אפשר לראות את מתקפת הוירוסים

../images/Emo20.gif אפשר לראות את מתקפת הוירוסים

בצורה נחמדה
ואיך זה? רובנו בשבוע האחרון קיבלו לפחות 10 אי מיילים עם הוירוס KLEZ, אבל אחד התחכומים שלו הוא שהכותרת והטקסט שלו משתנה מאי-מייל לאי-מייל. אז חשבתי שאולי יהיה נחמד אם כל אחד ישרשר להודעה הזאת את הכותרות היותר יפות/מצחיקות שקיבל בתקופה האחרונה בתור וירוס.

jumpgate

New member
האמת... יש לי אחת...

לפני חצי שנה קיבלתי את ההודעה הבאה: מכותב/ת יקר. ברגע זה הודבקת בוירוס הסורי. מכיוון שאנחנו בסוריה לא ממש מתקדמים מבחינה טכנולוגית (בקושי יש לנו אינטרנט), וירוס זה הינו וירוס ידני הפועל בשיטת האמון. את/ה מתבקש בזאת להעביר וירוס זה בדואר אלקטרוני לכל מכותביך, ולאחר מכן למחוק באקראי את כל הקבצים מהכונן הקשיח שלך. אנחנו מאמינים שתסכים לשתף עימנו פעולה.

כנף

New member
כן, זה מה שזה היה:

אני חושבת שהייתה סידרה שלימה של וירוסים מארצות ערב... קיבלתי רצוף מלבנון ומסוריה, ומאוחר יותר השכלול הגיע ממש בקובץ מצורף (השתכללנו :) ואם בענייני וירוסים, נראה לי שאת הקישור הזה מצאתי כאן. (אם קצת חרגתי מהרעיון המקורי, לא נורא)

zontar

New member
שיט ../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif זה היה וירוס../images/Emo35.gif../images/Emo35.gif ואני

מחקתי את כל ה HD שלי בגללו.... איזה בעסה

כנף

New member
היי, למה לא אמרת לפני שבוע? ../images/Emo13.gif

קודם כל, היי כולם. (דרישה כלשהי בשלומכם) כמה שנים לא הייתי כאן! טוב, הגיעו אלי לפחות חמישה אימיילים בלתי מזוהים, בעלי סבירות גבוהה לוירוס, ולא רעים מבחינה רעיונית, אבל מחקתי את כולם ואני לא זוכרת.. חבל. :( בטח עוד יגיעו... מה שאני כן זוכרת, שלפני זמן לא רב, הגיעו אלי שמונה או תשעה אימיילים מכתובות שונות, כל אחד מהם בגודל 3-4-5 KB בסה"כ, וכולם- אבל כולם- ממוענים ב"השב" להודעת פרסומת מאוד מסוימת שנשלחה לכתובת המפרסם.. [email protected], לשם הדוגמא. (אין טעם לפרסם אותם גם פה
) הדבר שיעשע אותי. הכותרות (הנזעמות בחלקן) של האימיילים האלה, הלכו בערך כך (באנגלית ובעברית): "תפסיקו לשלוח אלי פרסומות!!!!!!!!" "מה לעזאזללל אתם חושבים?????" או בצורה המאופקת: תפסיקו/נא לא לשלוח אלי דוא"ל/Please, do not email me ועוד רבים וטובים... ובפנים אותה פרסומת תמימה (לא הורדתי שום דבר, על כל צרה.. :) תוכן של כמה מהאימיילים: 1. } שלום רב!! אין לי מושג מה החברה שלכם מייצגת, מייצרת, או עושה בכלל?! הבעיה היא שלפתע אני מוצף באימיילים ממקורות שונים לא מזוהים שמשתלטים לי על התיבה!! אני מבקש מכם לבטל את שמי, שאין לי מושג איך הגיע לרשימתכם, מתוך הרשימה ומהר! במקרה שלא תענו לבקשתי אאלץ לנקוט צעדים משפטיים... } 2. } 123 ניסיון } 3. } אולי תפסיקו עם הדואר זבל הזה??? חברה שמכבדת את עצמה לא עושה דברים כאלה! איזה בולשיט חברה מטומטמת.. פעם הייתם בסדר עכשיו אתם נכנסים לרשימת שולחי דואר זבל נפטרתי מכם. בייייייייייייייייייי } 4. } תפסיקו לשגע אותי עם האי מיילים שלכם אני אתלונן!!!!!!!!!!!!!1111 } 5. } Please do not make tests on your clients !!!!! } 6. } 100%!!! } ועוד רבים.. ואל האימייל שלי מגיעות כל ההתכתבויות האלה בין האנשים שמסכימים עם חבריהם שהחברה המפרסמת מעיקה וטורדנית. מה שמדהים הוא, שאנשים אלו (בהנחה שהם קיימים, וכל השבה לאימייל כזה מעבירה את התשובה לכתובות אקראיות שונות)- מדברים לעצמם! אולי אם הייתי נותנת יד לסבב הזה, אדם היה מקבל בחזרה אל האימייל שלו את מה שהוא כתב פעם, והעולם היה נהיה קטן יותר. אולי זה לא וירוס, זאת סתם עלוקה. רק התעניינתי אם זה נדיר, או שזה דבר נפוץ.. פרסום בצורה מעיקה כזאת (או שמישהו עבד עלי, ולשם כך פתח קרוב ל-10 כתובות?..
) דונקי יסלח לי, שככל הנראה, זה לא וירוס, אבל אותי זה הצחיק, אז כתבתי. ערב טוב,

RIPPER

New member
כן גם לי הגיע

הרבה דואר כזה מה זה מי האנשים האלו

../images/Emo26.gif ממש עכשיו קבלתי

זוכרים את הוירוס שבכותרת הופיע: how are you? אז עכשיו הוירוס KLEZ קצת מתחזה אליו, קיבלתי אי מייל: hello,how are you? קצת מוכר

digiman

New member
לי קרה דבר מוזר במורפיאוס ../images/Emo66.gif

בדקתי את הסיפריה אליה העברתי קבצים פתאום אני מוצא תמונה של הראיס ועל התמונה כתוב-תמונה זו הועברה אליך ע"י מורפאוס עמובן שזה נראה לי יותר גרוע מוירוס את העפתי את התוכנה והתמונה ואני משתמש בקזה...

למעלה