מצעד שירי שושנה דמארי

../images/Emo20.gif מצעד שירי שושנה דמארי ../images/Emo20.gif

4 שנים למותה של שושנת הארגמן מתימן...
במלאת ארבע שנים למותה של כלת פרס ישראל ומלכת הזמר העברי, שושנה דמארי, יוקדש המצעד התפוזי ברשת ג' לשיריה היפים.
קשה לתאר את הנוף המוסיקלי והתרבותי שלנו ללא – כלניות, מרים בת ניסים, כתה אלמונית, מגדלור ועוד מאות שיריה היפים שהיו חלק בלתי נפרד מתקומתו ועיצובו של העם הזה בארצו.
אז מה צריך לעשות?
החל מהיום ועד ליום שלישי 2 בפברואר בשעה 12:00 יציעו גולשי תפוז ומאזיני רשת ג' את השירים שהם אוהבים, אותם שרה שושנה דמארי. מתוך כלל ההצעות יבחרו חמישים שירים והם יעלו להצבעת הגולשים ביום שלישי 2 בפברואר בשעה 16:00. ההצבעה תסגר ביום ראשון 7 בפברואר בשעה 10:00. 22 השירים שיבחרו ישודרו במצעד ביום שני 8 בפברואר בין השעות 15:00 – 17:00. שימו
: - ההצבעה לשירים תתבצע באתר מיוחד והקישור אליו יעלה בפורום במועד הנקוב. - כל גולש יוכל להצביע ל-10 שירים שונים. - החלטות עורכת התחרות הנן סופיות והיא אינה מחויבות לפרסם את השיקולים לבחירה. - במקרה של חשש (על פי שיקול דעתה הבלעדי של עורכת התחרות) לזיופי הצבעות (ואף הצבעות על ידי גולשים שנחשדים כפיקטיביים) ו/או לכל פעולה אחרת שנועדה לעקוף את תנאי תקנון זה ו/או חשש לביצוע מעשה של מרמה, עבירה או חוסר תום לב, רשאית עורכת התחרות בכפוף לשיקול דעתה הבלעדי, לפסול את המשתתף ו/או את הזוכה הרלוונטיים, בלא מחויבות למתן הודעה כלשהי. - שידור המצעד, תפעולו והתכנים שישודרו בו הנם בתחום אחריותה הבלעדי של רשת ג'. לתפוז לא תהיה כל אחריות בעניינים אלו. מחכים להצעות שלכם, גבי, נעמה, רשת ג', התפוזים והשושנים...

nitsansh

New member
החמישיה הפותחת...

כלניות מגדלור צריך לצלצל פעמיים אור היו לילות

nitsansh

New member
החמישיה השניה...

שני שושנים שובי בת ירושלים לאור הזכרונות זכריה בן עזרא בכרם תימן והרשימה עוד ארוכה....

ספטון1

New member
גם אני אוהבת את עדיין כאן ולשיר איתך

אחלה זמרת וקול אדיר, קשה לי לבחור שיר מתוך כל המאגר הגדול של שיריה, אל תירא עבדי יעקב,הנה מול הר סיני ואחרים ספטון1 בלוג בתפוז

Nחמן

New member
השירים שלי

1. כלניות 2. לשיר איתך 3. אור 4. הורה ממטרה 5. היו זמנים 6. מרים בת ניסים 7. בכרם תימן 8. איה 9. זכריה בן עזרא 10. הביתה

למעלה