גנים ומטפלות

צריכה את עזרתכם . . .

עשיתי חיפוש בנוגע למעון ילדודס בקרית ביאליק אבל לא בדיוק מצאתי אינפורמציה..... אשמח אם משהי מכירה את הגן... ותוכל לתת לי אינפורמציה .... לגבי הגן, המטפלות, יחס, מחיר וכו'. תודה רבה רבה מראש ! ! ! אנא זה ממש דחוף לי ...

../images/Emo92.gif שאלה חשובה ! מה עלות של פעוטון

לגבי 7:00 עד 13:00 ולגבי 7:00 עד 17:00 באזור הקריות??? עדיף ביאליק.... אנא אנא אני בכלל לא יודעת מה המחירים.... תודה ! ! !

הכנתי קובץ שאלות לפעוטון חדש - לשימושכן

סתם כי אני הייתי צריכה, ריכזתי מכל מיני אתרים והמלצות פה בפורום. אם עזרתי למישהי - אחלה. שבת שלום

אני צריכה את עזרתכן בבקשה ../images/Emo8.gif

היי אני פה בד"כ לא משתתפת אבל אני נמצאת איתכן כל יום ואפשר להגיד רוב היום שלי אני וחברה טובה שלי פותחות משפחתון קטן אצלי בבית אני גרה בגבעתיים יש לי ילדה קטנה בת 10 חוד' שנכנסת לגן באוקטובר אבל פשוט החלטנו שאנחנו רוצות להשאר בבית לכן אנחנו פותחות את המשפחתון עד 10 ילדים מגיל 4 חוד' עד שנה פלוס אשמח מאוד אם משהי צריכה או שומעת או יכולה להמליץ לפרטים מירי / מיכל 054- 4827933 תודה רבה רבה רבה לכן ביי בנתיים מירי

michellevi

New member
טיפול בתינוקות ../images/Emo82.gif ../images/Emo95.gif

שלום לכולם! אני לא יודעת אם מותר ואם זה המקום לעשות את זה, אבל סיימתי חופשת לידה לפני חודש וסחבתי עוד חודש בבית. חזרתי היום לעבודה בלי אנרגיות ורצון. לא הייתי מרוכזת אפילו לא רגע אחד במה שקורה סביבי. כאב לי להשאיר את התינוקי שלי אצל מטפלת על אף שאני שמחה שמצאתי אותה כי היא מקסימה ואמינה. אבל הניתוק ממנו קרע אותי לגמרי והגעגועים היו אכזריים מדי ומוקדמים. ברור לי עכשיו יותר מתמיד שאני לא מתכוונת להמשיך לעבוד ולהזניח בעל כורחי את הילדים שלי (3) ובנוסף לחזור עצבנית ועייפה כל יום הביתה בגלל יחס משפיל של מעסיק זה או אחר. אני רוצה לתת מעצמי לתינוקות אחרים כי אני יודעת כמה היה קשה לי למצוא מטפלות שבאמת באמת נותנות את כל מה שיש להן וראויות לאמון מלא (בשל כל מה שקרה בשנים האחרונות..). ולמה אני פה בעצם?! כי אני מעוניינת לטפל בביתי שבגבעתיים בתינוקות מגיל 4 חודשים עד שנה, להעניק להם המון חום ואהבה כמו שעשיתי עד היום עם הילדים שלי ואשמח אם תפנו אליי בחזרה - מי שצריכה מסגרת פרטית יותר לתינוק שלה. תודה ולילה טוב.

למעלה