על כל מה שמאיר

אני בטוחה

שחיים אבא, ואפילו אבא למופת אבל ילדיו כנראה בחרו שלא להופיע בשיח הציבורי ועל כן אין לי שמץ של מושג מי הם ילדיו.. אני יודעת שהוא אח של יצחק, יוסי, גברי, יעקב.. [וכו'
] שעל הילדים של כולם שמעתי ורק על שלו לא.. [או שאולי כן ואני סתם לא עושה קישור
לא נראה לי..
]

אני היחידה שהיא

צופה קבועה של השיר שלנו [בגלל מיה דגן
] ואין לה מושג מה הקשר עכשיו
תסבירו לי..

TEENAGER1

New member
הגם אתה ברוטוס?! ../images/Emo2.gif

מזפה
אממ בפרק הראשון של העונה השניה, שרואים את הקטע של החתונה והכל? אז מיקי אומרת לנינט משהו כמו - "מה את מתחתנת איתו? בואי תתחתני איתי! אני אהיה אישה טובה, אני אלוש בצק כל היום
!"
כפרה עליה, היא כזאת מצחיקה

TEENAGER1

New member
טנהנה.

שיר השבוע (של מאיר): חלומות אחרים שיר השבוע (כללי): שירים עד כאן
משהו שעשה לכם את השבוע - אתמול צבענו את הכיתה שלנו והיה ממש כיף, ובנוסף לזה גם מישהו שלח לי הודעה והראה לי שאכפת לו ממני, בניגוד לכמה אנשים אחרים. משהו/מישהו שהרס לכם את השבוע: מצבי הרוח המזורגגים שלו
משהו שאתם מחכים שיקרה השבוע: אולי אולי אולי פסטיבל הפסנתר??
דמיינו לרגע, שמאיר קורא בפורום..ויש לכם הזדמנות להגיד לו מה שעל לבכם...שפכו..: הו, וואו
אממ מאיר, תודה על כל השירים המדהימים והכיפיים שלך, למרות שאני עוד לא מכירה את כולם (אבל היי, אני הולכת ומשתפרת
). תודה על שריגשת, שימחת והצחקת
תפעילו את דמיונכם הפרוע עוד טיפה..(אני בטוחה שאתם יכולים..) אההה... ד"ש לאביה?
דמיינו שמאיר מגיע עד אליך הביתה ומוכן לשיר לך שיר אחד באופן פרטי- איזה שיר תבחר/י? היי, אני מכירה את השאלה הזו מאיפשהו
נראה לי שאני אלך על "את שומעת" או על "גשם" או על "כמה אהבה" או על "אביתר"
מסר לאומה- אני אוהבת אתכם
שבת שלום!

0mroosh

New member
דר! ../images/Emo99.gif

שיר השבוע (של מאיר ):תותים, לייק דה.
שיר השבוע (כללי):TIPS, רונה קינן. משהו שעשה לכם את השבוע -הממ. הייתי אתמול אצל משפחת אופיר [דר], היה משעשע ומגניב. משהו/מישהו שהרס לכם את השבוע:למה להיות שליליים?
משהו שאתם מחכים שיקרה השבוע:השבוע-הופעה של אביתר בשלישי, בחמישי הופעה של פילובולוס במשכן לאומניות ובשישי למחרת הופעה של רונה בפסטיבל הפסנתר. דמיינו לרגע, שמאיר קורא בפורום..ויש לכם הזדמנות להגיד לו מה שעל לבכם...שפכו..: היי, אתה עושה לי נעים. תפעילו את דמיונכם הפרוע עוד טיפה..(אני בטוחה שאתם יכולים.. ) היי, אתה עושה לי נעים,תעבור לאשכים..
D: דמיינו שמאיר מגיע עד אליך הביתה ומוכן לשיר לך שיר אחד באופן פרטי- איזה שיר תבחר/י? אל המנוחה, עם גיטרה, או חליל.
מסר לאומה- שוקו שיניים זה לא כיף. ולמען הסדר הטוב- אתמול אחות של דר הכינה לנו שוקו והמיסה בו שוקוד עם אגוזים, כמעט נחנקנו, וצפו לנו אגוזים, להלן, שיניים.

