סיכום שבוע

../images/Emo20.gifסיכום שבוע../images/Emo70.gif../images/Emo20.gif

שיר השבוע שלך?
סרט השבוע שלך?
תכנית/סדרת השבוע שלך?
משפט השבוע שלך?
מה עשה לך את השבוע?
מה הרס לך את השבוע?
תמונה שעשתה לך את השבוע?
למה את/ה מחכה בשבוע הבא?
פגשת את טלי השבוע?

daniel ben ari

New member
עונה

שיר השבוע שלך? אפר ואבק של יהודה פוליקר סרט השבוע שלך? תכנית/סדרת השבוע שלך? נה משפט השבוע שלך? במותם ציוו לנו את החיים מה עשה לך את השבוע? החזרה למכינה מה הרס לך את השבוע? לא הצלחתי להכנס לתוך יום השואה. כאילו.. נפתחו המון המון נקודות חשיבה חדשות כי היו לנו שיעורים מדהימים על יום השואה במכינה, אבל לא ניצלתי את זה כדי לפתח לעצמי את הנקודות האלה בראש. תמונה שעשתה לך את השבוע? אין
למה את/ה מחכה בשבוע הבא? אמממ לסופ"ש שלו פגשת את טלי השבוע? בטח! בפרסומות בערוץ 2 לסרוגים!!

קיפי14

New member
סיכום שבוע

שיר השבוע שלך? - לא כל כך שמעתי מוסיקה השבוע סרט השבוע שלך?-אין לי תכנית/סדרת השבוע שלך? -לא יודעת משפט השבוע שלך-צריך לעשות את המינימום המקסימלי מה עשה לך את השבוע?- 100 במתכונת בקולנוע,האירוסים של צבי. מה הרס לך את השבוע?- עבודה בקולנוע תמונה שעשתה לך את השבוע?- אין למה את/ה מחכה בשבוע הבא?- צילומים לכתבה בממילא פגשת את טלי השבוע?- לא, הלוואי

עונההה

שיר השבוע- סודות - דנה עדיני סרט השבוע- הסייפנים. תכנית השבוע- לוחשת לרוחות. משפט השבוע- "מתכוונות למתמטיקה?!?" מה עשה את השבוע- שום דבר... מה הרס- אני חולה, מתכונת במתמטיקה, ומשפטים. למה אני מחכה בשבוע הבא?- להיות אחרי המתכונת באזרחות והבגרות במשפטים. פגשת את טלי? לא

תמרוש5

New member
.

שיר השבוע שלך? שילה\טורי כלשהו. סרט השבוע שלך?כל מיני סרטים מוזרים שראינו בתולדות. תכנית/סדרת השבוע שלך?ישנן בנות. משפט השבוע שלך? אשמור אותו לעצמי תודה. מה עשה לך את השבוע?ההופעה של ליידי:) מה הרס לך את השבוע?שאני טיפשה? וגם קצת פדיחות אבל הודחק. תמונה שעשתה לך את השבוע?אין. למה את/ה מחכה בשבוע הבא?הופעה של רונה אמן אמן. פגשת את טלי השבוע?אכן לא.

באיחור כי רק היום חזרתי...

שיר השבוע שלך? שילה פרבר - הרגע סרט השבוע שלך? כנפיים שבורות וליטל מיס סאנשיין תכנית/סדרת השבוע שלך? CSI דה משפט השבוע שלך? "אם נשרוד את המבול הפעם, כל חיוך יהיה שונה, נגוע" מה עשה לך את השבוע? הסופ"ש מה הרס לך את השבוע? מחשבות תמונה שעשתה לך את השבוע? שילהההההה למה את/ה מחכה בשבוע הבא? עצמאות! פגשת את טלי השבוע? שלילי

moton

New member
עונה... (כמה זמן לא כתבתי כאן.......)

שיר השבוע שלך? Right Round סרט השבוע שלך? הפסנתרן תכנית/סדרת השבוע שלך? חשופים משפט השבוע שלך? Everything Happens for a Reason מה עשה לך את השבוע? החופש שקיבלתי מחר מה הרס לך את השבוע? הכנות בצבא לתרגיל שבוע הבא תמונה שעשתה לך את השבוע? למה את/ה מחכה בשבוע הבא? לכלום.. יהיה חרא שבוע פגשת את טלי השבוע? בוודאי. על המסך הקטן. סרוגים בערוץ 2.

עונה(אין לי מושג באיזה דיליי אני אבל שיהיה)

שיר השבוע שלך? קוצים חלודים? חח. אני זוכרת שיש לי שיר אבל לא זוכרת מהו! סרט השבוע שלך? בא לי לראות סרט טוב תכנית/סדרת השבוע שלך? כמו תמיד, ישנן בנות משפט השבוע שלך? צודקקקתתת מה עשה לך את השבוע? הממ לא היה שבוע מדהים. היה כיף במתכונת בתאטרון. מה הרס לך את השבוע? יוםעצמאות, פיזיקה, מחזור ועוד. תמונה שעשתה לך את השבוע? אין כוח למה את/ה מחכה בשבוע הבא? אני לא מחכה יש לי יותר מדי דברים לעשות
פגשת את טלי השבוע? ברוררררר (אני כבר בקושי חושבת על האישה הזאת
) פגשתי טלי אחרת אבל!

למעלה