הצילו! הפה והטלפיים

../images/Emo2.gifהצילו! הפה והטלפיים

אחרי בדיקת שירשורים קודמים ראיתי שיש פה מנוסים... אחרי כמה זמן זה עובר? (בלי תרופות עיזים) אחרי כמה זמן נועם סופסוף יאכל כרגיל? אחרי כמה זמן זה כבר לא מדבק? ממי לכל הרוחות הוא נדבק ואיך? (מהרוח? אין אף אחד בסביבה שלנו עם המחלה) האם יש עוד התפרצות של המחלה במודיעין? היה קישור לאתר של מישהי בירושלים שעזרה... בלה? אני לא מצליחה להכנס... אפשר קצת עזרה?

אויש..זה נורא כואב ../images/Emo10.gif

לבת שלי היה בערך כשהיתה בת שנה...זה סיוט לא נורמלי,כואב מאוד. למזלי היא ינקה בזמנו, וזאת היתה התזונה שלה בלבד. היא לא הסכימה להכניס לפה כלום!!! אני לא נעזרתי בחלב עיזים וכל זה, אמרו לי שהסיכון לחטוף מחלות מחלב לא מפוסטר הוא הרבה יותר גדול ומסוכן מהמחלה עצמה. מנסיון,רק הזמן שעובר מרפא...אולי משחה להקלה אפשר, כמו מה שמורחים לתינוקות על החניכים. תרגישו טוב

33נמי

New member
היום יש חלב עיזים מפוסטר בסופר...

לא חייבים לגשת לדיר כמו פעם. תהיו בריאים.

אמץ

New member
אבל אומרים שהפיסטור גם גורע

אז לא יודע אם זה עוזר, ניסינו גם חלב מהסופר. בטוח לא הזיק.

אמץ

New member
אוי וויי

ממש לא נעים. היה אצלנו לפני מספר חודשים ועבר מהבת לאמא
. והאמא גם ידעה לספר יותר טוב מה עובר עליה, סבל גדול מאוד. התחיל עם חום של כמה ימים ואז הפצעים בפה ובשפתיים במשך קצת יותר משבוע. זה לא מדבק רק אחרי שאין יותר אף פצע בכלל! לחטא הכל אחרי השימוש (כמו סטריליזציה של תינוקות). להפריד מגבות, מצעים וכלים משאר המשפחה. לשטוף ידיים אחרי כל מגע עם הילד, אין מה לוותר בנושא. (אני ליתר בטחון גם עשיתי שטיפות פה עם החומר נגד אפטות כטיפול מונע, לא יודע אם עזר, אבל אני היחיד שלא נדבק). נדבקים מהגן או מעוברי אורח אחרים. ניסינו חלב עיזים, לא ממש עזר ושמענו שזה גם יכול להיות יותר מסוכן (אם לא מפוסטר) למעיים. גם עשה קצת טראומה לילדה, כל פעם שמזכירים עז, היא אומרת שהיא לא אוהבת עיזים. האוכל פחות חשוב, הכי חשוב לשתות. אנחנו היינו צריכים לקחת את הילדה כל יום לעירוי במרפאה בגלל שלא שתתה בכלל. היא גם לא דיברה יומיים בגלל הכאב. אפשר לנסות לתת גם ארטיקים או משהו קר או מרוסק (אצלנו היא ניסתה ותמיד בכתה שכואב וזרקה את זה). הילדה גם ירדה במשקל בגלל חוסר במזון (מ-14 לבערך 11). זה וירוס ואין תרופה פרט להמתנה עם הזמן. נתנו לנו משחות למרוח אבל זה כאב מאוד ולא ממש עזר. זה דוקא גרם לגירוי בשפתיים וגירוד שפתח את הפצעים לגמרי. בקיצור, מצטער שאני לא מספר דברים נחמדים. זו המחלה היותר גרועה שנתקלנו עד היום. להיות מוכנים ללילות בלי שינה וילד מאוד מסכן בזמן הזה. אבל כשזה עובר, זה נעלם מהר וחוזרים לשגרה ממש מהר.

אתה תיארת בדיוק מה שעברנו ../images/Emo7.gif

אין יותר מדויק מזה
אנחנו הגענו לילה אחד למוקד עקב חום גבוה והתיבשות.הילדה היתה סמרטוט לגמרי. אחרי עירוי היא התאוששה קצת. גם לדעתי זאת אחת המחלות הקשות

Angel972

New member
אנחנו אגב כן השתמשנו בחלב עיזים

אנחנו השתמשנו בחלב לא מפוסטר, ובת אחותי השתמשה בחלב עיזים מפוסטר, שמקרה שלנו הבעיה חלפה תוך יום
במקרה של אחותי ... לקח יומיים. נראה לי שווה לנסות לקנות בסופר, להזיק זה כנראה לא יכול. (בניגוד לחלב לא מפוסטר)

חלב נאקה

אם אני לא טועה, התרופה ה"מקורית" לטיפול במחלה היא חלב נאקות ולא עיזים. המקום היחידי שראיתי שמוכר את החלב הזה הוא המאפיה שמאחורי אצטדיון בלומפילד. תרגישו טוב.

יעלה ו

New member
ירושלים - גב' שפיצר 026510012

מחברה שהשתמשה ברקיחה שלה, היא בהחלט עוזרת. תרגישו טוב ובמהרה! יעלה

תודה רבה לכל המגיבים../images/Emo140.gif

אתמול ב-20:00 היינו אצל הרופאה וכששמענו את הבשורה ומאיפה מגיעים הפצעים האלה (הוא רק בן שנה ונראה כמו כל מתבגר טיפוסי) מרוב לחץ שחררתי את כל השאלות האלה... אז ככה, אין חום - תודה לאל הפצעים לא ממש מציקים לו כנראה, כי התאבון לא ממש נפגע (הרגע הוא חיסל לחמניה שלמה) ואני משתדלת לתת לו דברים שלא יהיו חמוצים או מטובלים מדיי. מקווה שעד יום שישי יעבור כי אני הייתי אמורה להתחיל לעבוד היום במקום חדש ודי התבאסתי להתקשר ולהגיד להם שאנחנו חולים... לא שלא היה לי בייביסיטר אבל, פחדתי שגם אני נדבקתי... ולא רציתי לפתוח מגיפה עולמית חדשה...
אחרי התגובות שלכם גיליתי שזה לא ממש נורא כמו שתיארתם אז רק נחכה לימים יפים יותר. ושוב תודה

למעלה