חפירת סשן

../images/Emo20.gif חפירת סשן ../images/Emo20.gif

נכון, אני לא נוהגת לכתוב על אודישנים וסשנים באופן כללי, אבל... הפעם הרגשתי את הצורך כי אני די גאה בעצמי ^,^ הגעתי לי לוידאופילם [הקלטות של פוקימון] והרגשתי לחוצה כמו שמעולם לא הייתי! אוליי חלקכם כבר יודעים, אבל... חברים יקרים, עמי מנדלמן הוא בין המדבבים האהובים עליי ביותר. לעבוד איתו נשמע היה לי כמו הדבר הכי כיפי and yet הכי מורט עצבים שקיים XD כמו כן, רובכם כבר יודעים שיש לי פחד קהל מטורף, אז... כמובן שזה לא עזר לעניין הלחץ [בכל זאת, מקום חדש, אנשים חדשים... ל-ח-ץ!] נכנסתי לי לאחד החדרים ושם פגשתי את נדיה המקסימה וברנש חביב אחר שסירב להזדהות :} ההקלטות התעכבו קצת אז הברנש החביב ואני פתחנו בשיחה קטנה. סיפרתי לו קצת על עצמי, הוא סיפר קצת על עצמו, כשבכל אותו הזמן הוא פשוט מסרב לספר לי מי הוא XD... מה ש, כמובן, הגביר את הרצון שלי לדעת, כי הקול שלו נשמע היה לי מוכר והמסתוריות שלו עניינה אותי P: [לא מפתיע, אני מניחה], אחריי זמן מה של שיחה בה אני עוד שניה נוזלת על הרצפה מירוב לחץ, נדיה קראה לי להיכנס לחדר ההקלטות... "אני אכנס איתך ^^" אמר הברנש המסתורי והתרווח לו באולפן. אתם בכלל מבינים לאיזו רמת לחץ הגיעה נפשי האומללה?! התחלנו להקליט ואני כמובן לא ידעתי מה לעשות עם עצמי... כן הצלחתי לדבר באנרגיה מסויימת, למזלי הרב, אבל... היו לי לפסוסים אחריי לפסוסים והלחץ פשוט גבר XD אחריי מספר דקות - נכנס לאולפן בחור נוסף ונשאר שם לצפות המתרחש :} יקיריי, הרגשתי שאין מצב שאני מצליחה להוציא מילה מהפה XD... פחד הקהל שלי באמת כרוני לפעמים... הדיבוב, מעבר לעובדה שהוא הכיף הכי גדול שיש, אמנם משמש כתרפיה בשביל פחד הקהל שלי, אבל... לדבב מול שלושה אנשים חדשים שזה עתה פגשתי, באולפן שמעולם לא הייתי בו, נראה היה לי מטורף מדי בעבורי. אחריי מספר דקות בהן אני מנסה להילחם בפחדיי, יצאו שני הבחורים הנחמדים מהחדר, ונשארתי רק אני ונדיה. נדיה סיפרה לי שהבחור שדיבר איתי הוא אוהד שחר :}}} הכרתי את השם, הכרתי את הקול מאחוריי השם, אבל... זה לא ממש התחבר לי ביחד. היא סיפרה לי היכן הוא משחק ומה הוא מדבב, ו... ואוו! אני חייבת להודות שהשיחה עם אוהד העניקה לי שפיות רגעית בלחץ המטורף שחוויתי באותם רגעים :} הוא נפלא והיה לי תענוג גדול לדבר איתו! [לא. לא כי זה אוהד שחר XD אלא כי הוא... פשוט מרתק] אחריי שכולם יצאו מהחדר, כאמור, נשארנו לנו אני ונדיה... סיפרתי לה על הפחדים שלי והיא ממש הרגיעה אותי ואמרה שהיא מבינה לחלוטין. שגם אם בן-אדם שאין לו פחד קהל היה עומד בסיטואציה הזו - הוא היה חש אי-נעימות מסויימת אז על אחת כמה וכמה כשמדובר בי! לאט-לאט התחלתי להיכנס לעניין... והרגשתי בטוחה יותר ויותר... בסופו של דבר הצלחתי גם לדבב מול אותו בחור שנכנס ועזר לנו עם הטקסט! [אני כ"כ מצטערת שאני לא זוכרת את שמו }: הוא היה נחמד!] אני יודעת שבשביל אנשים מסויימים ההתמודדות שלי עם היום נראית שגרתית לחלוטין, אבל... גאאאד, זה היה קשה. דיבוב ושירה הם ההנאות הכי גדולות שיש לי מאז שאני זוכרת את עצמי... אבל הם גם הפחד הכי גדול שלי כשזה נעשה בפומבי }: אגב, מיה, לא ידעתי שאת מתרגמת את פוקימון!!! עשית עבודה נהדרת!!! ם_O אה, ולצערי את עמי לא פגשתי היום בסופו של דבר. רציתי. מאוד... אבל אני מניחה שזה יצא לטובה, כי אם גם עעעעממממייייייי היה נכנס לאולפן - הייתי כנראה באמת, אבל באמת מתעלפת מירוב לחץ XD האמת היא שאני שונאת את ההקלטות שלי היום. רוב הרפליקות יצאו מוזרות בעיניי, אז אני מקוה שכל אוהבי השוטרת ג'ני כאן - לא יסקלו אותי... }: אני מתכוונת להשתפר עם הזמן, אני מבטיחה! אני אתגבר על הפחד! ארור יהיה פחד הקהל הזה XD יום אחד עוד אדבב כששום חשש לא יחלוף במוחי, אתם עוד תראו! D: נו, חבר'ה, ספרו גם אתם חוויות מסשנים ואודישנים!
אם אנייי משתפת - כולם יכולים :}

