בוקר טוב
,כל הפקה פקה שלנו לכאן

חחחחחח,את לא תאמיני,אולי,כשכתבתי על מורה..

נזכרתי שגם את מורה ואכן חשבתי לכיוונך.
לא נורא הקשיחות,אבל את חייבת להסכים שמה שעמירו כאן עשתה לי כבר גובל בהתעללות
(הכל באהבה,עמירו)
טוב אז,מתי מתחילים בשיעור תנ"ך??

יונתנסקי

Well-known member
אני מתנצלת. לא קראתי את השירשור

ולכן אני לא יודעת מה עמירו עשתה לך, ואיך התעללה בך. פשוט ראיתי את השורה "מורה לתנ"ך" וזה הקפיץ אותי. בקשר לשיעורי תנ"ך, מוטב תמצאי מורה יותר צעירה ורעננה, אבל אם את צריכה טיפים בנושא ספציפי - בשמחה.

טוב אז אני אפנה לנכד שלך-יונתן,בטוחה שהוא ספץ

בתנ"ך
בוקרטוב יונתנסקי,במה זכינו לביקור בשעות אלו?

יונתנסקי

Well-known member
סתם מעצלות בדרך למקלחת "נתקעתי" במחשב.

ובקשר לנכדי (שדיברתי איתו לא מזמן בסקייפ), כשהיה בארץ, באמת ידע תורה (ככה הם קראו לזה...), אבל עכשיו כשהם גרים בקנדה הם לא לומדים תנ"ך בבית הספר. אני מאמינה שאימו "משלימה לו את החומר" ולא - יש לי כבר כרטיסים ל"חגים" לקנדה, אז אני ארביץ בו תורה. הנכדות שלי שגרות בארה"ב לומדות בבית ספר יהודי (שנקרא: Har Zion ) ולומדות תנ"ך, אבל יונתן - לא. איך אומרים? הסנדלר הולך יחף......

אוי,אני בדרך למחשב לקרא את התשובה,נרדמתי../images/Emo8.gif

אז תהני לך עם הנכדים ואני כבר אמצע מורה אחר
בוקר טוב

נסיון להמשיך

- תגידי, כשאת צוחקת ככה יש לך בריחת שתן? -אריק לרוחי? תגיד, כשאתה מדבר ככה יש לך בריחת מוח? טולדנו לאריק? מינימום חיכוך ומקסימום הנאה - אנחנו פה כמו משפחה ואם אני לא יכול לבוא ולדבר איתכם אז אל תדברו איתי יותר. זהו.... תעזבו אותי לבד בני למי שנשאר,לאחר שכעס על החלטת השופטים. - יש לך קול כמו של פעמונית הרבי לרוחי?? -חיים, אל תנסה לשחק אותה שאתה מבין גדול במוסיקה. למה אתה לא! בסדר?! אילנה לאדם,לאחר שנתן לה 8 נק' השם ישמור
אבל לא מזמן הסבירה אצל איריס קול את כוונתה והבנתי. -שכחתי איך קוראים לזאתי? נו.... תנשמת ביטריקו לאלונה על רוחי??(יוקנת;) -אני זמר מספר אחד בארץ. אני לא כמו כולם כאן. באתי מהקונסרבטוריום איפה שמנגנים בכינור ביטריקו הזמיר,חחחחח - מה היא עושה פה? 20 שנה לא שמעו עליה פתאום נהייתה לי שופטת ביטריקו על מישהי? - זה כמו בארוויזיון נותנים ניקוד נמוך למי שמאיים עליהם ואני מאיים עליהם טולדנו הבכיין האולטימטיבי?;)אלבז? אדם?(לא נראה לי) -רואים אותי? וכאן? וכאן? אתה עוקב אחריי? תזוז אם כן וככה אני אדע (רמז ) אילנה ללבנבני הצלם??רוחייייייייייייייייי?? -קשה לי כאן. יש כאן אנשים קשים שמתעללים בי ביטריקו בשיחת טלפון לקרן אשתו.כמה טישו'ז הלכו שם,אממממא;) (איך אני בינתיים בתשוביישן?!;) אם הייתי מדבר כמו אילנה ההפקה הייתה מכניסה אותי לחדר האטום -אני סולחת, אבל לא שוכחת בריז'יט - אם היית הולכת לאומן גם היית מתלבשת ככה? תשובה: מה פתאום! אם הייתי הולכת לאומן הייתי שמה גולף בני שואל את אביבה והיא עונה לו.(או שהוא הפנה את השאלה לאילנה?ברור לי שזה היה בעקבות השיר של אביבה:נחמן.. כל יום כשאני מתעורר אני לא מאמין שאני נמצא עם כל האנשים האלה. אני כבר זכיתי כשנכנסתי לכאן -היא מטרידה אותי. אני נכנס לחדר ורואה אותה על המזרון עירומה כביום היוולדה, צוחקת ומזמינה אותי לעשות יוגה ביטריקו על רוחי,ה"מטרידנית הגדולה",חחחחח חשבתי שאני אבוא לשבוע גג שבועיים. היכל התהילה זה הדבר הכי טוב שקרה לי ואני באמת מודה לכם שהכנסתם אותי. אני חייבת להחזיר ואני אחזיר לך מתי שהכי לא תצפה. בדיוק כמו שעשית לי איגי לביטריקו??אילנה למישו? שבת המלכה נעימה לנו ולכל ישראל שבת מלכה גם לך

