חברות
סיפור חדש דנדש ^^

AmyLynnLee

New member
תשובות:

השיער מhttp://xmsims.com ,אבל הצביעה מחדש נמצאת במוד דה סימס. הסקין של מישל הורדתי סימית וזה היה הסקין שלה..אז שמתי אותו ^^

AmyLynnLee

New member
../images/Emo100.gifחברות../images/Emo100.gif פרק 1

ערב יום שבת 8 באפריל. מונית עוצרת ליד בית בן 3 קומות,וממנו יוצאות 3 בחורות בנות 20. "וואו איזה בית חמוד!" אמרה לונה וסגרה את דלת המונית. "כן,נחמד..אני מקווה שיש שם מקום לריצה.." אמרה היילי בעת ששילמה לנהג על שירותו. "בנות,זה בית סוף!!" אמרה מישל,והוציאה את הפלאפון שלה. היילי רצה לתוך הבית,ולונה הלכה באיטיות. מישל התקשרה לעברי,החבר החדש שלה. "היי עברי! מאמי! ממצב?" "מישל! ישר זיהיתי אותך!
איפה את?" "בבית החדש והמהמם שלי!" "אני בא אלייך!" "בוא! ביי מותק!" אמרה מישל וניתקה.כעבור 15 דקות עברי הופיע בפתח הדלת וצלצל. "פתוח!" צעקה לונה מהסלון,בזמן שפתחה את החבילה שבו..סרבו! "יא! אני לא מאמינה! סרבו! מעניין ממי!" אמרה לונה והדליקה את הסרבו. "המממ...בן...שיקראו לו אלכס900!" הקישה לונה. "אני אלכס900,ואני מוכן לכל משימה!" אמר הסרבו. "אין ממש מה לעשות..הבית חדש,אז לך תראה טלוויזיה או משו.." פקדה לונה והצביעה לעבר הטלוויזיה. "היי! איפה מישל?" הפתיע אותה עברי. "למעלה,במיטה," ענתה לו לונה וישבה לראות טלוויזיה עם אלכס. עברי עלה למעלה ודפק בדלת חדרה של מישל. "אמרתי לא להפריע,י'נעל," צעקה מישל. "אני נעל?" שאל עברי. "הוווו,זה אתה,כנס,כנס," אמרה מישל. "פשש..יפה התארגנת לך פה.." אמר עברי כשנכנס לחדר. "אל תתלהב,הבית לא נבנה עד הסוף,ויש לי הרגשה שמשהו יקרוס כאן," אמרה מישל ונראתה כמו מישהי שמרחרחת משהו באוויר. "אני יכול?.." שאל עברי והתיישב על המיטה. מישל עשתה לו באצבעות סימן של 'בוא לפה!'. עברי לא היסס וישר סחף את מישל לנשיקת מייק-אאוט. אח"כ זה נמשך ונמשך,החולצה של מישל הייתה על הריצפה,והמכנס של עברי כבר לא היה עליו. מישל ועברי עשו את שלהם. בנתיים אצל לונה ואלכס..: "אני מרגיש שמשהו מתמוטט שם למעלה" דיווח אלכס ללונה. "שכחתי להזהיר את מישל שלא תעשה את שלה בנתיים,התקרה יכולה לקרוס.." מלמלה לעצמה לונה באשמה. "מישל!!!!! תירגעי עם הווהו שלך!! התיקרה תיקרוס!!!" צעקה לונה למישל בקולי קולות,אבל מישל המשיכה. כעבור שעה הכל הפסיק. עברי ירד למטה,והלך לביתו. מישל ירדה בעקבותיו. השעה הייתה 21:00,והבנות החליטו ללכת לישון מוקדם. בבוקר היילי נכנסה לשירותים,וראתה שהם מלוכלים בקיא!

AmyLynnLee

New member
מה קשור לפה "חברים"?

בכלל לא קראתי ואין לי מושג מה הלך שם בכלל..

למעלה