הדבר הטוב של השבוע

לא יודע עם זה טוב אך אני חי

ובתי ספר הסיוט מתחיל,הילדה הקטנה הולכת לגן אחריה לחובה ואחריה לא` אחרי לג` והגדול לד`

אני פשוט שונא את כל הקניות של הספרים,

לכל ילד עם רשימה ,ואין מה לדבר על המחירים וההתרוצצות.למה לא משכללים את הספרים בתשלום לבית הספר?שנה שעברה הלכתי שלוש פעמים לחנות להחליף את הספר,ועוד שלוש פעמים לבדוק עם הגיע הספר בגלל חוסר.פשוט שיגעון.ועוד עכשיו בית הספר מחליף תילבושת ואפשר ליקנות רק במקום אחד וכמובן היוקר יאמיר.ה'יעזור

פרומית1

New member
אני התחלתי למכור ספרים ליד שניה

וגם לקנות ביד שניה מה שאפשר,תלבושת לא עולה יקר,רק צריכה איזה 4 סטים לכל אחת וגם יש תלבושת חולצה לבנה וצריך לפחות שתיים,אין מה לעשות זאת תקופה לא זולה, ואני צריכה לקנות לבנים שלי ביגוד,לגדול חולצות חדשות שכבר לא לבנות והשני שלי מראש חודש מתחיל עם חולצה לבנה ללכת,פשוט צריך לפתוח כספת

טוב אז באמת ההוצאה מכבידה ומעצבנת..../images/Emo122.gif

אבל ב"ה שיש לנו ילדים בריאים...שהולכים ללמוד...ולהצליח בע"ה...

גם הבת שלי עולה לכיתה א'

היא כבר נכנסה לבית ספר כי פה מתחילים מגן חובה בית ספר אבל ההתרגשות היא התרגשות... בהצלחה לכל המתחילות/ים..

KINERET22

New member
גם שלי עולה לכתה א'

הבכורה שלי.... סבתא (אמא שלי)כבר אמרה שהיא זאת שקונה את הילקוט. כולנו פה בהתרגשות.....

היי היי אני מרגישה ממבוגרי הפורום..../images/Emo161.gif

הגדולה שלי עולה לה'..והבאה אחריה לג'... ומזל טוב שוב לכל העולות לא' ולאמותיהן הנרגשות...{קומבינה אני מבינה שאותך אין מה להכליל בנרגשים..
)

פרומית1

New member
אז אני מזקנות הפורום

השני שלי עולה למכינה לישיבה,הגדולה ל ד' הקטנה לא' והקטן לפעוטון,והגדול נשאר בישיבה ממש מרגישה זקנה

למעלה