darling2

New member
אווזים ../images/Emo99.gif

שיר השבוע (של מאיר ): "איימי"
שיר השבוע (כללי): רונה קינן וגידי-הריקוד המוזר של הלב
משהו שעשה לכם את השבוע - חני נחמיאס מרקדת לה על מסך הטלוויזיה שלי..אתמול...
חני תעשי לי סנוויץ'..
משהו/מישהו שהרס לכם את השבוע: כלום
משהו שאתם מחכים שיקרה השבוע: הופעה רונה בפסנתר בשישי..
דמיינו לרגע, שמאיר קורא בפורום..ויש לכם הזדמנות להגיד לומה שעל לבכם...שפכו..: בוא נתחתן
תפעילו את דמיונכם הפרוע עוד טיפה..(אני בטוחה שאתם יכולים.. ) בוא נעשה ילדים
דמיינו שמאיר מגיע עד אליך הביתה ומוכן לשיר לך שיר אחד באופן פרטי- איזה שיר תבחר/י? עד שהוא מגיע אליי הביתה זה מה שנראה לכם שיהיה..
אבל...עם ישאר זמן אז את "את שומעת"...!
מסר לאומה- "אבא לא, אבא לא אבא אל תלך מפה.."

סליחה../images/Emo70.gif

סדר בבקשה
רק לי מותר להתחיל עם מאיר
אתם קטינים
[יש לו אבא שופט, הוא קיבל חינוך טוב..
]

ימית 78

New member
נכון.... ../images/Emo70.gif

מאיר לא מתעסק עם קטינות..
.....הוא יותר מידי מוסרי בשביל זה.... האמת הוא לא מתעסק בכלל....
....
אוי.. כמה מושלם הוא כבר יכול להיות

darling2

New member
../images/Emo11.gif

אהבה לא קשורה לגיל
גם לי מותר!
מאיר בוא נעשה ילדים! ונקרא להם לולי

0mroosh

New member
../images/Emo6.gif

"אבא סליחה, אבא סליחה, זה לא היה בכוונה"

AnGeLiNa JoNsOn

New member
אהההני../images/Emo9.gif../images/Emo141.gif

שיר השבוע (של מאיר ): לב סדוק
שיר השבוע (כללי): המממ....fix you...איזה פזמון
משהו שעשה לכם את השבוע - הופעה של אביתר...נו
משהו/מישהו שהרס לכם את השבוע: המממ....חברה שלי
משהו שאתם מחכים שיקרה השבוע: חסוי
דמיינו לרגע, שמאיר קורא בפורום...ויש לכם הזדמנות להגיד לו מה שעל לבכם...שפכו..: ת'אמת לא יודעת. כי בתכלס גם אחרי ההופעות אפשר ללכת אליהם ולהגיד להם מה שאני רוצה. אבל זה לא יוצא, אפילו אם חושבים על זה מראש. כי פשוט יש כל כך הרבה, ואז כשרואים אותו- הדבר היחידי שיוצא זה וואו אתה שר מדהים ושאלות טיפשות
תפעילו את דמיונכם הפרוע עוד טיפה..(אני בטוחה שאתם יכולים.. ) המממפ....טוב נו, תעשה לעדי בן...או בת....או משו
דמיינו שמאיר מגיע עד אליך הביתה ומוכן לשיר לך שיר אחד באופן פרטי- איזה שיר תבחר/י? טוב אין לי מבחר ענקי שאני מכירה, אולי אהבה קצרה
מסר לאומה- אין צורך לקרוא ספרים באנגלית בשביל בוק ריפורטים! לכו על הטכניקה שלי, לקרוא ספר בעברית פעם אחת, לקחת אותו באנגלית, ולעשות עליו כמה שיותר פעמים....
(פעם חמישית שלי!)

AnGeLiNa JoNsOn

New member
הומויו../images/Emo70.gif אתה...?../images/Emo141.gif

מנהל הפורום שלהם? גאונים
כאילו, אני לא יכולה להגיד שאני איזה אחת ששומעת אותם כבר מיליון שנים, באמת לאחרונה (ככה חצי שנה) התחלתי להתעניין בשירים שלהם, ו...וואו, הם פשוט מעולים

0mroosh

New member
../images/Emo9.gif

את מוזמנת להשתעשע איתנו.
-- תשמעו אדית פיאף.

למעלה