עדכוני טריאתלון נשים

מור שלז

New member
../images/Emo26.gifתיקון קטן לגבי המפגשים

גם סוזי וגם דני יגיעו לשני המפגשים: באפיקים מחר, ובגושרים ביום שבת. שווה להגיע ולפגוש אותם

מור שלז

New member
../images/Emo20.gifומה היה לנו השבוע?

שלל מפגשים ואימונים פתוחים נערכו ברחבי הארץ. ומכיוון שתמונה אחת שווה אלף מילים, צילמנו ותיעדנו עבורכן בשלל תמונות. והכל כאן באתר טריאתלון נשים: http://www.women-tri.com/?categoryId=51367&itemId=104697
הצצה אל מאחורי הקלעים של טריאתלון נשים: כמות עצומה של גברים ונשים משקיעים בזמנם בהתנדבות ועמלים לקראת טריאתלון נשים. איך זה נראה באמת? הנה הצצה לשבוע אחד לדוגמא, של מתנדבת אחת: http://www.shvoong.co.il/he-IL/107/5073/
איך מתחילים להתאמן לקראת טריאתלון נשים? מה עושים עם ההחלפות? חלי רוזנשטיין התארחה אצלנו בפורום נשים בספורט חלקה מנסיונה העשיר, ונתנה תשובה לכל שאלה. שווה קריאה. כל השאלות והתשובות כאן: http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ViewMsg.aspx?ForumId=2139&MessageId=139723044
השבוע גם קיימנו ערב נשים ראשון בקנטרי קלאב כפר סבא ביוזמת נעמי ויינשטוק, ומפגש נשים מרגש בחברת מיקרוסופט ביוזמת נורית טל. סוזי דבוסקין חלקה את סיפורה האישי והמרגש, סיפרה על טריאתלון נשים, ועל תמר ז"ל. מועדוני ספורט, חברות וארגונים נוספים אשר מעוניינים ליטול חלק במפגשים שכאלו, ולהקים קבוצות לקראת הטריאתלון, מוזמנים ליצור איתנו קשר ואנחנו נשמח להשתתף ולסייע. לפרטים נוספים: [email protected] תודה מקרב לב לכל המאמנות, המאמנים ושאר האנשים שתורמים מזמנם ומנסיונם למעננו. אין כמוכם! טריאתלון נשים: כל אחת מנצחת

susieada

New member
../images/Emo20.gif טריאתלון נשים כאופציה לבגרות!

תודה מקרב לב ל"עוד נועה" והמורה לספורט רננה מתיכון עירוני א' במודיעין על ההזמנה לדבר עם בנות התיכון! נועה מדברת "נון-סטופ" בחדר המורים על אימוני הריצה והכנה לטריאתלון והלהיבה את רננה. רננה כבר רואה אופק חדש והסכימה לפרוס לפני הבנות השתתפות בטריאתלון נשים כאופציה לבגרות! (תודה ליוזמת הותיקה של הרעיון - תמרה זגורי, מורה ספורט מתיכון המדע "רזיאל" בהרצליה!!) הבנות הקשיבו בהתלהבות וברצינות וכבר הביעו נכונות להרכיב שלשות ולהשתתף כבודדות! מאוד נהניתי לראות את שיתוף הפעולה הזורם והחם בין הבנות לבין נועה עם הכנת המחשב להקרנת הוידיאו! שוב תודה לנועה ורננה על ההזדמנות להציג את טריאתלון הנשים ל"אוכלוסיה חדשה!" יש לנו עוד מורות ספורט שקוראות את שורות אלה, או קוראות שמכירות עוד מורות ספורט? הרעיון גם קוסם לכן? אשמח לבוא גם לבית הספר שלכן! חיבוק, סוזי

זה ממש מרגש ../images/Emo23.gif

זאת אומרת כל ההתרחשות, ההתנדבות, רחש הפעילות הבלתי פוסק והזמזום הבללתי פוסק - כולם מרגשים. אבל העבודה שאפשר לגייס בנות צעירות, להלהיב אותן, להעביר את אווירת ה"כל אחת מנצחת" והחברותא הנשית הספורטיבית, לטמון בהן את זרע האמונה בגופן כבר כעת - זה ממש מרחיב את ה
. כן ירבו!

