השבוע שהיה..

../images/Emo20.gifהשבוע שהיה..../images/Emo20.gif

השבוע: הייתה אזכרה לאמא, היה עצוב , היה לי יותר קשה בתאריך הלועזי. תודה לכן על החיבוקים מאותו היום.
השבוע טס לו
אני והחבר רבנו, השלמנו,רבנו והשלמנו...לא נורא, הכל הסתדר.
עודליל ילדה
הייתי עסוקה כל השבוע והיה לי טוב עם זה.
מה איתכן? שבת שלום וסופשבוע נעים!

השבוע שלי...!

אז ברמת העקרון היה לי קר. קר במלוא מובן המילה, קר בנשמה,זר ומנוכר! התאוששתי מאיזה טראומה שעברתי... [די גדולה!] רבתי קצת עם אבא,עם אשתו ובמיוחד עם צוות בית הספר...... בקיצור שבוע לא קל! אבל עברנו את זה! ו...רציתי להתייעץ איתכן, שבוע הבא יש לי עומס לא נורמלי,לדוגמא יום שני,יש לי בר מצווה של שכנה טובה, אירוסין וחינה של חברה, והמפגש. בר מצווה פרושו ללכת להסתכל על האנשים ולחזור.[להזכירכן אנלא אוכלת מחוץ לבית] אירוסין וחינה זה רק לסדר ולדאוג שיהיה מספיק אוכל וכולם ישבו כי זו חברה מהכיתה שלי ואני דאגתי שתהיה החינה ולא בדיוק בא לי לסדר ולנקות וכו` ומהמפגש אני יודעת שאצא מעודדת מאד ועם המון מרץ ורצון להמשיך להתמודד עם החיים הלא קלים שלנו וזה משתלם! אז מה אתן אומרות? נכון כדאי לי לבוא למפגש?! סופ`ש מדהים וכיף לכולן ושבת שלום! עדןןן.

נכון!

אם יש לך איך לחזור בערב, יהיה מצוין לראות אותך. יודעת שלא קל לך עכשיו, מחכה להזדמנות לתת לך חיבוק.

שבת שלום לכולן!

עוד שבוע עבר, חלף לו... מה איתכן? שיהיה לכן סוף שבוע רגוע,מדהים, נעים,מהנה וכיף! המון אור ואהבה, שמחה וכמו שאומרים שיהיה בסבבה... אז שבשלוש! נתראה ביום שני...

שבת שלום...../images/Emo57.gif

שיהיה לכולן חמים ונעים... שתתמלאו חום ורוך, נועם ושלווה שתמצו ותהנו מכל רגע ושתהיה לנו נחת מלווה במתיקות אוהבת..

הוקוס../images/Emo70.gif

התגעגעתי אליך
השבוע שלי היה די ממוצע נראה לי.... התחלתי אותו אצל חברה והיה קשה לחזור לעבודה אחרי שלושה ימי חופש... כנראה ששוב מעבירים אותי חנות, בסוף אני יעבור בכל החנויות ברשת
היו כמה שיחות קצרות אך מעניינות עם אבא, שהעלו המון מחשבות שקשה לי להתעסק בהן אבל אין הרבה ברירה... צריך לפתור את הנושא הזה אחת ולתמיד.. המשכורת נכנסה וזה עשה פלאים לחשבון בנק
ביום חמישי יצאתי לבלות עם חברה ושתינו טיפה יותר מידי.. מה שגרם לי אתמול להרגיש ממש רע ולהקיא כל היום... ואני דווקא כן יודעת לשתות, משום מה באותו ערב לא היה כל כך אכפת מכלום וזה מה שקרה... מה שבטוח זה שאני לא שותה ככה יותר בחיים
(מה שאני אומרת תמיד במקרים הללו...) התחלתי לקרוא ספר שמחכה לי הרבה זמן- גלה את יעודך/ רובין שארמה. נקווה שהוא יתרום לעבודה והתהליך של תקופה זו בחיי... שיהיה שבוע טוב לכולן
גדול לכווווווווולן

למעלה