הצילו! חייבת עזרה במתנה לזוגי

../images/Emo2.gifהצילו! חייבת עזרה במתנה לזוגי

ליום הנישואין! הייתי כל-כך אדישה, וזה מתקרב. מדובר על שבת הקרובה!!! כל רעיון יתקבל בברכה, רק לא ספא וכאלה כי אין לי כוח לחפש אחד שיסכים לקבל אותי בהריון. המלצה למסעדה ממש מיוחדת גם תתקבל בברכה, בתנאי שהיא איטלקית (אנחנו ממש לא אניני טעם ומאוד בררנים) אפשר עם נוף יפה או משהו מיוחד. אין לי שום רעיום, אני יבשה לגמרי. ואחרי ההפתעה להופעה של פיל קולינס יש לי התחושה שאין סיכוי שאוכל להתעלות על זה

shirar1

New member
שחכתי לשלוח את הקישור לאתר

בכל שבוע מוקרן שם סרט אחר, צריך לברר איזה.

מה עם מסעדה גרוזינית?

יש אחת בת"א חברה היתה שם ומאוד נהנתה. יש שם גם ריקודים ובכלל שמח. אם מעניין אבקש טלפון שלהם.

AYELET1

New member
לא יודעת אם איטלקי

אבל מקום מאד מיוחד מבחינת נוף וגם טעים

גליה0

New member
מקום מדהים וטעים

אם רומנטי אז בשקיעה וזה די מוקדם בימים אלו.. לא ראיתי שם פינה שהיא מבודדת ורומנטית אם זה מה שאת מחפשת.

AYELET1

New member
אני הגעתי לשם בעקבות הודעה שלך

בפורום הזה בפסח אאל"ט

imma4

New member
להזמין שף הביתה?

יש בירושלים מסעדה טעימה מול החומות - נוף מקסים ונדמה לי גם כיוון איטלקי באוכל. אלכסנדר'ס אם אינני טועה , ליד מלון הר ציון.

imma4

New member
וגם - דארנא - מסעדה מרוקאית

אם כבר הולכים על קטע עדתי... מסעדה מעולה בירושלים שגם מכניסה אותך לעולם אחר מבחינת המקום, העיצוב, הריהוט האוירה - מומלץ

זה אולי ישמע טפשי, אבל

אני ממש מפחדת להכנס למסעדות, ועוד בת"א או בירושלים... אמרו שגל הפיגועים יחזור ואני בהיסטריה....

../images/Emo24.gif

זה לא טיפשי ומותר לך בהחלט לפחד. זה מאוד לגיטימי. מה עם מסעדה בקיסריה?

חמת גדר אולי ?

יש גם בריכות, מסעדה טובה סינית, אפשר לנוח, לטייל ובשבת צפוי מזג אויר יפה.

שרון123

New member
חברה שלי

שהיא תל אביבית, נסעה עד למסעדה של מצפה הימים, ואכלה שם עם בעלה ארוחת ערב וחזרה. היא מספרת שהיה מדהים! אולי זה יתאים לכם? המסעדה היא אורגנית חלבית עד כמה שהבנתי, אז גם זה יכול להתאים לכם. ואם כבר אתם שם, תישארו כבר לילה לישון....

ליום הולדת ה-40 של האיש

הפתעתי אותו במתנת "חמשת החושים"- לחוש בריח- פרחים (האיש שונא אפטרים). לחוש הטעם- מסעדה. חוש המישוש- חיפושית מסג'. חוש הראיה- תמונה ממוסגרת של שלושת הילדים שחברה עשתה לי (איתן היה אז בפגייה והיא שליבה לי לתמונה אחת את שלושתם). חוש השמיעה- דיסק עם שיר שהקלטתי לו באולפן הקלטות עם פליי בק של המוסיקה. (אפשר לקנות דיסק של מישהו שהוא אוהב). נהדר לשחק בוריאציות האלו. אולי מנוי לכתב עת שהוא אוהב? האמת- ארוחה הכי נראית לי. יש את עין כמונים אם אתם בקטע של גבינות עיזים.

imma4

New member
רעיון מדליק! אני מאמצת אותו../images/Emo45.gif

אנחנו גם השבוע חוגגים 18 שנות נישואים. רק שעם כל ה"צורס" קצת קשה לצאת מהבית לבלות... מקווה מחר בערב למסעדה...

../images/Emo49.gif ח"י שנות נישואין!

מאחלת לכם עוד המון שנים יחד, שנים של חברות, שיתוף, אהבה, נחת מהילדים וכמובן- בריאות!

imma4

New member
תודה!../images/Emo25.gif../images/Emo24.gif

באמת לא יאומן - 18 שנה זה נראה לי באמת המון. ומצד שני כאילו רק אתמול...

למעלה