שרשור חרופ

../images/Emo128.gifכאן נמחקו הודעות

זלזול בתגובות חברי הפורום אינו מקובל במחוזותינו. לצערי גם התגובות המשורשרות נמחקו.

הן צודקות בהחלט- קבלי קישור:

"אוננות אצל ילדים היא תופעה רווחת, טבעית ונורמאלית שקשורה לתהליכים התפתחותיים של הכרה והנאה מהגוף. אוננות אצל ילדים מתחילה עוד בתינוקות המוקדמת - בניגוד לאוננות אצל מתבגרים ומבוגרים - היא לא מלווה בתכנים ו/או פנטזיות מיניות ולא קשורה לתהליכים של התבגרות מינית מוקדמת."

../images/Emo133.gifשעות שינה ממוצעות ביממה לגיל שנתיים?

בוקר אור, שאלת שינה: הבן שלי בן שנתיים, בצהריים ישן כשעתיים, הולך לישון בין 21:30 ל22:00 וגם זה אחרי מאבקים, ומתעורר בד"כ לבד בסביבות 07:15 בבוקר. אני תוהה אם הוא ישן מספיק ביממה ואשמח לשמוע מהורים לגילדים בגילאים דומים...
והמשך יום נעים

../images/Emo29.gif../images/Emo42.gifהדס לא ישנה הרבה

מהיום שנולדה, חוטפת תנומה קצרה ביום, לפעמים גם זה לא... ושינה עם יקיצה בלילה. היום, בגיל 1.10 שנים, מעירה אותה בשעה 0600 ובערב מתחילה להתארגן לשינה (עמעום האורות והטלוויזיה, מקלחת וכו') ב-1900, כך שהדס במיטה בסביבות 2000, עד שנרדמת זה בערך 2100, אם אין משהו מיוחד שמעסיק אותה. במהלך היום ישנה פעם אחת בין שעה וחצי לשעתיים. זה המצב האופטימלי, אבל, לא קבוע. עכשיו כשהיא בגן אני מצפה לשינוי... יש ילדים שישנים יותר ויש כאלה שפחות, לדעתי, לפי צורך (אמא שלי אומרת שגם אני הייתי עם אותם "הרגלי שינה"). המשך שבוע טוב ויום נעים. מיכל

shan26

New member
אצלנו, בן שנה ושמונה

ישן 10 שעות בלילה, ממש נדיר שישן יותר מזה, ולא משנה כמה פעילות היתה ביום הקודם (בד"כ משמונה וחצי עד שש וחצי, משהו כזה). בצהריים ישן בן שעה וחצי לשעתיים וחצי. אם הוא ישן שעה וחצי הוא לא יהיה עייף ויסתדר מצוין. באופן כללי הוא לא עובר את ה-12 שעות ביממה - אם במקרה יוצא הרבה בצהריים, יקזז מהלילה ולהפך. נשמע לי דומה למצב אצלכם...

balir

New member
בן שנה ו-9

עידו נרדם בדרך כלל בסביבות 9וחצי-עשר. לפעמים הוא קם בסביבות 7, בימים האחרונים בכ-8. בצהריים ישן כשעה וחצי-שעתיים. בערך כמו אצלך, מערבולת ים.

שעות שינה ממוצעות ביממה לגיל שנתיים

הי. מספר שעות השינה ביממה הממוצע לגילאי שנתיים הוא 12 .

muga

New member
בת שנה ו-8

הולכת לישון בקלילות ב20:00, מתעוררת ב7:00 בערך. צהריים ישנה שעתיים-שעתיים וחצי.

למעלה