אבי מארחת - 2

../images/Emo20.gifאבי מארחת - 2../images/Emo20.gif../images/Emo184.gif

והמתארחת השנייה שלנו היא מאוד מיוחדת כי בשונה מאיתנו שכתבנו כאן כל השנה האחרונה והכרנו אחד את השני, היא לא כתבה, אלא רק קראה, אבל היא מכירה מצוין כל אחד ואחת מאיתנו,אז הגיע הזמן שגם אנחנו נכיר אותה יותר טוב................. אז קבלו את לירון, אקרישית לאב אפ7ת
ותפציצו בשאלות

RaZiK4

New member
לירון כפרעלייך! מה קורה../images/Emo35.gifשאלות:

-איפה גרה? -אחים? -כמה זמן בפורום? -שם משתמש ישן יש? איך? -איך את מרגישה עכשיו?

עונה לרז../images/Emo99.gif

-אני גרה ב-פ"ת! עיר חור במרכז המדינה למי שלא שמע עליה
-אני בערך קוראת בקביעות מהפרקים הראשונים... במיוחד השרשורים היומיים! אהבתי אותםםם
ואני מתכתבת איתכם בפורום מאוקטובר 2004 בערך... משהו כמו חצי שנה
-אין לי שם משתמש ישן... זה הראשון לבנתיים. -הרוב טוב אצלי תודהה ששאלת

metuka15

New member
לירונהה

שאלותי אלייך: 1.איזה מזל את? 2.צבע אהוב? 3.עם מי נפגשת מהפורום (זה כי אני לא זוכרת) 4.נפגשת עם אפרת? (שוב..כבר לא זוכרת) ואם כן כמה פעמים אמ..זהו בנתיים יומטוב

עונה לסיוההה../images/Emo23.gif

1. אני מזל עקרב 2. הצבע האהוב עלי הוא אדום... אין ה-צבע שלי! וזה לא קשור לשום קבוצת כדורגל...פשוט אדום צבע מדהים.והצבע הכי מחמיא לאפרת כהן
3. נפגשתי עם רק יעלייייי
לא דברנו ים זמן
ואני מתכוונת ליעלוש חרמניתוש
4. לשאלה הזו.. עצוב לענות אבל נשארה בי אמונה. לא פגשתי את אפרת,דברנו דרך הפאלפון התכתבנו במכתבים שהיא ענתה אחרי שבועיים כעד חודש
אבל אין.. היא האשה של חיי המלאך שלי אני אוהב אותה לא משנה מה

שאלות ללירונוש../images/Emo99.gif

1. מה התאריך לידה שלך? 2. את מי הערצת לפני אפרת או מעריצה בנוסף לאפרת? 3. איזה דמות הכי אהבת במיכאלה? 4. מה את הכי אוהבת לאכול? 5. מה העונה האהובה עלייך? 6. האם יש לך חיית מחמד?

עונה לנוריתייייי../images/Emo47.gif

1. תאריך הלידה שלי: 1.11.91
2. אין הערצות. וגם אפרת זה לא הערצה... זה משהו אחר לגמרי. אני מצטערת אבל אני באמת כנה,אף פעם לא הערצתי אני אוהבת אנשים באמת! שזה אומר לתמיד
אני מעריכה אנשים המון! אבל הערצה חולפת ורק מפני שהאדם המוערץ מפורסם.. סורי לא קרה לי
אני אוהבת אנשים לא בגלל שהם מפורסמים מה לעשות שהטלויזיה הכירה לי אותם? 3. אני עדיין אוהבת זה לא נגמר
ואהבתי את כ-ו-ל-ם... הדמויות שנגעו לי במיוחד: מיכאלה/אסי,דורין מיה ומיקי. 4. את עצמי
סתאם... אני אוהבת לאכול שוקולד וממתקים.. אין כל אחד מכור. אבל אוכל ממש אז אין משהו ספיצפי
5. העונה האהובה עלי היא סתיו
6. כן. אחותי בלבד

לירונוש../images/Emo184.gif

את כזאת מקסימה!! איזה תשובות יפות!!!
ועכשיו "מספר" שאלות: 1. מה גרם לך להתחיל לכתוב בפורום? 2. למה לא כתבת כל הזמן שהיית פה ורק קראת? 3. איך נראנו לך מרחוק? יענתו איך נראנו על גבי הפורום? מפגרים כאלו שצועקים על אנשים כל הזמן??
4. איך קיבלו אותך בפורום כשהתחלת לכתוב? (את מוזמנת לצרף לינק אם יש לך
) 5. היית בבלוגים שהיו? 6. מה את רואה כיום בטיוי? 7. מתגעגעת למיכאלה או שהמשכת הלאה עם טב"מ? 8. את בכלל נמצאת בפורום שלהם? 9. באיזה עוד פורומים את נמצאת? 10. מה היה הפורום הראשון שלך? 11. יש לך חבר? 12. את חושבת שיגיע יום ותעזבי תפורום (אני לא מתכוונת לזמן הקרוב, נגיד ל5 שנים הקרובות
)? וזהו בינתיים

