איך היה השבוע שלך?

c h i r o

New member
אני עברתי הזרעה ראשונה

ביום שני.... היה דם אחריי זה, אבל אמרו לי שזה בסדר. קצת נלחצתי אז לא הלכתי לשחות , עד היום, כן אני יודעת שזה לא קשור. עכשיו צריך לחכות, כולם אומרים לי להיות סבלנית בשבועיים האלו ולא להילחץ. אז כנראה שכל מי שאמר את זה לא מובטל, כי אני עסוקה כל היום באיך אני מוצאת עבודה ובאיך אני אשלם שכר דירה. אני בכלל לא חושבת על זה, זה לא שאני לא אקפוץ משמחה שאני אדע שאני בהריון אבל זה מחוץ למחשבות איכשהו. אז זהו , הזרעה אחת, 2 ראיונות עבודה והחתמה נוספת בלשכת התעסוקה...זה השבוע "המעניין" שלי.

קרן Or

New member
בהצלחה ../images/Emo57.gif../images/Emo141.gif

הלחץ הולך ועולה שהמועד הקריטי מתקרב
בנתיים, תהיי עסוקה ותמצאי עבודה אינשאללה

c h i r o

New member
תודה רבה

אני מקווה שבקרוב מאוד, כי אני מאבדת קצת את החויה בכל התהליך...

judith4

New member
חוויה מתקנת

לפני כשנה הלכתי עם השלושה (ובייביסיטר) להצגה "הפיל שרצה להיות הכי". כבר ברגעים הראשונים התיישב לי הקטנצ'יק על הידיים, טמן ראשו בי, והיה מפוחד עד מאד. בסוף הבייביסיטר יצאה איתו החוצה (החלטה שגויה כנראה, אני הייתי צריכה לצאת איתו) ושם בחוץ עברה על שניהם שעה קשה שהוא מנסה "להציל אותנו" מההצגה והיא מנסה לשעשע אותו. מאז בערך לא הלכנו להצגה רצינית - רק לשעות סיפור ודומיהן בספריה. אתמול בוצע ניסיון שני, וכאמור בכותרת, החוויה היתה מתקנת. בחרתי הצגה שידעתי שהוא מכיר ואוהב (לפחות את השירים) "חגיגת השירים של דתיה". הוא מאד אוהב את השטוזים, והמחסן והגינה בלשונו מככבים אצלנו תדיר. ביצעתי הכנה מקדימה תיארתי שנקבל כרטיס, שיהיה חושך וכו'. בהתחלה התיישבו שני הקטנים על הברכיים שלי (ליתר ביטחון) עד מהרה הגברת הצעירה עברה לכיסא, וכך גם לבסוף הקטן, שסרב בהפסקה לצאת החוצה, ודאג שנגמרה ההצגה. וישב ונהנה ומחא כפיים. גם המבוגרים יצאו עם חיוך על השפתיים.

lilth

New member
מרגש ../images/Emo23.gif

איזה יופי של חוויה מתקנת
.

יופי!

שמחה לשמוע שהיתה חוויה מתקנת, אנחנו גם היינו בהצגה הזאת השבוע, פעם ראשונה שהאפרוח בהצגה והוא כל כך נהנה מהשירים של דתיה וסבא נח שהוא לא רצה לצאת מהאולם בהפסקה...חששתי מאוד שהוא יבהל מהחושך ואכן הוא בחר לשבת עלי אבל נהנה מכל רגע ומאז לא מפסיק לשאול מתי הולכים שוב להצגה.

