אילו טיפים יש לכם לחיים טובים

niva99

New member
../images/Emo20.gifאילו טיפים יש לכם לחיים טובים../images/Emo20.gif

כל מיני עיצות טובות שקיבלתם ואתם מיישמים בחיים. משפטי מפתח ש"עובדים למענכם"-מנסיון חייכם האישי. ובכלל מהי פילוסופית החיים שלכם? (מקווה שלא הייתי כבדה מדי על הבוקר)

niva99

New member
פנטום לפי הראש שלך ציפיתי למשהו

בנוסח:"אכול ושגול כי מחר ניפול"....

תגובה ב'

מה שאני אשלח זה מה שאקבל. אהיה נחמדה לעולם הוא יהיה נחמד אליי ואם אהיה מרירה הוא ישלח לי רק מרירות. בקיצור מה שאדם עושה לעצמו עושה. דוגמא: אני אתנהג לא יפה למשהו מסויים, בהזדמנות אחרת משהו אחר יתנהג אליי לא יפה. זו הפילוסופיה בגרוש שלי. ואכן היה מיושמת. שבת שלום לכולם.

תגובה ב'

מה שאני אשלח זה מה שאקבל. אהיה נחמדה לעולם הוא יהיה נחמד אליי ואם אהיה מרירה הוא ישלח לי רק מרירות. בקיצור מה שאדם עושה לעצמו עושה. דוגמא: אני אתנהג לא יפה למשהו מסויים, בהזדמנות אחרת משהו אחר יתנהג אליי לא יפה. זו הפילוסופיה בגרוש שלי. ואכן היה מיושמת. שבת שלום לכולם.

katann

New member
סיציליה1

מי שלא מתבייש ממך אל תתבייש ממנו . זה טיפ שקשה ליישם כי אני מאוד ביישן .

sagiberg

New member
טוב, קל לדבר אבל קשה ליישם

ובכל זאת- לא לקחת ללב לא להתבייש לחיות את הרגע........

ניתושית

New member
נורא פשוט, האמת

שמעתם על עשרת הדיברות
האלו מהר סיני
מה שאני לקחתי משם ומנסה ליישם יום יום זה ואהבת לרעך כמוך

niva99

New member
הטיפים שלי.

לפעמים צריך להפסיד מעט כדי להרוויח הרבה. כל פעם שאתה מתעמת עם יריב כבוש אותו באהבה-מהטמה גנדי. פקפק בכל אלה שאוהבים אותך מאד אחרי הכרות קצרה ובלי סיבה נראית לעין. חשוב לדעת להסתפק במה שיש ולדעת להעריך זאת. לא לקבל שום דבר כמובן מאליו. לכל דבר שקורה לנו ישנה סיבה-נועד ללמד אותנו שיעור מסויים. באנגלית זה ישמע יותר טוב:גבר צריך לעשות מה שגבר צריך לעשות אשה צריכה לעשות מה שגבר לא מסוגל לעשות. מי שמרכל איתך-ירכל גם עליך. עובדות החיים לא מפסיקות להתקיים רק בגלל שמתעלמים מהן.

רק גבר

New member
ממש לעניין מזדהה עם כל טיפ.שלך

האמת שלא יכולתי שלא ,גם אני נוהג לפי הטיפים שלך....(ניבה)

טיפ טיפים

כאלו שרשמתי לי פעם (הם חלק קטן) ולא זוכרת/יודעת את מקורם. לעיין בהם מידי פעם מעלה חיוך ונותן כוח.
אושר הוא תוצר של הדמיון ולא השכל
האושר טמון בעבודת יצירה שנעשתה כהלכה
בכל יום - צחק לפחות צחוק אחד מהבטן
עשה מה שאתה אוהב ואהוב מה שאתה עושה
תן חיוך,אין דבר יותר יפה מלחייך לאדם שאינו מסוגל לחייך
שום נסיך או נסיכה עוד לא איבדו את הכתר בגלל המלים סליחה בבקשה ותודה
תודה לכל נותני הטיפים, את חלקם מאמצת

למעלה