מזל טוב אלי

../images/Emo20.gifמזל טוב אלי../images/Emo20.gif

סופר וומן אמיצה וקולית שהגיעה למפגש ראשון עם שתי פיציות שלפי המתוקן עוד היו צריכות להיות בבטן! הפייה מברכת אותך באושר בריאות ושמחת חיים באמהות כייפית - יומהולדת ראשון כאמא! ושתמשיכו להצטלם עם מפורסמים, זה הולם אתכם מאד
....
<הניק:ellieg>

baby4me

New member
מזל טוב אלי ../images/Emo24.gif

באמת מעריצה אותך על השלווה והרוגע שמאפיינים אותך כל כך המון מזל טוב ואושר ובריאות ומי ייתן וכל חלומותייך ימשיכו להתגשם

גוליגל

New member
מזל טוב אלי ../images/Emo65.gif

באמת אמא קולית ושלווה לתאומות קטנות ומשגעות. שיהיה יומולדת שמח ושכל משאלותיך יתגשמו.

../images/Emo49.gif אלי ../images/Emo65.gif

יומולדת ראשון בתור אימא... כל כך מרגש. גמני זוכרת את המפגש הזה בספטמבר על הדשא אצל אסתי, כבר אז הורדתי את הכובע בפני הקוליות שלך... מאחלת המון בריאות ואושר עם הפיצקיות שלך, והגשמת כל המשאלות
.

מזל טוב אלי ../images/Emo65.gif

כזו שלווה ורגועה וגם הבנות קולטות ממך את הרוגע מאושרות ובטוחות מזל טוב ורק אושר ובריאות עד 120!

חן123

New member
מזל טוב אלי

הרבה אשור בריאות שמחה והנאה יום הולדת שמח!

../images/Emo49.gif ורוצה לברך גם את האיש שלי

שחוגג היום 34 אביבים מקסימים. אז מזל טוב לילידי האביב, ויש לנו עם אלי בשותף, גם לנו שני פיצקים חמודים שחוגגים לאחד ההורים יומולדת ראשון.

מזל טוב אלי

וגם אני זוכרת אותך מהמפגש בקיץ אצל אסתי עם 2 גורות קטנות וגם עכשיו בסוף שבוע נעצתי בך מבטים מתפעלים... שיהיה לך המון מזל טוב והרבה אושר

h i l a l

New member
../images/Emo49.gif אלי אם הבנות ../images/Emo65.gif../images/Emo65.gif

אשה אדירה עם סבלנות מדהימה ושתי בנות מקסימות יום הולדת שמחחחחחחחחחחחחחחח

emea

New member
../images/Emo49.gif../images/Emo65.gif../images/Emo49.gif גם ממני

המון אושר ובריאות מתי

ellieg

New member
../images/Emo41.gifתודה רבה על כל האיחולים

כנראה שהכל יחסי בחיים, כי לא חשבתי שאני כל כך רגועה. כנראה שמרוב לחץ להתכונן לכל מצב אפשרי אני מוכנה להכל ובפנים אני לחוצה מראש.

anguly

New member
../images/Emo65.gifמזל טוב אלי../images/Emo65.gif

לאמה שלווה ורגועה לבנות מקסימות מקווה שחגגת כמו שצריך מאחלת לך שיתגשמו כל משאלותיך

חגיתלה

New member
מזל טוב אלי יקרה ../images/Emo25.gif../images/Emo65.gif

לאלי היקרה המון מזל טוב ליום הולדתך. יום הולדת מיוחד עם שירה ודניאל שתי ילדות מתוקות ומדהימות, שלך ושלך האיש שלך ורק שלכם! המון ברכות ואיחולים שתמשיכי להיות כמו שאת, אמא קולית ורגועה תמיד עם חיוך וסבר פנים, סבלנית ומקסימה. אמנם קצת באיחור אבל יום הולדת שמח ומאושר! אוהבת

למעלה