נשים נשים נשים

שויי

New member
../images/Emo20.gif נשים נשים נשים

אומרים כי בזכות נשים התרחשה יציאת מצרים, פסח נראה לי מתאים לתת תשומת לב לאנרגיה הנשית, מזמינה אתכם לכתוב על אישה שאתם בוחרים
זה לא קל יש המון
אחרי התלבטות בחרתי בכלת פרס ישראל לשנה זו, פרופ' פנינה קליין. הפרופסורית שהיא סבתא ל 13 עשתה דרך ארוכה בכישרון רב, מפעוטה פליטת שואה שהגיעה באוניית מעפילים עד להיותה אחת מן החוקרים הבולטים בעולם בתחום חקר החינוך לגיל הרך. אחד הדברים שמשכו את תשומת לבי היה המודלים שפיתחה בתחום יחסי הגומלין שבין הפעוט והמבוגר המשמעותי בחייו. ומי אנחנו אם לא אלה.

../images/Emo47.gif princess diana ../images/Emo47.gif

לאורך שנים היוותה הנסיכה דיאנה עבורי מודל נשי מבחינתי היא אישה, לייד, נשית, יפה אבל זה לא זה, יש בה חום, רוך, נתינה הראשונה שהעלתה למודעות את נושא אפריקה ומחלת האיידס וגם נושא המוקשים בעולם בלי לפחד להיות שם לחבק ולגעת ניסיון לתת לילדיה ילדות שפויה בכל מחיר חוץ מזה, התמודדה שנים עם הפרעת אכילה וגם אכלה מרור מחמותה (המכשפה) והסוף הכל כך טראגי אגב, היה לי לחום לפגוש אותה, חלום שככל הנראה לא יתגשם לעולם

באדי, זה גובל כבר באכזריות האהבות המשותפות

תמיד הערצתי את הנסיכה דיאנה, עקבתי אחריה בתקשורת אחרי כל פירור מידע. עכשיו אני מחכה (בלי קשר) ל-29 לחודש זה ואצפה יחד עם עוד 2 מיליארד אנשים בטכס חתונתם של הבן עם היפהפיה שלו. אני גרופית של כל מה שקשור לבית המלוכה האנגלי, ובאותו יום אני אשמח יחד איתם. האם אתם מתכוננים לצפות בטכס גם כמוני?

שויי

New member
טוב מיצי את הילדה הנצחית

אגדות אצלך חיות ביום יום לפעמים במחשכי הארון
אז מה את מכינה לחתונה הממלכתית

יום לפני אלך למספרה../images/Emo218.gifאצבע את הלבן לשחור

אשים לק חדש
אלבש מחלצות - פיז'מה אכין עוגה טעימה......ופיצוחים.....שתייה שאני אוהבת(מים) והכי חשוב.....לא אענה לטלפונים, כי בדמיון אני בכלל אהיה בלונדון. יש עוד שאלות

אוהו....אם שאלת אז את לא אוהבת

גלידת ווניל שוקו בין שתי ביסקוויטים של שטראוס החג הזה דפק לי את המלאי של הסנקור הזה

אוהבת גם אוהבת

לא חשבתי שהתכוונת לזה ומה גם, שאני אוכלת קודם את החום ואח"כ את הלבן אבל, לא מכניסה אויבים הבייתה....

גמני אתחיל שוב משטר ללא סוכרים

השתוללתי קצת בחודש האחרון, וכל ביס אני מתייסרת, אז נתתי לעצמי dad line מתחילים שוב אחרי החגים. לילה טוב יפיופה

הדסהש1

New member
זו מלחמה ללא סוף,סוכרים פחממות

כל יום זאת מלחמה בפני עצמה.התעוררתי בגלל צמא .מקווה שאוכל להרדם שוב.לילב טוב .

shron17

New member
רות דיין ,בעיני אשה דגולה ופעילה בגילה המופלג

למרות שעברה קשיים רבים לאורך שנותיה, תמיד הייתה בה התבונה לנווט את דרכה, ולהקדיש חייה לפעילות למען הזולת, זה מה שכנראה תרם לשמירת צלילות דעתה בגילה המופלג. אשה דגולה ומדהימה.

סחלבלבן

New member
אכן רות דיין אשה ממש מיוחדת במינה

גם גולדה מאייר היתה אישה מיוחדת וחזקה ומאוד פעילה ובל נשכח גם ראש ממשלה

האשה הנערצת עלי היא הגיבורה בעל כורחה

אביבה שליט אמו של גלעד שליט שיושב במרתפי החמאס כבר חמש שנים . אני מורידה בפניה את הכובע , מתפעלת יום יום ושעה שעה איך היא מסוגלת להמשיך לחיות ולתפקד כשהלב שלה שבור לרסיסים , היא לוחמת בכל הכוח שעומד בידה על מנת להביא לשיחרורו של בנה , עזבה בית ועסק וגרה באוהל מול בית ראש הממשלה . מה להגיד לכם....ליבי ליבי עליה , על נעם ועל כל המשפחה . אביבה שליט היא אשה משכמה ומעלה , מי יתן ויבוא הקץ לסיבלה והבן שלה ישוב אליה

למעלה