תראו מה זה

הקיזומ

New member
../images/Emo2.gifתראו מה זה ../images/Emo26.gif../images/Emo26.gif

זה נראה כמו התגשמות של פנטזיה. שלושה קונצ'רטי של בטהובן, בשידור חי, בערב אחד. למישהו יש חוות דעת על התזמורת שאמורה לנגן את זה? ואולי גם על הפסנתרן.

desegel

New member
אני חושב שכן

שכולם באותו הערב, אני לא מאמין שלא אוכל להגיע. זה כל כך מעצבן. יש לי מבחן מסכם ב21 אינעל עבוק :[[

הקיזומ

New member
מה שיעור?

התכוונת שזה מחיר של שיעור או שההופעה היא למעשה שיעור (למנצח, לפסנתרן ולתזמורת)? אם זה אכן המחיר - כמובן ששווה. צריך לברר פרטים.

הקיזומ

New member
זה לא מקשר לדף...

צריך ללחוץ תחת הכותרת "תרבות הפנאי" על - מוזיקה. בפנים יש רשימה ובה גם פרטים על ההופעה ב- 20 לחודש.

הקיזומ

New member
למה שונה? אני לא יודע. ../images/Emo26.gif

בקישור הראשון שהעלתי כאן, רשום שינוגנו השלישי, רביעי וחמישי של בטהובן. בקישור השני, שקישר לאתר עיריית כפר סבא... אפשר להגיע לדף שמראה שינוגנו הראשון, השלישי ופנטזיה קוראלית. התקשרתי היום להיכל התרבות שם, ואמרו לי שבהופעה מחר ינוגנו הראשון, השלישי והפנטזיה. לא מבין למה אין מידע מסודר ואמין. וגם - למה קוראים לזה מרתון הקונצ' של בטהובן אם ינוגנו רק 2 קונצ'. אוף!

הקיזומ

New member
../images/Emo26.gif.... ../images/Emo26.gif

כשדיברתי איתה (...) בטלפון, אמרה לי שזה חלק שני או משהו כזה. אבל, לא יודעת על חלקים אחרים. גם לא על ראשון. בדף שאפשר להגיע אליו דרך אתר העירייה רשום כתיאור: "6 קונצרטים בביצוע התזמורות המובחרות בהשתתפות מנצחים וסולנים ידועים. קונצרט מס' 3" ובפירוט להופעה של מחר מפורטים כמו שרשמתי קודם (הראשון, השלישי והפנטזיה). אני לא מבין כלום. למה אנשים לא יכולים להיות ברורים קצת יותר.

Amit Avigour

New member
גם לי יש מבחן מחר

פונקציות... ממתי ילדים מסכנים בכיתה ח' צריכים לדעת את זה? חח.. בהצלחה שיהיה לך!

Itay3k

New member
אוףףףף

אני ממש רוצה ללכת! יש לי עוד סיכוי להסיג כרטיסים?

הקיזומ

New member
אולי אתה יודע ../images/Emo26.gif

מה אמור להיות מנוגן שם בדיוק? האם כל הקונצ' לפסנתר של בטהובן? האם שלושת האחרונים? אולי משהו אחר...

למעלה