עונה לאביייי../images/Emo99.gif../images/Emo99.gif

נכון מקסימה... שכמוךךך
1. אהבתי את הסדרה מאד... עד היום,פשוט חלק ממני! אני... וגיליתי שיש פורום דרך הכתובית שהיה כתוב שם לדבר על הסדרה בפורום! בהתחלה חשבתי שפורום זה דבר כזה טפשי ומשעמם
אבל שהגעתי לתפוז... התאהבתי ברמותתת
2. קראתי כאן תקופה ארוכה ולא הכתבתי והסיבה לכך שפשוט תפוז לא קבלו את האימל שלי! דבר ממש מוזר... הרבה דברים מוזרים קרו מאז שבאתי לפה
וגם כי.. לא העזתי לא ידעתי אם אנשים כמוכם כאלו מדהימים ומיוחדים כ"כ שבחיים לא ראיתי יקבלו אותי,סוג של פחד. 3. נראתם לי האנשים הכי מעניינים שאי פעם פגשתי!! ואני רצינית... האוירה היתה כזו מעניינת ומושכת... כאילו נכון היו ריבים ובעיות..אבל זה כאילו פורום על טלנובלה שהוא הטלנובלה
היה כאן אקשן ועדכונים כל שניה... היה מדהים התקופה של חיי
4. אמממ האמת בהתחלה סתם הגבתי לא כתבתי שאני חדשה.. ואז חברים שאלו מי אני,והתחברנו את אבי עדוש נזקית (הדרי) הילו בתאל ועוד כמה קבלו אותו ראשונים בברכה! היה מקסים
5. הייתי בכל הבלוגים.. תמיד ראיתי כל ארוח שעניין אותי. 6. היום אני כמעט לא רואה... מחכה לארוח הרביעי של אפרת
וארוחים של השחקנים מ-ט"ב... ואולי עוד דברים. 7. אממ מתגעגעת למיכאלה?! ים של געגועיםםםםם
אבל אני צופה ב-ט"ב ונהנת...אבל זה לא אותו דבר,אף פעם לא ראיתי סדרה כמו מיכאלה שהתמכרתי אליה לגמרי
8. אמממ הייתי... נטשתי כי אני לא משתלבת
9. אני נמצאת בעיקר בקומונות! בקומונה של חברה שלי העולם הדמיוני, הקומונה של דקלה, הקומונה של החתולה המסטולה ועוד... 10. הפורום הראשון שלי לא בתפוז בכלל באינטרנט היה פורום בית ספרי
לכן הדעה הקדומה שלי היתה שלילית... אבל בתפוז אתם הייתם הפורום הראשון! 11. אין חבר... מציעים לי אבל אמממ אני לא בטוחה בקשר למניות שלי,למה אני נמשכת מה אני רוצה באנשים
אבל היו לי... 12. אלוהים גדולה...

תיפי1

New member
שאלות ללירונושלמת../images/Emo83.gif

מי השחקן האהוב עלייך? מי הזמר האהוב עלייך? יש לך חבר? מה התוכנית האהובה עלייך? מה את רוצה ליהיות כשתיהי גדולה? את מכירה את אפרת כהן? תמסרי לי ד"ש

תיפי1

New member
אבי גם אני געגעתי אלייך../images/Emo83.gif

עזבי את מלאני, מסכנה
.... לא כולם מודעים לשלמות שבפרתי, הם מפסידים!

דוגמניות חיות בעולם...לא בארץ

זו הסיבה שמלאני לא מודעת
והאמת היא מפסידה אוו אווו כמה שהיא מפסידה... אבל למי אכפת?
אנשים אתם מכירים את אפרת? אשריכם

לא ידעת שמלאני פרס דוגמנית?../images/Emo12.gif

לא חשוב... מה שנכון היא חשה שחקנית ולא הולך לה
את מכירה את המונח "תהיי יפה ותשתקי" זה הקטע... שהיא מבלפת טקסטים ואומרת דברים... הקול שלה צורם לאללה! כאילו היא מעשנת פי 10 מרננה... אז שתהייה יפה ושלא תדבר
הקול שלה טוב.. לא יפה לגלג אבל זה המצב

למעלה