בוקר טוב ושבת שלום

../images/Emo20.gifבוקר טוב ושבת שלום../images/Emo20.gif

השיר פותח שבת שלי
מה שלכם?? שאלת שבת
איזה טיפוסים אתם ?? יוזמים או אוהבים שאחרים יוזמים??
מנהיגים או מונהגים?
שתהיה שבת של מואיי כיפ

Frobenius

New member
אני טיפוס

קצת ביישן אם לומר ת'אמת, ויחד עם זאת, באופן פרדוקסלי משהו, גם מנהיג או לפחות יודע לתפוס פיקוד אם צריך. אני אוהב שבת-הזוג יוזמת. גם כשהיינו חברים וכשהתחלנו לצאת, אהבתי שהיא יזמה. לא אוהב בחורות ביישניות כאלה שצריך לחמם אותן (וזה לא הופך אותן להיות יותר מוערכות בעיננו הגברים אם הן משחקות אותה קשות להשגה).

G I R L P

New member
בוקר טוף לך

שבת אכן יפה ושונה התחילה לה.... אני? אני אני.... נו... אני מי שאני... וזה תלוי איפה ומתי...

בוקר טוב../images/Emo42.gif

אולי אלו שמבינים עניין פה יוכלו לעזור<בעבר נעזרתי בכם
> יש לי את התוכנה החדשה של נרו לצריבה.אני מורידה סרטים בצורת AVI כי נאמר לי שזו הדרך הכי נכונה אחרי הצריבה לראות אותם בDVD שמחובר לTV של הבית. היום בפעם הראשונה צרבתי שני סרטים בצורב החדש במחשב החדש שלי,שני הסרטים הם בצורת AVI כשהכנסתי לDVD שלי שמחובר לTV המכשיר לא קרא את הדיסק כתב באנגלית או -דיסק לא טוב או אין דיסק. האם צריך להפוך את הצורה שבה אני מכניסה את הסרט לפני הצריבה-כלומר צריך לעבד אותו או לעשות משהו? אני רוצה לראות בטלויזיה הגדולה את הסרטים שאני מורידה לא במחשב,איך אני עושה את זה שהסרטים יתאימו לDVD שלנו? אגב יש לנו DVD חדש שקורא הכל כך שזו לא אופציה שהDVD שלנו לא קורא קבצים,הוא קורא צרובים מוסיקה MP3 זה DVD משוכלל מאוד. תודה למי שיכול לפתור לי את התעלומה
יש שני סרטים שמחכים שאצפה בהם ולא בא לי במחשב בא לי לראות על מסרך הTV הענק שלנו:)) המשך יום נפלא לכולם

leonlev

New member
תצרבי אותם כ data.

גם כבל vga שמחובר ישירות לטלויזיה יעשה את העבודה בצורה טובה ללא צורך בצריבה.

זהו שצרבתי כ data

והDVD לא קורא אותם לצערי:( כנראה שזה בצורת DIVX והDVD שלי קורא: DVD,CD,CD-R CD-RW MP3,JPEG -PLEYER אופפפ רוצה לראות בTV די מבאס הקטע הזה,חשבתי שרכישת צורב משוכלל של DVD למחשב תעשה עבודה טובה ואוכל לצפות בסרטים שמורידה בTV.חייבת להיות איזו שהיא אופציה בטוח שאנשי החומרה מכירים. בוקר טוב לך בכל מקרה ויום הולדת שמח
מקווה שאתה מתוכנן היום להנות:))

אם יש במחשבך יציאת וידיאו

אז כבל זול ..יאפשר לך לראות את הסרט כשרץ על המחשב ומקרין בטלויזיה תבדקי אם יש במחשב יציאת וידיאו בכרטיס המסך או במחשב נייד s-video וכמובן חיבור מתאים בטלויזיה

../images/Emo42.gif בוקר טוב ../images/Emo185.gif

בוקר שקמתי בו כמעט בלי קול לגמרי, לא ברור למה.. (כמויות של תה!!
) אני טיפוס מורכב.. זה תלוי באיזו סיטואציה
מסובך להסביר אני חושבת..
שבת שלום לכולם.

Angellus

New member
בוקר אור

מנהיג או מונהג הכל תלוי במצב הרוח ובסביבה

הקיץ נחמד כשהוא במידה סבירה. כשהכל מוקף במרק

סמיך ולח הקיץ מפסיק להיות נחמד והופך להיות מטרד.

סקסיית

New member
בוקר טוב לכולם../images/Emo42.gif

קצת מרוקנת נפשית ... קצת עייפה מהחיים קצת מחפשת דירה (בנרות
).. קצת מיואשת ... אבל.. יש אור בקצה המנהרה - מחכה לראות אם זו משאית או 2 אופנועים....
דיכאתי אתכם... לא נורא... 'סתכלו על היום הבהיר בחוץ ותחייכו

../images/Emo24.gif ראשית שמחה שאת כאן

שנית- את צריכה חופש מותק ומהר!! לגביי הדירה מאמינה שזה יגיע <מקווה> צריך לחפש לך פורום מחפשי דירות תזכרי שתמיד כשקורים לנו דברים לא משהו זה כנראה כי מישהו למעלה חושב שיש לנו את הכלים להתמודד עם זה ואת בעצמך אמרת שיש שם אור, לא?? }{ געגעתי

Angellus

New member
תשמעי

את רוצה שנבוא למבצר שלך? הולך לבשל את מפסידה יש גם אצלנו בבית מבצר בדידות אם תחליטי לשנות מקום

למעלה