Piplup

New member
יאי! נתנו לך להמשיך את ג'ני! ^_^

העברתי להם רשימה של המדבבים לכל הדמויות שחזרו, אני שמח לראות שבאמת משתמשים בה ומחזירים את המדבבים! לצערי עם המונחים קצת פחות יצא לי לעזור בינתיים, כי זה עניין של דיסני... אני מקווה שאולי יתנו לי לתקן לדיסני את המונחים, נראה איך יתקדם העניין הזה... ורגע, הקלטת בלי במאי?... ומה זאת אומרת מישהו עזר לכם עם הטקסט? ו.... כמה צפוי שאשאל את זה: זוכרת איך אמרת שמות של פוקמונים, מהלכים ושאר מונחים?

אתה באמת שמח מזה?! XD

דווקא ממך חששתי יותר! פיפ, עשיתי עבודה גרועה בתור ג'ני. במיוחד בפרק הראשון! אבל אני באמת אשתפר! מבטיחה, נו *מתבכיינת* אגב, פיפ, יש לך מאיפה להשיג את הפרק של ג'ני וצ'אטוט בעברית? ם_ם לא ראיתי אותו ואני תוהה איך הוא יצא. לפי מה שהבנתי זה לא כזה נדיר שנדיה מקליטה ומביימת בעצמה :} היא באמת עושה עבודה נהדרת. במאית נפלאה והיא הרגיעה אותי ברמות שאני לא יכולה לתאר לכם! מממ... אני ממש לא זוכרת, לצערי המאוד רב }: לא היו דברים יותר מדי מסובכים או לא שגרתיים [אני סתם נתקעתי על כל רפליקה 3598 פעם בהתחלה, מירוב פחד] מה גם שמיה דאגה לנקד או לרשום את שמות הפוקימונים באנגלית בצד כדי שיהיה ברור לחלוטיןןן איך הוגים אותם.

Piplup

New member
למה חששת? כבר אמרתי לך שאני מרוצה ממך

עוד כשהתחלת לדבב אותה אז באמצע עונה 11 אחרי עונה 12 אפילו כבר התרגלתי שזה הקול של ג'ני... בהתחלה היה קצת קשה כי הייתי רגיל לנטע רווה, אבל אחרי עונה וחצי כבר התרגלתי אלייך :) וסך הכל באמת יצא לך די טוב ומתאים, אז באמת אין לך מה לחשוש... לצערי אין לי דרך להשיג לך את הפרק הזה, אין לי פרקים בעברית מעונה 12... ולא נראה לי שתמצאי כאלה באינטרנט... אני מניח שהכי טוב יהיה לחכות לשידור חוזר של העונה הזו בדיסני ולהקליט אותו כשישודר (ואולי יש בVOD ? אין לי מושג כי הVOD דפוק אצלי, אפילו לתפריט לראות מה יש אני לא יכול להכנס...)