../images/Emo260.gif../images/Emo62.gifממשיכים - חלק 2 תוצאות

- תגידי, כשאת צוחקת ככה יש לך בריחת שתן? -אריק לרוחי?נכון
תגיד, כשאתה מדבר ככה יש לך בריחת מוח? טולדנו לאריק?נכון מאוד
מינימום חיכוך ומקסימום הנאה תשובה
- אנחנו פה כמו משפחה ואם אני לא יכול לבוא ולדבר איתכם אז אל תדברו איתי יותר. זהו.... תעזבו אותי לבד בני למי שנשאר,לאחר שכעס על החלטת השופטים.
נכון - יש לך קול כמו של פעמונית הרבי לרוחי??
תתחילי לענות בבטחון ובלי היסוסים -חיים, אל תנסה לשחק אותה שאתה מבין גדול במוסיקה. למה אתה לא! בסדר?! אילנה לאדם,לאחר שנתן לה 8 נק' השם ישמור אבל לא מזמן הסבירה אצל איריס קול את כוונתה והבנתי.
-שכחתי איך קוראים לזאתי? נו.... תנשמת ביטריקו לאלונה על רוחי??(יוקנת;)
-אני זמר מספר אחד בארץ. אני לא כמו כולם כאן. באתי מהקונסרבטוריום איפה שמנגנים בכינור ביטריקו הזמיר,חחחחח
- מה היא עושה פה? 20 שנה לא שמעו עליה פתאום נהייתה לי שופטת ביטריקו על מישהי?על מי נחשי - זה כמו בארוויזיון נותנים ניקוד נמוך למי שמאיים עליהם ואני מאיים עליהם טולדנו הבכיין האולטימטיבי?;)אלבז? אדם?(לא נראה לי)זה האולטימטיבי -רואים אותי? וכאן? וכאן? אתה עוקב אחריי? תזוז אם כן וככה אני אדע אילנה ללבנבני הצלם??רוחייייייייייייייייי?? רוחי למצלמה -קשה לי כאן. יש כאן אנשים קשים שמתעללים בי ביטריקו בשיחת טלפון לקרן אשתו.כמה טישו'ז הלכו שם,אממממא;) (איך אני בינתיים בתשוביישן?!;) - נכון מאוד. בינתיים את טובה יותר מהחלק ה-1 אם הייתי מדבר כמו אילנה ההפקה הייתה מכניסה אותי לחדר האטום תשובה
-אני סולחת, אבל לא שוכחת בריז'יט
- אם היית הולכת לאומן גם היית מתלבשת ככה? תשובה: מה פתאום! אם הייתי הולכת לאומן הייתי שמה גולף בני שואל את אביבה והיא עונה לו.(או שהוא הפנה את השאלה לאילנה?ברור לי שזה היה בעקבות השיר של אביבה:נחמן..
זה היה רק בין אביבה לבני כל יום כשאני מתעורר אני לא מאמין שאני נמצא עם כל האנשים האלה. אני כבר זכיתי כשנכנסתי לכאן תשובה
-היא מטרידה אותי. אני נכנס לחדר ורואה אותה על המזרון עירומה כביום היוולדה, צוחקת ומזמינה אותי לעשות יוגה ביטריקו על רוחי,ה"מטרידנית הגדולה",חחחחח
חשבתי שאני אבוא לשבוע גג שבועיים. היכל התהילה זה הדבר הכי טוב שקרה לי ואני באמת מודה לכם שהכנסתם אותי. תשובה
אני חייבת להחזיר ואני אחזיר לך מתי שהכי לא תצפה. בדיוק כמו שעשית לי איגי לביטריקו??אילנה למישו? - אילנה למי?

למה מציצה לי במה שאני כותבת לאחרים?!../images/Emo12.gif

אולי תעני גם?!אה..??נו,נראה אותך ואל תעתיקי

מיק101

New member
באמשלי לא הצצתי ואני, כמו שאומרת מורטל קיבלתי

ציון בבגרות רק על השם שמופיע בטופס

מעניין איזה ציון קיבלת רק עבור השם..אין,הכל..

פרוטקציות בחיים
אני עד היום מסתובבת עם ציון 5 בתנ"ך כי ישבתי במבחן מול ספר עם פירושים,חחחח מה יש?!רציתי רק להבין יותר,על זה נותנים 5?! עכשיו את בטח מבינה מאיפה ריבוי החמשים שלי
ושלא יובן לא נכון,אני מאד אוהבת את סיפורי התנ"ך ואפילו מבינה קצת

מיק101

New member
בקשר לציון שלי - כל הפרטים אצל מורטל../images/Emo153.gif../images/Emo5.gif

למעלה