כשהגרוש מביא ת'קריזההההה

../images/Emo2.gif../images/Emo2.gif../images/Emo46.gif../images/Emo2.gif../images/Emo2.gif../images/Emo191.gifכשהגרוש מביא ת'קריזההההה

חייבת לשפוך: סתם ככה בלי הסברים אני יודעת את כל משפטי המחץ..ובאמת חיה על פיהם לרב: אני"חכמה ולא צודקת".....אני"סבלנית..מבליגה...מקבלת ומסבירה....שוב ושוב (ושוב ושוב)"..... אני באמת מאמינה בזה וחיה על פי זה הרבה זמן...אני ה"אמא" - המבינה...הסבלנית...החכמה יותר ממנו, וכו וכו וכו..... אבל פעם ב...ממש לפעמים..זה מצטבר...והוא פתאום שוב עושה איזה דווקא כזה, מגיב בצורה קטנונית ילדותית וממש לא הורית, מדי פעם הוא שוכח שקיים מושג כזה "שיתוף" או "שיתוף פעולה".. ואז... מדי פעם... אני מתפוצצתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתת
אני מתחרפנת נחנקת מתפרצת.נגנבת ולא שותקת כי ההבלגה נאגרת לי עד האוזניים, וזה חייב פשוט חייב לצאת לאנשהו מתישהו, וזה קורה
וקצת מתח מתפרק...וקצת דמעות
..כי סך הכל - כל הסיפור זה הדאגה שלי לפיצית
ודאגה גדולה על כך שיש לי עוד שנים להתמודד איתו ועם הבולשיט הזה מדי פעם וזה מלחיץ אותי. להיות עוד שנים:סבלנית ומגשרת בינינו ו"חכמה ונבונה"! זה לא תפקיד קל..וזה מדאיג אותי הרבה. תודה על ההקשבה
נעה-באפיזודה של "נשבר לי"

NoaModiin

New member
../images/Emo24.gif../images/Emo24.gif נשימה עמוקה מאמוש

לא נורא להוציא מדי פעם קיטור, כדי שידע מה את חושבת גם אם זה לא נעים לשמוע... אבל הכי חשוב זה להרגע ולנסות לפתור את הבעיה בלי עצבים. ואולי לא כדאי לחשוב על כל השנים הארוכות שעוד לפניך, כי זה באמת קצת מלחיץ כשיודעים שאי אפשר לצפות לעזרה והבנה... הכי חשוב זה להתקדם צעד חרי צעד ולעשות את הבחירות הכי נכונות לאותו זמן. אני כל כך מבינה אותך, יודעת בדיוק איפה את נמצאת
לפעמים זה מיאש, אבל תנסי לעבור כל מכשול בנפרד, זה הרבה יותר קל...

sharonguez

New member
../images/Emo46.gif מאוד מוכר לי

גם לי יש גרוש שחי לפי מצבי רוח כשהוא במצב רוח טוב הכול רגוע וכשמשהו מעצבן אותו הוא עושה דווקא על כל דבר צריך פשוט לא להלחם איתו ולהבליג וזה יעבור מבינה אותך שלפעמים זה נמאס כי צריך להסתדר איתם עד גיל 18 אבל אין ברירה תתנחמי שאת כבר לא חיה איתו אלא רק צריכה להסתדר איתו בעניין הילדים קבלי

kleo patra

New member
ומה קרה?

הרי אמרנו כשהוא יתחתן- הוא יתעשת -יהיה יציב יותר, מה הפעם..???

rrredshay

New member
זאת אחת הסיבות שהוא הגרוש ולא הבעל...

קודם כל קבלי
אני לא חושב שאת צריכה להתעצבן (קל להגיד..) פשוט לקבל את זה בתור תזכורת למה אתם לא ביחד אנימור.