שמחה לשמוע ;A;

אני לא זוכרת שאמרת את זה, אבל אני בהחלט שמחה לדעת את זה [באיחור קל] ורגע, פיפ, איזה מס' פרק זה בכלל, אתה זוכר? O:

razop90

New member
אני שונא פחד במה >< ../images/Emo3.gif

דיי קרה לי משהו כזה בדיבוב הראשון שלי בכלבי המחץ... בדיוק אחרי קורס הדיבוב שרק טליה היתה זו שמקליטה ונמצאת בחדר [עזבי את זה שהיו הבנות שאיתי בקורס גם, אליהן כבר התרגלתי איכשהו XD]. אז לא הייתי רגיל שגם איגור נמצא שם אז התחיל לי גם פחד במה באותו זמן וכל המילים התפקששו, והיה לפסוסים, וצעקתי בהקלטות יותר מידי...ככה ש..דיי היה נורא באותו יום.. היום זה כבר אחרת, ואין לי בעיה שיהיו אנשים שאני לא מכיר בסשן. אבל פעם זה באמת היה נורא.. אם תהיה לך הזדמנות להופיע סתם נגיד באיזה מקום כדאי לך לקחת אותה! כי זה גם עוזר לשיפור הביטחון העצמי. ודרך אגב - לא אמרו שמעבירים את פוקימון לאלרום?

מממ...

גם אני שמעתי שמועות שמעבירים את פוקמון לאלרום, אבל... בסופו של דבר זה בוידאופילם, מסתבר ם_ם ואני מניחה שביטחון נבנה עם הזמן אצל כולם... וכל הכבוד לך שהצלחת להתגבר על זה גם!

porky169

New member
../images/Emo24.gif../images/Emo134.gif

אני בטוח שאת עוד תתגברי על זה! למעשה כולנו בפורום בטוחים! נכון חברים? נכון חברים? איפה נעלמתם כולכם?! סתאםםםםםם כמו שדרדסאבא אמר "כשרוצים מאוד משהו, אין דבר העומד בפני הדרדוס."

barak97

New member
וואו! זה נשמע מגניב ../images/Emo3.gif../images/Emo40.gif

אין על מיה, בהחלט! כשאני מתחיל להתברבר ואין לי אנרגיות ומרגיש שאני עושה עבודה ממש גרועה- אני תמיד נזכר במה שמיה אמרה לי - לעשות את הטוב ביותר שאני יכול בכל מצב

כמובן!

אני בהחלט מנסה לעשות את הטוב ביותר בכל מה שאני עושה גם אם אני מתה מפחד! אבל שומעים את זה, מן הסתם, וזה נשמע לא טוב }: מיה אכן תותחית, יום אחד עוד אזכה לשבת איתה על כוס קפה ונברבר על כלום כמו שתי זקנות

miaBaby

New member
מה יום אחד?!

קפה עלי, פעם הבאה שאני בארץ, או שאם בא לך לבוא לאל-איי את בהחלט מוזמנת!

barak97

New member
פעם הבאה שאת בארץ ... ../images/Emo40.gif

אני אצלך לבולונז!

Hawkgirl

New member
פעם ראשונה...

אחרי שנייייייייייייייייייים... קראתי חפירת סשן! מירייייייייייייי! איזה כיף לךךךךךךךך DDDDDD: אני אוהבת את השוטרת ג'ני, או לפחות עכשיו אני אוהב XD למרות שהיא מאיימת על צוות רוקט ]: לא זכור לי שרשמת מתישהו לגבי קורס שעברת.. יש לי להשלים איתך פרטים חסרים O: בכל אופןןן! אני כל כך מבינה אותך בקטע של הפחד במה... דיבוב בשבילי זה גם סוג של תרפיה, במקום לעמוד על במה גדולה ולשחק/לשיר, את עומדת מול איזה בנאדם אחד או שניים(אומג היית מול 3 אנשים!! #^$$@#^ ) וזה טיפה מקל... למרות שגם אני הייתי בלחץ היסטרי בקורס/אודישן.. שיהיה בהצלחה דארלינגגג! תשתפי אותנו תמיד בחוויות דיבוב ♥

כן, מה!

ראיתי ששנים לא הייתה כאן חפירת סשן, ו... כ"כ התרגשתי לפגוש את נדיה ואוהד עד שפשוט הייתי חייבתתת לשתף! מה גם שבאמת הרגשתי טוב עם עצמי על שהצלחתי להתגבר על הפחד ^,^ הווו, וכן הייתי חופרת על הקורס דיבוב שעברתי! [אם אני זוכרת נכון ם_ם] רותמצ'י, נשמע שאת ואני נמצאות פחות-או-יותר באותו המצב. אבל את יודעת? כשאני מסתכלת עליך אני כמעט רוטנת לגביי העניין, כי אני אומרת לעצמי: "לעזאזל, מה פחד במה עכשיו?! היא כ"כ מוכשרת! איך יש לזאתי פחד במה?!" רותמצ'י, את מרגישה שעם הזמן הפחד שלך פוחת? את חושבת שיום אחד תוכלי לעמוד על במה ולשיר?

למעלה