יכול להיות שלורים פותחים את

../images/Emo2.gif יכול להיות שלורים פותחים את

הכלוב לבד??? חזרתי הביתה ושמעתי את פאנצ'ו מצייץ מהחדר. בשעות כאלו הוא כבר ישן, אז נכנסתי לחדר לבדוק מה קרה, פתאום הוא עף אלי. ראיתי את הכלוב פתוח, ואת התריסים פתוחים באופן שהוא יוכל לעבור דרכם!!! מזל מזל מזל שהוא לא ברח איזה נס!

mosnad

New member
לא קשור לסוג התוכי

אין חשיבות אם מדובר בלורי או בתוכי אחר, התשובה היא - כן בהחלט!!! תוכים הם חיות אינטליגנטיות מאוד ולומדים מהר ובקלות כיצד לפתוח את הכלוב שלהם. כדי להימנע ממצבים כאלו שמים מנעול על דלת הכלוב.

danielia1

New member
קוקטיילים הם פחות סקרנים בקטע

של פתיחת דלתות.אפילו דלת עם קפיץ פשוט הם לא מנסים לפתוח..
סוף סוף יש לי שני גוזלים לקוקטיילים האפורים..יש עוד ביצים. אתמול בערב יצא הזכר והנקבה ישבה על המקל בתא ... שני צהבהבים וחמודים.

mosnad

New member
מזל טוב דני, בקרוב אצלי!!!

יפה, דני. מה מצב הגוזלים? בני כמה הם היום? כבר קרובים לגמילה? הלואי עלי.... אצלי יש כרגע שני זוגות קוקטיילים שדוגרים על ביצים, אם ראיתי טוב זה 4 ביצים לזוג וייט פייס פייד ו-5 ביצים לזוג וייט פייס-פנינה. אלו הטלות ראשונות של תוכים צעירים בני שנה, נקווה שיצא משהו. מאוד מסקרן אותי לראות את הגוזלים שלהם כי ההורים הם תערובות של מספר מוטציות.

danielia1

New member
כולה פחות משבוע

ולא מחתים. הספיק לי הנסיון ההוא. יש לי בלי סוף תעסוקה . יש למישהוא כמה שעות עודף? למה אין 28 שעות ביממה?

mosnad

New member
כן, אני מכיר את הבעיה הזו

גם אצלי, קוצר הזמן הוא הגורם לזה שאני לא מחתים גוזלים, ואפילו לא מגדל תוכי מוחתם כי אין לי מספיק זמן להקדיש לו. לא נורא, גם ככה אני נהנה מהלהקה שאני מגדל.

אזירפאל

New member
../images/Emo118.gifמזל טוב! ../images/Emo13.gif

שני הקוקטילים שלי דוגרים כבר כשלושה שבועות על שש ביצים (כמובן שלא כולן בנות שלושה שבועות) ובינתיים לא יוצא כלום.
אבל אני אתן לזה עוד זמן, נראה אם הן תבקענה בסוף, כי ההורים מצידם ממשיכים לדגור במסירות.

בהחלט!

באשר לי , היה לי כלוב שהפתח שלו הוא בגג של הכלוב ככה שלא היה להם סיכוי לפתוח אותו.. חשבתי קדימה

chuchi46

New member
זה לא תמיד עוזר ^-^

התוכים יכולים לטפס על גג הכלוב בלי בעיות... אצלי הסוגר של הכלוב תפוס במתכת שצריך להפעיל כוח כדי לפתוח אותה, ככה שאין לי סיכוי לפתוח את הכלוב. מה שכן- הוא גם ככה מחוץ לכלוב כמעט תמיד כך שזה לא משנה

למעלה