כמה מלים על משמעות החיים

../images/Emo20.gifכמה מלים על משמעות החיים ../images/Emo20.gif

החיים ניתנו לנו במתנה
מתי בפעם האחרונה שאמרנו תודה (לאל, או לנו, או... ) ? תודה על אלה: תודה, על שאנו קמים בבוקר, בלי כאבים, שהכל נמצא במקומו, שיש מעלינו קורת גג, שיש לנו ילדים, שהילדים תודה לאל בריאים ושאנו בריאים (ומי שלא, רפואה שלימה). מתי בפעם האחרונה הרחנו ריחו של פרח? אפילו אם מדובר בדרדר... ציירנו ציור, יצאנו לטייל, גם ביום סגריר? מתי בפעם האחרונה הושטנו עזרה, גם מבלי שנתבקשה ? מתי בפעם האחרונה חייכנו, גם אם אנחנו עצובים? הלכנו לסרט, גם כשהזמן דוחק? החיים ניתנו לנו במתנה
מתי צחקנו צחוק מתגלגל כילדים בני 4 ולא מבדיחה טובה, אלא מהגיגים של ילדינו הקטנים? החיים ניתנו לנו במתנה
זה הזמן להנות מהם ולא לקחת הכל כל כך קשה. לומר יום יום תודה, ולהתחיל את היום עם חיוך גדול בלב (ועל השפתיים). באהבה, מיכל

דורית, "הטקסטים האלה" זה

לא משהו ששלפתי מאיזה שהוא מקום, זה משהו שאני כתבתי, קמתי בבוקר, וזה מה שהרגשתי, לאור "האירועים" האחרונים... מיכל

noa128

New member
אני מסוגלת להבין

כי אני זוכרת את אבי בשנים ה"נקיות" שלו - איך הוא הפך לאיש אחר, רגוע וחיובי - כשבכל השנים קודם לכן הוא היה איש ממורמר וכועס. מאחלת לך הרבה שנים של אהבת החיים מיכל.

דורית 11

New member
למען הפרוטוקול גם אני עברתי

דברים דומים עם אנשים קרובים וגם אני עצמי הייתי על סף מוות. מיכל, לא התכוונתי להעליב אותך, אני מניחה שכולנו מרגישים תודה על כך שאנחנו חיים ובריאים אבל אני לא מתחברת לכל מה שכתבת (לא חושבת שטעם החיים הוא להריח פרחים למשל).

דורית, אנחנו לא בבית משפט ../images/Emo13.gif

ולא צריך שום פרוטוקול. מקוה שאת בריאה עכשיו. להריח פרחים זה לא במובן הטכני, אלא במשמעות הסימבולית של המילה. יום טוב מיכל

למעלה