עדכוני טריאתלון נשים

susieada

New member
../images/Emo41.gif לוח מפגשים מעודכן לטריאתלון נשים ../images/Emo41.gif

שלום בנות, כמו שמור כתבה בבלוג החדש שלה, אנו משקיעים "יום וליל" בהכנות בקצב מסחרר ומלהיב! הנה לינק ללוח מפגשים המעודכן לרגע זה. http://www.women-tri.com/?categoryId=51367&itemId=103730 כבר יש תוספות באופק הקרוב! להתרואות בכל קצות הארץ שלנו. תשימו לב במיוחד למפגשים בצפון. הם דוגמה נפלאה למהות טריאתלון נשים כי מוזמנים בנות מכל האיזור, בשילוב של מאמנים, מנהלי קבוצות "מתחרות" באותו המפגש,
סוזי

עגלון

New member
../images/Emo234.gifמחר קצת לפני השבת../images/Emo234.gif

שלום בנות. לאחר האימון הנהדר מהשבוע שעבר, נפגש שוב מחר לעוד אימון. בואו עם הרבה אנרגיות, וחיוכים, כי יהיה מהיר, וכייף. כל הבנות שהיו בשבוע הקודם מוזמנות לספר חוויות. אז נפגש מחר בשעה 15:00 במתחם בייק פלאנט / מרתוניה, שברת החייל. לפרטים נוספים שרשו.. נתראה מחר אייל

lisa trudler

New member
הייתי באימון לפני שבוע

זו היתה הפעם הראשונה שלי על אופני כביש, גם על אופניים עם הילוכים. שנים רכבתי להנאתי על אופניים כאלה עם סלסלה מקדימה... התחושה היתה שלאייל יש בטחון מלא בי, אז למה שלי לא יהיה בטחון בעצמי?! הסבר קצר, ברור, לעניין על ההילוכים, נשארתי עם נעלי הריצה, ושלח אותי לכמה סיבובים. ראיתי שזה אפשרי, אפילו כייף, לא מכירה מהירויות כאלה, ממש החזיר אותי לגיל 6-7-8... ואז: קליטים. וגם: הסבר קצר, התנסות קצרה על הדשא, ולדרך. כשחזרתי סיפרו שרצה לשלוח כוח חילוץ לחפש אותי - פשוט לקחתי לי את הזמן וכל הדרך האטתי, התנתקתי, עצרתי, ויצאתי שוב לרכוב... ידעתי שיהיה לי נכון להתחיל באימון עם נשים (למרות שאיחרתי ולא הייתי עם הקבוצה) ובאווירה תומכת וסבלנית. ממליצה בחום!!!!!!!!!! תודה לאייל, ולסוזי ומור!

מור שלז

New member
תודה ששיתפת ליסה../images/Emo140.gif

כמו שאמרתי לך כשנפגשנו: הסיפור שלך חשוב מאין כמוהו על מנת להראות לעוד נשים שזה פחות מפחיד ומאיים ממה שנראה לנו בהתחלה. כולנו חוששות מהפעם הראשונה, ואת באה ומראה לנו שזה אפשרי. תודה לך

leaz1

New member
היי ליסה-שמחה שהצטרפת

כל הכבוד . אני מקווה שנפגש בהקדם. לאה 052-4371571

vivikoob

New member
תודה רבה על האימון ../images/Emo45.gif

היה לי מאד נעים, מקצועי ונחמד. שמחתי שלא הרבית בהסברים לפני תחילת האימון - זה היה עלול לייאש אותי מראש... במקום זאת היית ענייני ומחוייך. תודה תודה
ורד

מור שלז

New member
../images/Emo20.gifעדכוני טריאתלון נשים

צ'מעו פשוט מרגש מה שקורה כאן! מאמנים מכל רחבי הארץ מתגייסים פותחים עוד ועוד אימונים למעננו הנשים עוד ועוד מפגשים וערבי נשים, הזדמנות להפגש עם מאמנים, קבוצות, אלופות אני כותבת את העדכון הזה עכשיו, ובאמת, אבל באמת יש לי דמעות בעיניים דמעות של התרגשות אני כבר לא עומדת בקצב העדכונים סוזי שלנו נוסעת הלוך ושוב ברחבי הארץ ומצטרפת למפגשים משהו טוב קורה כאן! אז שוב תודה מקרב לב לכל המאמנים, הקבוצות, הגברים והנשים שמתגייסים ונותנים מכל הלב. זה באמת באמת מרגש! ועכשיו לשלל העדכונים....

מור שלז

New member
../images/Emo20.gifאימונים פתוחים

עמוד האימונים הפתוחים שלנו עמוס לעייפה בכל הארץ מתגייסים עוד ועוד מאמנים וקבוצות ופותחים אימונים נותר רק לבחור קצת מעדכוני השבוע:
קבוצת Tri Carmel בחיפה פותחת עבורנו את אימוני השחייה והרכיבה – תודה לכם
הקבוצה גם תקיים מפגש היכרות ב-11.4.2010
ניר רייכמן עם גילי צוקרמן, מנצחת טריאתלון נשים שנה שעברה, הכינו עבור נשות פרדס חנה/כרכור תכנית אימונים מקיפה הכוללת אימוני ריצה, רכיבה, שחייה, שיחות הכנה ותדריכים ועוד ועוד מכל טוב. מפגש היכרות יתקיים ב-10.4.2010 (שווה לבוא בלי קשר, רק כדי לפגוש את גילי, ולשמוע את הסיפור המדהים שלה) כל האימונים וכל הפרטים באתר טריאתלון נשים כאן: http://www.women-tri.com/?categoryId=51367&itemId=101914

