• פותח הנושא m70
  • פורסם בתאריך

יוטו

New member
טוב נראה אם אני כבר מתחיל להבין את

המפות ... המפה הזו מראה על שרב ??

laserjet

New member
עדכונים כאלה עדיף שלא לראות ../images/Emo14.gif

עד כה חרא של עונת גשמים. (קרדיט על הציטוט מגיע לספקן שאמר זאת פעם). ועכשיו ברצינות, המצב באזור
המרכז
בהחלט בכי רע. בת"א ירדו אולי 390 מ"מ שזאת בדיחה רבתי לאור העובדה שסימני אביב ושרב נראים בפתח. ובמיוחד מתסכל לאור העובדה שבאותו מצב בשנה שעברה היינו רק בעיצומו של החורף והיו עוד חודש וחצי לפחות גשומים. ממש, ממש אכזבה. אני זוכר שבשנה שעברה הרגשתי שהחורף נמשך זמן רב יחסית, ואכן המצב היה כך.. ואילו בעונה הנוכחית פשוט לא הרגשתי כמעט שהיה חורף.

מה השטויות שלכם פתאום?

בכלל, כמה ימים חמים במפות גורמים לכם להשתין במכנסיים מרוב פחד? מה קרה, אף פעם לא ראיתם רצף של ימים חמים באמצע החורף? שנה שעברה זה קרה לנו בינואר, עכשיו זה בא בסוף פברואר. שכל אחד יחשוב מה שהוא רוצה על מרץ העתיד לבוא, אבל לפחות שיגבה את זה במפות והוכחות, ולא בסתם לחץ ובהלה מכמה מפות "אדומות"...

Doggi

New member
אם אני לא טועה

בשנה שעברה בתחילת מרץ היו כמה ימי שרב עם הרבה הרבה אובך. ואתם בטח יודעים איזה סופה הייתה בסוף אותו חודש... ואיך השנה נגמרה מבחינת כמויות גשמים.

קצת אופטימיות ותיקווה בפורום המקביל

מישהו העלה מפה ל-6/3/04 ובה יורד אפיק קיצוני מאוד מהצפון הישר אלינו עם 5- בצפון (עוד לפני שכל האפיק ניכנס) . אם אני לא טועה המפה היא של גפ"ס .

refael22

Member
למה ללכת לפורום השני? ....

על מה אני ומשה מדברים פה כל היום

m70

New member
אתם מדברים על טווח רחוק,אבל אני לא

מבין איך אתם יכולים לישון בלילה עם זה בורח מתחת לאף

refael22

Member
מתדפק על הגבול הצפוני שלנו ../images/Emo5.gif

כמה עשרות קמ דרומה ו...

m70

New member
../images/Emo7.gif

תראו טוב טוב טוב לפני שזה בורח הרמה הזו ממערב היתה צריכה לדחוף ת'אפיק הזה עוד קצת דרומה. אינעל דין דין...

למעלה