קאפקייק

New member
אוח יפתי ../images/Emo24.gif

מהיום הראשון פה בפורום אני מרגישה שאת "זועקת את זעקותיי" בהמון מובנים... (הגרסה הכוסית והשאנטית שלי
) וגם הצעקה זו יושבת לי בול בפיתה
. מבינה את התסכול העצום, אצלי תוסיפי לחוסר שיתוף פעולה והתנערות מאחריות גם נזיפות וביקורת בלתי פוסקת
. אבל איך אמר האדום? בגלל זה הוא הגרוש שלך ולא בעלך. "סבלנית, מגשרת, נבונה וחכמה" זאת את בובה(
), את לא צריכה להתאמץ בשביל להיות כזאת. וכשאת צריכה לשחרר תמיד אפשר לצרוח כאן (או אליי ל
). וגם עליו מותר לך, לא בפניי הנסיכה. זה לא שהמשאית של המדליות לגרושה המושלמת תעשה יו טרן אם תתפוצצי עליו וונס אין א ווייל... הו, ימי שלישי, ימי שלישי...

mosho35

New member
לגמרי איתך

קורה,טבעי,הכי אנושי באמת כמה אפשר,להיות הכי...טוב שפרקת.לא בריא לשמור לאגור לעצור...אל תתני לדימוי שלך להפגע.את עדין מיוחדת וגדולה מהחיים בזכות מי שאת ובזכות כל מה שמתמודדת איתו...

נו...

האמת, גם בתקופות הגרועות שלי, לא מצאתי לנכון להתעצבן ולהוציא קיטור...לזעוק או חלילה להתפוצץ. תמיד נתתי לדברים לעבור מולי...לא התעלמתי מהם אבל הם לא נגעו בי - בדיוק זו הסיבה שאף פעם לא נסחפתי למלחמה או לזעקה ש'נשבר לי'. היו פעמים שאפילו צחקתי לעצמי וטפחתי לעצמי על השכם עד כמה אני cool. תנסי ותהני.

וואלה10

New member
היי מתוקה , כמה מבין אותך

לא רק לכן בעיות עם החצי הלא רצוי כבר שבוע אני מסתובב כמו
, פרצופים , פרצופים , פרצופים , חאלס תתעסקי בשטויות שלך ותעזבי אותי בשקט . אבל כמו שאמרת , המחשבה על הילדים זה כל העניין . אין לנו ברירה , מתחתנים פעם אחת , מתגרשים לכל החיים !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! תהי חזקה מותר להוציא
, חיבוק חם ממקס ברנר

קרן ט

New member
ואני חשבתי שאני כתבתי את ההודעה...

מרגישה בדיוק כמוך... אמרו לי שצריך להמתין הרבה זמן כדיי לקבל את "השקט" הגדול שאני כל כך רוצה. אז בנתיים, אני נהנת מרגעים קטנים של שקט ושלווה בין התפרצות אחת לשניה שלו. ויודעת שמה שלא יהיה הרבה יותר טוב עכשיו!!!

זו תזכורת בועטת לאחת מהסיבות לגירושין ../images/Emo191.gif

אם הוא היה מבין, משתתף, חם ודואג, מי הייתה מתגרשת ממנו ?! אחות יקרה, צרת רבים תהיה נחמה עבורך? לדעת שיש מקרים גרועים בהרבה יעזור לך? מניחה שעם גדילת הילדים הכל הופף אפשרי יותר. חיבוקים מחזקים לבינתיים (מזאת שמשאירה לך עשן בבעיות עם הפרוד שלא רוצה להתגרש בכלל)

בנות יקרה../images/Emo140.gifתודה רבה..מאחלת גם לכן -

שיהיה כמה שיותר רגוע - וכמה שיותר מהר נידונו להיות ה"חכמות" יותר...

מייקי73

New member
כפרישייייי ../images/Emo201.gif

איך עכשיו? רק עכשיו ראיתי , וכל התשובות החכמות כבר נאמרו. מקווה שנרגע.

../images/Emo201.gif../images/Emo24.gif../images/Emo201.gif../images/Emo24.gif

זה בהחלט מתיש להיות המבוגר האחראי כל הזמן

../images/Emo24.gifיהיה בסדר

קחי נשימה עמוקה ותחליקי את זה אין מה לעשות, זאת הסיבה שאתם לא יחד כבר כפי שכבר אמרו פה לפני

למעלה