... אבל אני אחת העצלניות, אז... ^^ כן

Hawkgirl

New member
רשמתי בפייס אבל ארשום גם פה~

זה פשוט היה גאוני! צחקתי מכל הקולות והעוויתות שהיו לדמות(שביצעת אותן בצורה מושלמת!) הקול שלך יושב כל כך בול על פינקי שאם באמת יביאו ת'סדרה לארץ אני דורשת שאת תדבבי אותה O: באמת חייבים לברר אם היא תגיע לארץ... בכל אופן, התרגום גם הוא היה טוב מאוד, המשחק מעולה כמו שאמרתי, והקולות פשוט הצחיקו אותי, והיו כל כך מתאימים לכל אחת מ.... "הדמויות"? XD כמו שטובל אמרה, באמת הקטע קצר XD אני רוצה עוד!

רותמצ'י! ../images/Emo140.gif

אם הסדרה אי פעם תדובב לעברית ואני לא אקח חלק בה - אני עושה האראקירי!!!!1 טוב, אני סתם מגזימה... אבל אממ... זה באמת חלום בשבילי. כי תראייי כמה טירוף יש בפינקי-פאי! זה פשוט תענוג לדבב אותה! אין גבול לשטויות שאפשר לעשות איתה! אין גבול לטירוף שאפשר להלביש עליה! היא כ"כ מטורפת שהכל פשוט מתקבל! והיא גם שרההה~
באמת, דמות החלומות שלי. [למרות שבתכלס... בסדרה עצמה הדמות האהובה עליי היא בכלל ראריטי, אבל אני... לא מתאימה לה, לצערי] ואני שמחה שגרמתי לך לצחוק, יקירתי!!!

porky169

New member
חבל...../images/Emo134.gif

כל כך חבל לי שלא צילמת את עצמך כשאת מדבבת את זה, הייתי מת לראות את הפרצופים שלך כשאת עושה את זה XDD מירי, זה פשוט מעולה!! צחקתי מכל רגע. מאדאם לה קמח
העם דורש עוד!!!

barak97

New member
מירי? לצלם את עצמה מדבבת? ../images/Emo40.gif

על אותו משקל זה לבשל ממנה להתאבד מבושה כדי לגרום לה להקליט כשאני מביים אותה בשיחה במסנג'ר הייתי צריך לשכנע אותה מאוד קשה.. והיא עדיין התביישה XD

porky169

New member
בגלל זה זה חבל לי כל כך../images/Emo134.gif

אני כבר מדמיין אותה עושה פרצופים בזמן הקולות המצחיקים

למעלה