הדבר הטוב של השבוע

ככה..הראשון זה הפלאפון הזה......./images/Emo13.gif

בנוסף בעלי חגג יומולדת..אז יצאנו לבד ...ואתמול יצאנו עם הבנות והיה ממש כיף..בכלל באופן כללי הן ממש התבגרו ונחמד איתן..

לכו תעבדו על מישהו אחר ../images/Emo3.gif

לא מאמינה שלא היו לכם דברים טובים השבוע
במחוזותינו:
היו לנו 15 אורחים ב-5 ימים. היה כזה כיף!
היינו אתמול באירוסין, אחרי המון שנים שלא היינו באירוסין.
הקטנטנה קבלה את הילקוט והקלמר לכתה א'.
ואמא שלה מתפוצצת מהתרגשות יותר ממנה
מתה כבר לקנות להם את הציוד לביה"ס ואת התלבושת בשבילה. איייי....אי...אייי.... מי היה מאמין

יפיופה62

New member
אני התינוקת שלי מקבלת תיק מסבתא שלה

לכיתה א" ואני קונה מצלמה שבוע הבא

יפיופה62

New member
כן איך היא גדלה מהר

אני עדין לא מבינה איך היא תצליח ללכת לכיתה א עם התיק

מזל טוב בשורותוש ויפיופית..

איזה ריגושים..כיתה א'... ובשורות...איזה ילקוט?קיטי,מארי,מיני מאוס??מה הולך אצלכם שם למעלה???

תודה מותק../images/Emo24.gif באמת חששתי שהילקוט יהיה פרחי

כיוון שזו מתנה מהעבודה של האישלי, ודי מתאים להם לבחור איזה ילקוט עם בראץ או איך שקוראים לה....
לשמחתי הרבה הם בחרו משהו ממש סולידי וחמוד מאוד- סגול עם פרפרים ופרחים. עכשיו רק נותר לי להתלבט עם להשאר עם זה או להחליף לדגמים החדשים יותר של קל גב שהם קלים יותר ונקראים אולטרלייט. (מה שקבלנו זה מדגמי דור 3).

האמת שאתמול ראיתי את הדגמים החדשים האלה..

והיתרון שהעגלה מובנית והם יותר קלים.. החיסרון שהם לא נכנסים למכונת כביסה... אח..איך בא לי לקנות ילקוט חדש..אבל אביה קיבלה בשנה קודמת ... ואצל עדידי הוא שנתיים בשימוש ונראה חדש.. לא נורא נתנחם במעיינוש שעולה לגן עיריה ונקנה לה תיק חדש...
(נכון שאני קוקו..??)

מה שאת מתארת זה לא האולטרה-לייט

האולטרה-לייט לא באים עם עגלה מובנית, אלא ניתן לחבר אותם לעגלה הנרכשת בנפרד, בדיוק כמו הדור 3. היתרון של האולטרה-לייט זה שהם קלים יותר במשקל. את לא קוקו, את חולת שופינג
אבל תיק לגן זה באמת בקטנה.... תתחדשו

אה..אז התבלבלתי.. ../images/Emo250.gif

בכל מקרה גם ככה אם הילקוט יושב בעגלה זה לא משנה המשקל.. מצד שני העגלה נשחקת וזה מסתמא לא... ואני באמת חולת שופינג............. אבל האמת שאחת האהבות שלי זה חנויות מכשירי כתיבה וספרי לימוד.. הריח שם משגע אותי..

פרומית1

New member
גם הבת שלי עולה לא'

כרגע היא הולכת לקייטנה בבית הספר,היא מדברת ברמה גבוהה וקיבלה מושגים של בית הספר כמו חדר הקבצה,חדר מורות ואחר ך היא שואלת אותי מה עושים שם, בקשר לילקוט ראיתי כל מיני סוגים,אולי נלך השבוע אני רוצה לקנות את הילקוט מה דגמים של שנה שעברה כי הם בהבדל 50 ש"ח

מזל טוב פרומית...

שימי לב יש מבצעים שווים לפעמים בקרביץ ובמקומות כאלו..לפני שנתיים היה להם מבצע שמי שקונה ב200 ש"ח (בערך לא זוכרת בדיוק..) מקבל ילקוט דור שלישי ב100 ש"ח וזה ממש השתלם..

בוקר צח ליום מוצלח,לכל העולים לכיתה א'

גם לי יש נכדה שעולה לכיתה א' ונכד אחד שעולה לכיתה ב שגמר כיתה א', וויש לי נכד שעולה ונוסע לקבוצה בארצות הברית אצל חסידי חב"ד כשגומרים ישיבה גדולה נוסעים לשנה לארצות הברית ושם לומדים שנה ,ואחר כך שנגמרת השנה חוזרים ואז מתחילות השדכניות בהצעות לבחורים הטובים ,זאת התרגשות גדולה לא לראות את הילד\נכד שנה שלמה רק דרך המייל והטלפון זאת חויה לא רגילה שיהיה לכולנו הן להורים והן לסבים והסבתות הרבה נחת רוח מהילדים ומהנכדים

פרומית1

New member
בכלל איך שהם גדולים,זה מאד מרגש

לעקוב איך שהם גדלים,סבתא שלי מתעניינת בחיי הנינים,אני מברת משוחחת איתה טלפונית כמעט 3 פעמים בשבוע,והיא נהנית מאד ושומעת חוויות ואחר כך אני שומעת ד"שים מבנות דודות אחרות שהן אומרות שזה עושה לה טוב,ואני גם שומעת סיפורי נחת מנינים אחרים

אתיקולה

New member
../images/Emo260.gifבשורות גם אני מתרגשת שהבת עולה ל

כיתה א שהיה לה בהצלחה שבוע טוב

למעלה