susieada

New member
../images/Emo20.gif "לביאות העמק!" - קיבוץ אפיקים

תודה לרעות סבג שאירחה אותי ואת דני וארגנה מפגש עם בנות מהקיבוץ! היה מפגש תוסס עם פריסת גילאים טיפוסית לטריאתלון נשים! כל הכבוד לרעות על היוזמה ודנה שטיינברג, טריאתלטית ותיקה ועכשיו גם מדירכת טריאתלון, שתעזור להכין את הבנות לטריאתלון!
סוזי

reuttzlil

New member
תודה רבה לסוזי

תודה רבה לסוזי, שהגיעה עד אלינו למפגש. היה כיף ומרגש ביותר. תוצאות המפגש: כל הנוכחות במפגש החליטו סופית להשתתף בטריאתלון!! הקבוצה קורמת עור וגידים - ויהיה מהמם!!

reuttzlil

New member
הקבוצה שלנו בפייסבוק

הקבוצה שלנו: "לביאות העמק" נמצאת גם בפייסבוק מוזמנות נשים ובנות מעמק הירדן להצטרף אלינו

susieada

New member
תוצאה מדהימה!!!!!!!!!

כל הכבוד לך על העידוד והמודל המשכנע שלך! סוזי

susieada

New member
../images/Emo20.gif הגליל העליון פורח בשלל קבוצות טריאתלון!

תודה לאיילת וילנר וחן ברק שיזמו מפגש בגליל העליון. המפגש הזה היה מיוחד כי סימל את מהותו של טריאתלון נשים בהשתתפות כמה קבוצות מתחרות וגם מציגות גישות שונות לחיים בריאים ספורטיביים. ישבו ביחד בקבוצה חמה ורגועה, מטרה משותפת של היכרות , התענינות, תמיכה ואהבת הטריאתלון שלנו! התמוגגתי בנחת! איזו קבוצות היו? איילת והבנות שמתגבשות לטריאתלון הראשון שלהן ערן שחרי - תודה שאירגנת את האולם במלון הגושרים! - מנהל קבוצת גליל עליון דני אלתרמן ומנהל הקבוצה, ליאור כהן -"סניף" גליל עליון של האלתרמנים איריס וגיל אולשנסקי - הם ובני המשפחה קבוצה נהדרת גם כאן הייתה פריסה מיוחדת של נשים בכל הרמות של כושר ונסיון - מתחילות לאשת ברזל. היו 4 נשים שהשתתפו כמעט בכל טריאתלוני נשים, מההתחלה! - רחל צליכובר, תרצה אורן (שהכירה ואף התאמנה עם תמר!), דורית ברק ואני! איריס, אשת ברזל, שמככבת בוידיאו על הטריאתלון, ראתה אותו לפעם הראשונה! בני, אורן, אישתו והנכדה השתתפו - אני תמיד מדברת על אורן, ואיך שהוא הכניס אותנו לעולם הטריאתלון, והנה הוא סיפר על כך בעצמו! היה מפגש מרגש, הרבה ממנו אחרי אימון בוקר, אחווה בין חברות חדשות וותיקות. שוב תודה לכולם!
סוזי

susieada

New member
אין טריאתלון בלי דני!

הוא האיש שמארגן את הכל, דואג לכל פרט! תודה דני! "אהבתינו מתחדשת מיום ליום! סוזי

susieada

New member
היינו באולם יסמין, אך מה היה מולינו?

תמר מצאה את הדרך להגיד לנו שלום, "אני כאן," גם קיבלתי ד"ש מענבר, עוד בחורה שנבחרה לייצג את ישראל עם תמר בקיינות קיץ בחבר העמים בקיץ 1996, יחד עם תרצה אורן! תודה תמר. אני אוהבת אותך תמיד! אמא

מור שלז

New member
../images/Emo20.gifערבי נשים ומפגשים

עוד ועוד מפגשים נוספו ברחבי הארץ לכבודכן. מרגש במיוחד לראות מאמנים וקבוצות שבמשך כל השנה מתחרים זה בזה, משתפים פעולה ומגיעים יחדיו לאותו מפגש. כל הפרטים על המפגשים כאן: http://www.women-tri.com/?categoryId=51367&itemId=103730 שימו לב שהשבוע נוספו לנו עוד ועוד מפגשים צפוניים. בקרוב עוד אימונים באיזור המרכז, נותר לנו רק לסגור כמה פרטים אחרונים ונעדכן אתכן

מור שלז

New member
../images/Emo20.gifומה מצפה לנו בסוף השבוע הקרוב?

אימון פתוח עם אייל מויאל בפארק הירקון מחר בשעה 15:00
מחר יום שישי בשעה 16:00מפגש נשים בקיבוץ אפיקים, ביוזמתה של רעות סבג, ובהשתתפותה של סוזי המדהימה שלנו
(למי שעדיין לא זכתה לפגוש את סוזי פנים אל פנים, ולשמוע את סיפורה המרגש – מומלץ!)
וביום שבת בשעה 11:00 במלון הגושרים מפגש עם טרי גליל עליון, A1termans וקבוצה חדשה שמקימה איילת וילנר (דוגמא מקסימה לאופן שבו טריאתלון נשים מאחד ומגשר בין קבוצות שונות ומאמנים שונים) כל הפרטים על המפגשים כאן: http://www.women-tri.com/?categoryId=51367&itemId=103730

למעלה