חום השחר
איך הוא אמור

../images/Emo20.gifחום השחר../images/Emo178.gifאיך הוא אמור

להתנהג אחרי העלייה בתום הביוץ? כלומר בכדי להצביע על קליטה אפשרית? הוא אמור לשלמור על ערכים יציבים? גבוהים מ..? פשוט ניסיתי ללמוד משהו מהגרפים שיש בגלריה ולא ממש הצלחתי

מהידע הקטן שייש לי

החום צריך להישאר גבוהה עד לסוף ההריון, אם לא ניקלטת אז החום ירד שהמכשפה תבוא לבקר מקווה מאוד שהחום שלךישאר גבוהה במשך 9 חודשים
תכייף תבוא לולה המומחה ותסביר לך לעומק

|תודה../images/Emo9.gif וכן אשמח לקצת פילוליות../images/Emo8.gif

כי באמת מהגרפים שראיתי החום לא נשאר בשיא של אחרי הביוץ וכן עלה וירד וכל מיני ...

../images/Emo24.gif../images/Emo208.gif

מק
והנה הוא הגרפון המקושט שלי
זה עושה לי טוב יותר לראות אותו מקושט.. אז לא לצחוק

ועד שלולה תגיע...

הוספתי לך לגרף COVER LINE וגם תיקנתי הוספתי לך את הנוסחה לעמודת המדידה המתוקנת כי היא פשוט היתה חסרה. לפי מה שרואים בגרף הביוץ היה או בי"מ 13 או בי"מ 14 ובגלל שכרגע החום קצת משתגע קשה להגיד אם יש או אין הריון. לדעתי, אם תמשיכי לעקוב עוד כמה ימים אפשר יהיה לדעת
בינתיים מחזיקה לך

תודה מחכה להיות אמא../images/Emo24.gif

רק תגידי לי למה משמש הקו שהוספת?.. והאם הוא ציך להיות שם תמיד באותה מעלת חום? אה ולגבי החום שלא אחיד..אז אני מבינה שהוא ממש אמור לתפוס דרגה ולא להשתנות?.. כי כאמור כשניסיתי ללמוד את דרך התנהגותו מהגרפים שיש בגלריה ראיתי מלא מלא עליות וירידות..

Cover Line

הוא קו שנמצא חצי מעלה מעל המדידה הכי גבוהה בששת הימים שקדמו לביוץ. כל עוד החום לא ירד מתחתיו ולא הגיעה המכשפה הכל יכול להיות. מאחר ובכל חודש המדידות הן שונות גם הקו יזוז לפי גובה המדידות.

הנה הגעתי ../images/Emo24.gif

על סמך גרף חום קשה לדעת אם יש הצלחה או לא. כמו שראית בגלריה גם גרפים שמחים וגם גרפים עצובים נראים די דומה: גובה החום נע ונד סביב טמפ' ממוצעת (נמוכה יחסית) לפני הביוץ ביום הביוץ יש קפיצה בחום ואז גובה החום נע ונד סביב טמפ' ממוצעת (גבוהה יחסית) אחרי הביוץ. אני לא יודעת על התנהגות טיפוסית של התנהגות של גרף חום מצליח בהשוואה לגרף חום לא מצליח. הם נראים דומים וההבדל הוא רק בסוף: בגרף מצליח החום ממשיך לעלות בגרף עצוב החום יורד לקראת/עם בוא המחזור. התנודה הזו של אחרי הביוץ היא מעל לקו ה-COVER. החיתוך של קו ה-COVER עם הגרף בעצם מסמן מתי נגמר הביוץ. כלומר מתי הביצית שמה מחסום ולא פנויה לקבלת זרעים. קפיצת הביוץ ביום ה-14 היא לא גדולה. רק 0.1 מעלות. ולכן אני חושבת שהביוץ התרחש בין היום ה-15 ל-16 ששם הקפיצה היא ענקית: 0.4 מעלות. ולכן קו ה-COVER לדעתי צריך לעבור בגובה של 0.5 מעלות מעל למדידה של היום ה-15, כלומר בגובה 36.35. אני לא מתמצאת בנושא של כמה זמן אחרי זריקת האוביטרל אמור להיות ביוץ. אני מקווה שזה מתאים. בכל מקרה אני רואה שכיסיתם את עצמכם יפה מבחינת הפעילות ומקווה שזה מצליח. אם אני צודקת והביוץ אכן התרחש ביום ה-15, כשתעבירי את קו ה-COVER לגובה 36.35 תוכלי לראות איפה הוא חותך את הגרף. מבחינת שעות זה יוצא די קרוב לשעת מדידת החום של היום ה-15. להערכתי משהו בסביבת שעות הבוקר. בערך 10:00. את כותבת שלמחרת, ביום ה-16 בערב התחלת להרגיש כאבי גב ובימים שאח"כ דקירות ולחצים בבטן. יש כאן הרבה בנות שמספרות שאלה הסימנים שלהן לאחר הביוץ. הן בעצם מרגישות את הביצית הנעה לכיוון הרחם. אצל חלקן התחושות האלה הופכות לגרף משמח ואני מקווה שתיפלי בצד הנכון של הסטטיסטיקה בהצלחה

אךך הלוואי../images/Emo57.gif../images/Emo9.gifאני אופטימית..

והשאר.. נשאיר לכל יכול
פילולית את מקסימה תודה על ההסבריםם
השכלתי.. עוד שבוע.. אפילו פחות..אולי הכל יתבהר

מעיןבר

New member
אני אגיד לך מה דעתי

אם לא קיימתם יחסי מין מוקדם יותר, הייתי שומרת על אופטימיות זהירה ביותר, כי רצוי לקיים יחסים לפני שהחום עולה.

למעלה