טוב שנזכרתי

• פותח הנושא xdye1
  • פורסם בתאריך

xdye1

New member
../images/Emo20.gifטוב שנזכרתי../images/Emo20.gif

בלי הקדמה. נראה לי קצת מוזר לכתוב שיר אהבה. אין ספק שהחמימות והאדים שעולים מעברי מספיקים לשנים רבות. האיש מחבק, מנשק ובעיקר נותן הרגשה נעימה. ממש כמו האלבום שרובנו התמכרו לאחר ההשמעה החמישית לערך (בניגוד ל"אנשים החדשים" שבו ההתמכרות הייתה עוד בהשמעה הראשונה). באמת שניסיתי להבין את המים, ניסיתי וההבנה איחרה לבוא. אבל אז כשזה לא אותו דבר החל לנגן והכינורות החלו "לצרום" ההבנה רצה לתוך מוחי. איזושהי הרגשה מוזרה נכנסה ולא חלפה ע ל"הזמן עכשיו". "זה לא אותו הדבר כמו שלימדו אותנו | כמו בספר שקראנו | כשעוד היינו ילדים טובים. בהתחלה חשבתי שניסים נפלא, ניסים מקסים. רק הפזמון נשאר עם המיכל הזאת והוא מעצבן מהשמעה להשמעה. על זכיתי לאהוב אני בדרך כלל מדלג (אולי מתוך בילבול). כשאתה לבד גרם לי לקפץ כמו מטומטם מספר לא מבוטל של פעמים. התחלתי לתופף על הברכיים מול המראה ושרתי בקולי קולות "כשאתה לבד". זה היה מצחיק כשאמא פתחה את הדלת.. פלרמו, צ'לסטה, כבוד! בהתחלה חשבתי שמטייל אוסטרלי זהו השיר הגיאוני של האלבום. אני אתבדה אחר-כך.. אבל בכל זאת כשיש חגורה אחת עבה, תחתונים וצ'לסטה אי אפשר להגיד לא, לא? זה נורא מצחיק. מישהו אמר לי שהשיר ששרת לה זהו המשך למרי לנצח, בהתחלה צחקתי. ממש התפקעתי מצחוק, אבל אז התחלתי לחשוב, התבוננתי במילים ועכשיו זה נראה לי הגיוני ונכון, רק אם תרצו בזה. "אולי תשיר לי את השיר ששרת לה". שיר פאנקי בטירוף. מילים סוכר. עוד יהפוך להמנון צרכנים, אתם תראו. אחד, נטול קסם. הגיע הזמן להוריד את הכובע ולהתחיל במילים המשבחות את השיר הבא: הזמן עכשיו הוא פשוט פנינה, פנינה לבנה וצחורה באלבום בז'י. השיר הזה הוא זה שיגרום לי לזחול לשמוע את האלבום שוב עוד חמש שנים, ממש כמו האנשים החדשים וממש כמו כמה כוכב. "הזמן עכשיו הוא כמו ביזבוז של זמן". ומביזבוז לביזבוז: Fight ביזבוז. פעמיים הקשבתי, מאסתי. הסתכלתי היום באריזה שוב אחרי שלא התעניינתי במשך הזמן. היא נראית לי עכשיו אלגנטית לנצח, משהו תמידי וצחור. השורה המפורסמת שבקושי אפשר לראות נראית לי גיאונית. (גם ה-Is there so much hate for the ones we love יכול היה להיות מצויין). תמונת האמצע נראית לי כמו מרי לנצח 2 (אמצע 'מלטף ומשקר'). גם כמה תמונות מה-הופעה. היה תענוג עצום. [=

עזוב אותי מעברי..

אתה
היה טוב לראותך:] (ולא שכחתי שאתה, שירה וטים צריכים להגיע לפה בזמן הקרוב האמ
)

פאנטה

New member
בטח התמונות היו העיקר

אז אני לא ממש אגיב לכל מה שרשמת בקטע הארוך והיפה הזה... אבל, דבר אחד אני חייבת: אחד?? נטול קסם!? למה???? לקח לי זמן להתחבר, ועכשיו אני מכורה. כל כך יפה, כל כך מתוק וכל כך טעים. השיר הזה מעולה. אגב... גם אני מדלגת על זכיתי לאהוב, לא יודעת, הפסקתי להתחבר אליו... מה לעשות, קשה לי עם סינגלים. יוצא בדר"כ שאלו השירים הכי פחות אהובים עליי במכלול שלם של דיסק(באשר הוא, זה קורה לי המון וכל הזמן).

ה ד ס ק ה

New member
../images/Emo98.gif

קודם כל אהבתי את הכתיבה שלך. לא עם הכל אני מסכימה, אבל הכתיבה יפה. ההופעה באמת הייתה מעולה, התמונות יפות...

pishkashit

New member
באמת טוב שנזכרת..

חחח אני מחכה לתמונה המוגדלת של אחת מהן..

REGE

New member
שאלה לי...

למה השיר ששרת לה הוא המשך של מרי לנצח היה לי קשה למצוא את ההקשרים...

למעלה