s p r i n g1

New member
היו כמעט מהפכות בעבודה ../images/Emo3.gif

סיפרתי זמנו שיש אצלנו קיצוצים עקב המצב ובכלל נהייתה אווירה לא משהו, בעצם ממש איחסה, בכל מקרה עשו אצלנו בלגן שלם, הוציאו לפנסיה , פיטרו והחליטו להעביר את זה שעובד איתי לתפקיד של אחד היוצאים לפנסיה ,הביאו מישהי חדשה שעל הנייר נשמע שיש לה כישורים מפה עד הודעה חדשה, שתחליף את זה שעובד איתי וגם את השניה שהוציאו לפנסיה, חשבו שמצאו מציאה משהו משהו בשכר זול שתעשה כמה תפקידים,כמובן שזה עשה בלגן שלם אצלנו, בחורה חביבה אבל לא יודעת מהחיים שלה, לא מקצועית בכלל ועשתה בלגן שלם ועוד לחצו עלי עם כל הבלגן שנוצר להוציא מהר את הדו"חות של 2008 מייד כשבעצם אין לי קולגה במחלקה כי הההוא ניסה ללמוד את התפקיד החדש ,ו ועוד לפני שעבר חודש מתום השנה, ממש השתגעו ולא מספיק שהפילו עלי את כל העבודה השוטפת וההיא שמבלגנת הכל ולא רק שלא עובדת אלא גורם מפריע בעבודה, ככה נהיה מצב בלתי נסבל לחלוטין וכבר חשבתי שצריכה למצוא דחוף עבודה אחרת שנמאס לי לגמרי מהמ שקורה שם, בסוף כל המהומה היתה פול גז בניטורל, הבחור שעבד איתי החליט שלא מתאים לו בכלל התפקיד החדש ולא מוצא חן בעיניו,החליט שהוא רוצה את התפקיד הישן חזרה ושיכנע את הפנסיונר להמשיך לעבוד בחצי משרה, אני כבר חשבתי שיפטרו אותי כי החדשה קיבלה שכר נמוך יחסית למה שציפו ממנה,, בכל מקרה הפתעה הפתעה (טוב לא בדיוק כי ההיא לא מקצועית בכלל) פיטרו את החדשה והכל חזר כמעט לקדמותו, פרט לזה שאין לנו עכשיו מזכירה ואני צריכה לשלוח את המכתבים שלי בעצמי , לא ביג דיל לכתוב כתובות ולשים בולים ונראה מי ירים את הטלפונים, שוין, מקווה שהכל יחזור לקדמותו אבל יכולה לשכוח מהעלאת שכר או הרחבת המשרה במצב הקיים שבו מחפשים רק לקצץ ולפטר, לפחות כרגע מסתמנת רגיעה עד הבום הבא.....

שבוע דיי רגיל לשם שינוי ../images/Emo13.gif

שבוע כמעט שקט לגמרי משיעולים (טפו, טפו, טפו). השבוע טיילתי עם שבלולית הרבה בשמש החורפית, היינו בתל אביב, בקיניונים, וכל בוקר אכלנו ארוחת בוקר במסעדה אחרת... יאמממ. היום הרופאה של שבלולית בישרה כי אוטוטו יוצאת לה שן אפשר להתחיל לאכול גרבר. איזה כיף!!!! סך הכל שבוע טוב מאוד.

שבוע שהתחיל עם התקררות נוראית

והמשיך עם 3 ימי מחלה ועוד יום חופש מהעבודה ונגמר עם המכשפה שהגיעה מוקדם מהרגיל ובישרה לצערי שגם ההזרעה החמישית לא צלחה. שבוע לא משהו בכלל. איכס.... שיהיה שבוע יותר טוב עצמאותה

ski0001

New member
השבוע בסימן ספורט ושיפוצים

את השבוע האחרון העברתי בהרבה שעות הליכון בחדר כושר במסגרת התיעלותי הגופנית והרצון שלי בקיץ ללבוש מלבושים לכיבושים,אין לי הרבה ברירות אלה להשיל את כל מצבורי הקוראסונים והלחמניות שנערמו להם עד לא ידע מתקופת הריוני ומה אני אגיד לכם,זה קשה לחזור לעשות ספורט,למרות שהמקום מדהים,והאוירה מקסימה והאנשים אדיבים (רובם פנסיונרים אבל לא כולם) היו רגעים שהרגשתי שנשמתי פורחת מימני והדם עולה לי לראש תרתי משמע ,אבל לבסוף עמדתי במשימה לפחות בשבוע הראשון ,בשאר שעות היום הייתי עסוקה בשיפוצים של דירתי שכרגע לא גרה בה אך אני מתכוונת לעבור אליה בקיץ בעיקר צובעת ומכינה חדר לבונבונית ,הבית גדוש בכל מיני נרות פסלים,קטורת,כדים,ועוד כל מיני נלווים מתקופות שגרתי לבד עכשיו צריכם לסגנן את הבית אחרת ולהתאים אותו לתינוקת שתיזחל ותכניס כל דבר לפה...
בגדול שבוע נחמד מאוד ושימשיך ככה אמן..
שבוע מקסים לכל הבנות,והצלחה בטיפולים,ושנישמע בשורות טובות....

למעלה