הפורום של לנדמרק

../images/Emo20.gifהפורום של לנדמרק../images/Emo20.gif

קיבלתי הצעה מחברה ללכת מחר למפגש של הפורום הזה.. מישהו מכיר הפורום הזה? התנסה במפגשים שלהם? שווה משהו?

לא מכירה את הפורום .. אבל

קראתי על מישהי שעשתה את המפגשים ואת הביקורות שיש על ההרצאות האלה .. אני לא הייתי הולכת .. נשמע לי כמו כת או משהו .. <לא מכירה מספיק .. לא יודעת!>

תשרשר../images/Emo3.gif

זה הרצאות על מהות החיים, שיפור בזוגיות, בעבודה, בקשרים, ובחיים בכלל.

דרך חברה

זוג חברים של חבר שלי.. שניהם עשו את הקורס והבחורה עושה עכשיו את הקורס שלהם והזמינה אותי ואת החבר

dudusch

New member
לא מדוייק...

אלה סדנאות (להבדיל מהרצאות), בהם המשתתפים נוטלים חלק פעיל ועוברים תרגילים ליישם את הדברים שנאמרים. שיפור זוגיות, בעבודה וכו' מתבצע ע"י המשתתף בעזרת טכנולוגיות שמקבל שם, הסדנה לא "עושה" את העבודה אלא המשתתף... דרך העבודה היא העברת מקטע מידע ע"י מנחה ואז ביצוע תירגול ליישום לחיים של כל אחד ואחד. חלק מהפעילות היא אימון אישי בפני קבוצה (לעיתים גם מעל 200 איש), דבר מעניין מאחר ולמרות שכל אחד מביא עניין מחייו שלו, אפשר להשליך את הסיטואציה לחיים של כל אחד ואחד, ולהפיק מזה ערך.

../images/Emo13.gif

הבחורה הזו שהיא שם אומרת שזה שינה לה את החיים הצורה משמעותית, גם היא היתה סקפטית בהתחלה ואז זה שינה אותה.. היא ממליצה מאוד

dudusch

New member
הייתי, עשיתי, הפקתי

אי אלו תובנות, לקחתי אי אלו דברים לחיים. לא מתאים לכל אחד, מכמה בחינות... מגיעים לשם אנשים מכל המוצאים, מכל הגילאים ובכל הצורות. סקפטיים, כאלה שחושבים שהם יודעים הכל ציניים ועוד. אם את מוכנה לבוא בראש פתוח, לקבל דברים בשם אומרם, בלי לשפוט את האומר, בלי לתת לקול הקטן בראש להפריע לך (זה גם משהו שמוזכר שם), את יכולה להפיק המון מהסדנה. בכל מקרה, מחר זה מפגש היכרות, לכי ותראי במה מדובר. אל תיבהלי מהשיווק האגרסיבי, מזה הם חיים. יצא לי להכיר שם אי אלו אנשים מדהימים, אנשים שהגיעו לשם לשאול את עצמם שאלות, אנשים שבאו לחפש את עצמם ואיבדו חלק מעצמם, את החלק שסחבו איתם שנים. אל תפתחי ציפיות לקבל תשובות ולהוקוס פוקוס מחד, אבל אל תגיעי עם דיעות קדומות, ככה לדעתי תפיקי את מירב התועלת.

MommyHug

New member
שמעתי על זה

חברה שלי סיפרה שאח שלה היה והוא חזר אדם שונה לגמרי היא אמרה שהוא הבן אדם האחרון שיאהב דברים מהסוג הזה ואחרי שהוא חזר הוא אמר שזו חוויה חובה לכל אחד יש סדנת המשך והוא הולך גם אליה היא המליצה על זה בחום, אמרה שלא ראתה את אח שלה בחיים ככה. לםני זה הוא לא ידע לאיזה כיוון ללכת, הוא לא היה סגור על עצמו וזה עזר לו. נשמע לי טוב מאד.

אני בסוף לא הולכת

חבר שלי היה כבר במפגש אחד, וכרגע סה לא מתאים.. גם מבחינה כספית שהשתתפות מלאה בסדנה עולה 1800 ש"ח, וגם כל הפורום מבוסס על הספר "4 הסכמות" שחבר שלי קרא וזה ממש אחד על אחד אז אני אקרא את הספר
אין ספק שזה השפיע על אנשים מסוימים אבל כמו שדודו אמר, אנשים מזדהים עם הסיפורים של אנשים אחרים ומרגישים את הצורך לשנות אצלם דברים.. כרגע אני אסתפק בספר

עינב MT

New member
אל תלכי...תרוצי../images/Emo27.gif

פורום לנדמרק מומלץ ביותר לכל אדם, כמו כל אדם מרגיש שיש עוד לחיים
, שהוא יודע שהוא מסוגל ליותר
אבל... תמיד יש אבל, יש הרבה דברים שלא ברצונו או שכן מרצונו תלויים בו ואין מה לעשות.
. (יש סדרי עדיפויות בחיים) אלא שבגלל שיש לנו הרבה על הראש
לפעמים אנחנו לא רואים מה החשוב באמת
, הדבר שלמראית
נראה לא הכי חשוב, הוא מה שיגרום לעוצמה הפנימית שבך לצאת החוצה
ולהדריך אותך בתבונה. פורום לנדמרק בנוי מסדנה של 3 ימים (וחצי) אינטנסיביים
של רכישת כלים והתנסות בשימושם בחיינו שלנו. הרעיון הוא שלא יהיה לך לאן לברוח, ובסופו של דבר גם את תגיעי לשם. לעוצמה שלך.
דרך אגב יש להם גם אתר: http://www.landmarkeducation.co.il ובקשר לכסף, זוהי השקעה לטווח ארוך מאוד...מאוד
וחוץ מזה, מתי השקעת בעצמך בפעם האחרונה?

../images/Emo13.gif

הכל נשמע טוב ויפה.. אבל הבנתי שזה מבוסס בדיוק על הספר 4 הסכמות, אולי אחרי שאני אקרא אותו אני לא אצטרך את הסדנה או לחילופין אני ארוץ לשם באמת.. כרגע נורא יקר לי להוציא 1800 ש"ח כי אני לא יודעת כמה אני מאמינה בזה, נראה, אולי בהמשך, תודה בכל אופן

למעלה