שרשור שינה

../images/Emo199.gif../images/Emo199.gif../images/Emo199.gifשרשור שינה../images/Emo199.gif../images/Emo199.gif../images/Emo199.gif

עד כמה זה נורמלי?

הצוציק שלנו בן שנה וחצי ואוהב מאד לישון. יוצא שבלילה הוא ישן 11-12 שעות רצופות ובמהלך היום עוד 3-4 שעות (בבוקר שעה עד שעה וחצי ובצהריים שעתיים עד שלוש). הוא מאד פעיל בשעות שהוא ער אבל זה נראה לי יחסית המון שעות לישון, לא? הוא ילד בריא, מאושר, אוכל בסדר גמור ומאז שהוא קטן אוהב לישון אבל זה נשמע לי המון ביחס לילדים של החברים שלנו. אני סתם אמא היסטרית וצריכה לפזר
ולהגיד הרבה טפו טפו טפו או שיש סיבה לדאגה?

יש לי ילדה בת 6 שעד שנה שעברה היתה חייבת

לישון צהריים (הייתי מעירה אותה אחרי שעתיים) ואז היא ישנה מתשע בערב (נרדמה בקלות) עד שבע בבוקר (היה צריך להעיר אותה כדי ללכת לגן). יש ילדים (גם מבוגרים) שזקוקים ליותר שינה. אנחנו ליתר ביטחון בדקנו לה ברזל, B12, ובלוטת התריס (זה מה שהרופא הציע על אף שהיא עירנית ולא עייפה במשך היום) הכל היה תקין.

want a baby

New member
זה בסדר גמור

גם אריאל ישן ככה... אמנם לא עד שנה וחצי - אבל עד גיל שנה ושלושה חודשים. (אחרי זה התחיל ללכת לגן ושם אין אפשרות לישון בצהריים יותר ובטח שלא בבוקר) אצלנו היתה שנת בוקר מ-9 עד 10 (או עד 11) אחרי זה צהריים מ-13 עד 15 (או עד 16) ואחרי זה 19:00-19:30 עד 7:00 דרך אגב כשהוריד את שנת הבוקר (ולא היתה אפשרות להוסיף בצנריים בגלל הגן) חשבתי שיישן יותר בלילה - מסתבר שזה לא עבד ככה. היום ישן מ-20:00 עד 7 ובצהריים (בגן) מ-12:30 עד 14:30 (ואז מעירים אותם). בבית בשישבת לפעמים ישן בצהריים 3 שעות (משלים שעות חסרות?).

shani74

New member
נשמע תקין

הבכורה שלי לא הייתה ישנה בבוקר, אבל בלילה ובצהריים הייתה ישנה כמוהו - 11+3. בגיל שנתיים וחצי, בערך, הפסיקה לישון צהריים באופן קבוע.

למעלה