דעות,הגיגים,שאלות ו

spinning1

New member
סער ואיילה חומוס מקולקל בפני עצמם

ללא קשר לגואל ופותנה

w i n n e r r r

New member
לא על זה הם רבו.

וסער צדק ומה הוא עשה בקשר לזה?כלום. סער המתחסד גם על עדנה הוא לא עשה כלום בנידון. סער רק דיבורים אלירז מעשים.

כירורג

New member
בוקר טוב הגיע קם לו אלירז קטוט

וגילה שמה שסער אמר לו על גואל באותו ערב לפני חודש וחצי היה נכון. אבל בשעתו הוא לא קיבל את זה אלא יצא בפראות על סער בלי סיבה. (להזכירכם - אלירז אמר מתחילת המשחק שהוא לא יוצא על אנשים אם הם לא פוגעים בו אישית אפילו אם הם פוגעים בקבוצה, כמו במקרה של הפרת החוקים של עדנה או כשאביב טרטר את כל הדיירים בלילות בסיוע פעיל של אלירז, אבל רק כשהוא העיז להעיר את אלירז פעם אחת הוא נזכר לצאת עליו). אבל על סער הוא יצא ובכל הכוח - למרות שסער לא פגע בו אפילו לא פעם אחת מתחילת המשחק עד אותו ריב מפורסם. למה הוא יצא עליו? שתי סיבות: א - הוא לא יכל לסבול את ההשלמה שלו עם איילה שהוכיחה לו שאיילה שיחקה בו כל הזמן. (עוד משהו שסער אמר לו כידיד שבועיים קודם), אבל לצאת על איילה ייראה לא טוב בשידור אז הוא בחר לצאת על סער. סיבה שניה - סער היה חלש באותם ימים בגלל שכל הבית לא הבין אותו איך הוא משלים עם איילה - ואלירז ניצל את החולשה הזו כדי לפגוע בחבר טוב שלו - מה שנקרא "באתי בשביל המיליון לא רואה אף אחד ממטר". בסיכומו של דבר אלירז יצא היום אולי צודק מול פותנה וגואל אבל באור מאד עלוב - כי כל המריבה והנזק שהוא גרם לסער ואיילה מתבררים עכשיו כמעשה שגוי שלו גם מבחינה אסטרטגית וגם מבחינת הגינות בסיסית. ואילו סער מתגלה כאדם שראה דברים הרבה לפני כולם, ונאלץ להילחם על חייו מול כל הבית רק בגלל שני החטאים החמורים שהוא ביצע - האחד - שהוא הלך עם הלב שלו והתאהב באיילה, והשני- שהוא ניסה להציל את אלירז מזרועותיו של גואל עוד כשזה היה אפשרי. התקווה היחידה שנותרה לי היא שבשבועיים שעוד נותרו למשחק הצדק ימשיך לצאת לאור. כי מגיע לסער ואיילה קצת צדק אחרי הלינץ הבזוי ביותר בתולדות הריאליטי שביצעו בהם בשבועות האחרונים.

כירורג אני מהתחלה אמרתי שגואל צבוע,וסכסכן

ואלירז יפגע ממנו מתי שהוא.והנה זה קרה עכשיו שנייה לפני הגמר.גואל מנהל את כל החבורה שלו מאחורי הקלעים.הוא זה שבוחש תמיד.זורק פה מילה לזה.ואח"כ להוא.הילה למדה את זה ממנו כנראה עוד שהייתה בחוץ.והוא לא יהסס לדרוך על אף אחד מהחברים שלו שם בכדי להגיע לגמר.במיוחד שיודע שאלירז מאד חזק בחוץ. וסער אמר לאלירז מפורשות אני לעולם לא אגיד לך לא להיות חבר של גואל.רק תפתח את העיניים שלא תפגע בסוף. ואלירז כמובן בחר ללכת עם גואל והנה התוצאה.וזו רק ההתחלה.כי הריבים שם בינייהם רק יתדרדרו.והמחנה הזה יתפצל לשניים. גואל,ופותנה. אלירז,ואלין. כמובן שאחד מהם יעזוב בשבת את הבית.וסביר להניח שזה יהיה גואל ואז לאלירז יהיה הרבה יותר טוב. האח הגדול ידע מתי לקרוא להם לתת שמות להדחה היום.בדיוק אחרי הריב שהרוחות עוד סוערות.ואני לא אתפלא אם כל אחד מהם שם יעמיד אחד את השני להדחה בנוסף לשמות הרגילים שנותנים. העיקר שסער תמיד אשם בהכל...

כירורג

New member
ככה זה כשפורום שלם צועד בעיניים עצומות

אחרי דייר אחד, ומצדיק כל מעשה מטורף שהוא עושה וכל התנהגות לא ראויה שלו. בכל הפורום הזה יש ארבעה - חמישה אנשים שעדיין לא הסתנוורו, ותראה איזה עליהום עושים עליהם. עוד מעט יכתבו שמדובר באותו משתמש, ושאנחנו אחים של איילה/סער/ארז, וכל ההשמצות הקבועות. אני מקווה שבגמר כולם כאן יקבלו את התשובה.

bibaso

New member
אתה בטוח שראית את האח הגדול ישראל עונה 2 ??

באיזה סרט אתה חי ??????????????

כירורג

New member
ידידי - מי שחי בסרט זה אלירז והיום הוא גילה

את זה. לך ולחבריך כאן בפורום יקח עוד קצת זמן אבל זה גם יגיע.

reiter5

New member
מת לגלוש בוא אחדד לך את הזיכרון למה אלירז לא

האמין לדבריו של סער ?מפני שסער ליפני השיחה על גואל השמיץ את איילה בפני אלירז ולכן אלירז לא האמין לו ועל פניו בהחלט גואל עושה עבודת מיניפולציה נהדרת על כולם כולל על איילה וסער אז נא להרגע

t0mer

New member
אל תדאגו לאלירז הוא הכי תחמן

הוא יודע שמריבה לא טובה לו, הוא יתחנף למוות לגואל ופותנה כמו שהוא יודע לעשות... הוא ימכור את הכבוד שלו בישביל המליון בניגוד ללייני כפרה עלייך ילדה טובה לא מבינה שבחיים האמיתיים צריך להיות צבועים...

Tapudy

New member
עכשיו אני מבין למה עושים תקציב לפני הדחות

הנה בדיוק לפני ההדחות היה ריב בגלל התקציב ועכשיו כולם שקטים שקטים וזוממים מזימות בראש. מישהו רק יכול להגיד לי איך התחיל הריב?

ואזנה

New member
מה שבטוח זה שיבשלו הכל נגד אלירז

זה היה החשש שלי בזמן שתמכתי בו ולפני שהתיאשתי ממנו הרבה בגלל אוהדיו הדוחים כשלעצמם. ידעתי שכל עוד הוא רב עם הזוג המאלכותי הוא יוצא טוב אבל ברגע שיתהפכו עליו מתוך מחנהו שלו הוא ייצא חומוזס. עכשיו הוא נאחז באלין ואתם מעודדים אותו ואת החיבור הזה. גם היא תתהפך עליו ואז הוא יהיה ממש במצב ביש. נכון שאתם לא מאמינים לי ? לא נורא. כל מה שאמרתי הרי התממש ומכם אני לא מצפה להרבה... מה שכן - נפל להפקה האסימון וארז הפך ליקיר האומה.

למעלה