חדשים בפורום

ל טו הריסון וRickenbacker 4001

אני בת 15 . הכרתי את הביטלס בגיל 11. ביטלס מעודף : ג'ון ( אבל גם פול בסדר) . אני יודעת לנגן בגיטרה אקוסטית , בס , וחשמלית . ביקרתי פעם בלונדון . זה הי טיול מאורגן זה שחברות נסיעות וטיולים מארגנים . ונורא רציתי לבקר בליברפול כי עם אני כבר בבריטניה אז למה לא לקפוץ לליברפול וברחתי להורים שלי ונסעתי לבד ברכבת עד ליברפול . היה נורא כיף רק משום מה השיערות של ההורים שלי ניהיו קצת אפורות מעניין למה (
) .אני לא סובלת לאכול מזון מהיר (תנחשו למה ) ואני מאוד אוהבת לאכול מסטיק בטעם קינמון.זה כל מה שיש לי לספר בינתיים עם יש עוד שאלות תפנו אליי.

Oukami Kun

New member
O___O

את מעולה לגמרי. אני כ"כ סוגד לך עכשיו. ואני חשבתי שלקנות חולצה ב20 לירות זה משוגע X_X

ToHarrison

New member
הו.

חיים מעניינים:) הייתי בבריטניה 3 פעמים. והם לא הסכימו שניסע לליברפול. מרגיז. בכל מקרה, כיף לך. מקווה שתשלבי:) אה, נדב, חולצה ב20 פאונד זה אכן משוגע. והייתי שמחה לאחת...

Fairywitch

New member
ברוכה הבאה../images/Emo70.gifאבל איך קוראים לך?

ועוד קצת פרטים ישמחו אותנו. אני חנה, בת 28 מחיפה

lironlondon

New member
יצרתי קליפ...

היי לכולם אני חדשה פה, וכדי לחסוך לכם שאלות וזמן יקר אני אספר קצת על עצמי: קוראים לי לירון, אני מעריצה מושבעת של פארסקייפ, אני אוהבת מאוד מאוד מאוד את הביטלס, את מאיר אריאל ואת להקת המכשפות. אני בת 13 מאיזור השרון. בכיתה שלי היה פרויקט, שבו בכל יום שלישי הכיתה מתפצלת לשלוש קבוצות: תקשורת, אומנות ומוזיקה. כל תלמיד התבקש בתחילת השנה לבחור באיזה קבוצה הוא יהיה. אני בחרתי באומנות, ובשמונות המפגשים האחרונים שלנו התבקשנו להתחלק לקבוצות של 4 וליצור וידאו קליפ לשיר כלשהו שנבחר בעצמנו. אני הצעתי את לוסי אין דה סקיי, והשיר הזה נבחר ברוב קולות. הקליפ יצא ממש נחמד... עם המון אפקטים של קליידוסקופ ושל נצנצים וכוכבים... וקשת בענן... ודברים פסיכודליים ביותר... והמון פעמים שלוש נקודות.

קודם כל, ברוכה הבאה../images/Emo13.gif

דבר שני, את יכולה להעלות את הקליפ הזה לפורום? אני מאמינה שכולנו מאוד נשמח לראות אותו.

למעלה