../images/Emo51.gifלך, סוזי. נפלא לארח אותך

ולשמוע את התלמידות שרגע לפני שאלו "מה זה טריאתלון?" מקבלות ממך השראה ומתחילות לברר איזה מקצה מתאים להן ואיך מתאמנים. איזה כיף לקבל ממך חיבוק גם ב"מגרש הביתי" שלי.

dganitm

New member
../images/Emo13.gif יוזמה ברוכה ../images/Emo140.gif כל הכבוד נועה

שיחות מחדר ההלבשה

טוב לא בדיוק, אבל חייבת לשתף במשהו שריגש אותי מאוד אתמול בהקשר לטריאתלון- אתמול בערב, בסוף אימון השחייה נכנסתי כרגיל למקלחות, סיימתי את המקלחת וראיתי מלא בנות, שאלתי חברה מה קורה כאן ולמה יש כל כך הרבה בנות אז היא אמרה לי- כולן מתאמנות לטריאתלון נשים היה מאוד מרגש לראות את זה אם זה לא היה במקלחות אני מניחה שהייתי מוציאה מצלמה ומצלמת את הכמות המדהימה הזאת של נשים מכל הגילאים ובכל הרמות

susieada

New member
באמת מרגש וכייף לשמוע!

שומעים את הד ההתלהבות והתארגנות וההכנות!

מור שאלה לי

מה הם חוקי התריאטלון ? האם כאשר יוצאים מהמים ועוברים לרכיבה ובין הרכיבה לריצה ונועלים נעלי ריצה האם הקסדה צריכה להישאר על הראש עד אשר נועלים את הנעליים ? האם זה נכון או שהמעברים הם רגילים?

susieada

New member
helmet rules and regulations

Hi Banot, After the swim: The helmet is put on while the bike is still on the bike rack. We put it on and close the chin strap. After the bike segment: We open the strap and take off the helmet after we put our bike back on the rack. We can choose to put on our shoes at any time, not connected to the helmet. Some coaches suggest putting on the helmet FIRST, before shoes, so we don't forget! Another bit of information: When we check into the transition area we must have our helmet closed on our head, the bib number on our waist, timing chip on our ankle, numbers written on our arms and legs, age and segment on our calf. The judges will check the helmet, as well as the bike's brakes before allowing us into the transition area. All questions welcomed! Yours in tri, Susie

עגלון

New member
../images/Emo240.gif אימון אופניים (3) סיכום ../images/Emo240.gif

ערב טוב בנות. היום סיימנו בהצלחה עוד אימון אופניים נהדר. היום התחלקנו ל 2 קבוצות אימון. קבוצה אחת, הבנות עם אופני ההרים שביצעו אימון משולב של רכיבה של 2.7 וריצה של 500 מטר וכל זה 4 פעמים הקבוצה השנייה, הבנות עם אופני הכביש שביצעו עשרה סיבובים שכללו צלע אחת רכיבה מהירה עם הרוח, 40 מטר קליל ועוד צלע שהייתה כולה נגד הרוח, כל סיבוב הוא של 2.7 קמ'. שני האימונים לא היו קלים כלל, כמה בנות גם ציינו לי זאת בזמן האימון...
היום הצטרפה אלינו ספורטאית צעירה בת 9, שלא ויתרה לנערות הבוגרות, ועשתה את כל האימון בכבוד רב. אבל אני ראיתי את כולן שמחות. בקרוב יפורסמו התמונות מהאימון היום. פרטים נוספים או עדכונים נוספים תוכלו לקבל בפורום GoLong. נתראה בשישי הבא באותו מקום ובאותה השעה בברכה אייל

מור שלז

New member
../images/Emo202.gifתודה לאייל מויאל על האימון הפתוח

תודה לאייל על עוד אימון מקצועי ומושקע
עם התייחסות אישית לכל אחת ואחת ותודה לכל מי שטרחה והגיעה היום לאימון לי היה נפלא ומרגש לראות אתכן באימון היום את ההחלפות, את החיוכים, את הנחישות וגם המצלמה שלי מאוד אהבה אתכן התמונות כאן: http://picasaweb.google.com/women.triathlon/2?feat=directlink

יעל :-)

New member
איזה יופי!

ואיזה באסה ששוב פספסתי
מקווה שפעם הבאה אצליח להגיע.

למעלה