כמה שעות אתן עובדות ביום?

peper5

New member
../images/Emo199.gif כמה שעות אתן עובדות ביום?

הי ושבת שלום... מיום ליום קשה לי יותר ויותר להחזיק את עצמי 9 - 9 וחצי שעות בעבודה... אני יודעת שכל התופעות שאני חווה הן של השליש הראשון, ובכל זאת זה ממש לא מעודד אותי! אני גמורה מעייפות, הבחילות ממש מטרידות אותי, אני עובדת הרבה מול אנשים ואין לי טיפת סבלנות אף אחד בעבודה עוד לא יודע, אז אני ממש מרגישה לבדי בעניין כמה שעות ביום אתן עובדות? האם יש כאן נשים שלפחות בתחילת ההריון ביקשו הקלה בשעות/עברו לחצי משרה במקום העבודה? האם זה מקובל לבקש דבר שכזה?

טינקי3

New member
אני עובדת 8:30 שעות

את האמת שלא בקתשי להפחית בשעות העבודה כי לא הייתי זקוקוה לזה. שליש ראשון עבר לי ללא בחילות. בשליש השני אני סובלת המון בצרבות וכם זה מאוד משפיע לי על התפקדו בעבודה כי זה ממש מעצבן ומפריע אבל לא בשביל להפחית שעות. אני מעדיפה אחרי הלידה שאני אחזור (ם אני אחזור לשם) לבקש להוריד ל 8 שעות. בהצלחה והמשך הריון משעמם וקל

ק ש מ י ר

New member
אני עובדת 8:30 שעות

האמת שעם הבחילות שמלוות אותי רוב הזמן זה לא פשוט, אבל אני דווקא מוצאת שבעבודה כשאני עסוקה בענייני עבודה הבחילות מפריעות לי פחות מאשר כשאני בבית.

mesh2001

New member
עובדת עד 13 שעות

ההריון יצא בתזמון כזה שרק התחלתי עבודה חדשה אז לא ממש ביקשתי תהחשבות (הם ידעו שאני בהריון). מצאתי את העבודה דווקא מעסיקה ומעבירה טוב את הבחילות.... הקלות אני אבקש רק בלית ברירה (האופי הדפוק שלי) וכמובן לאחרי הלידה....

inbal53s

New member
עבדתי 8 שעות ביום

החל מתחילת חודש חמישי אני עובדת חצי משרה עד אחת או שתיים. היתה החלטה מצויינת לעשות את זה

yoyo10

New member
בהריון הקודם עבדתי 9 +שעות במשמרות

עכשיו יש לי ילד קטן בבית ולכן אני עובדת בחצי משרה אבל זה הרבה יותר קשה עם ילד קטן בבית

בנות, החיים שלכן יפים...

אני עובדת 10-11 שעות ביום ויש יום אחד בשבוע בו אני גם לומדת ויוצאת ב - 8:00 בבוקר וחוזרת ב - 23:00 בלילה. מזלי שמההתחלה לא היו לי תופעות של הריון ועובר לי בקלות בלי להרגיש... אני בשבוע 23+5

כרמיון

New member
לא קבוע. אני עובדת מהבית

תרגומים ותמלולים. לפעמים יש דד-ליין לחוץ שצריך להגיש משהו יותר ואז אני עובדת יותר, ולפעמים אין הרבה עבודה ואז אני עובדת פחות. היתרון של העבודה מהבית הוא שאני יכולה לתכנן את היום - למשל, אם אני נתקפת עייפות באמצע היום אני יכולה לפרוש לנמנום קל, ואז להמשיך, ואחרי שהילד הולך לישון בערב - לחזור לעבודה לעוד שעה-שעתיים. אני גם יכולה להחליט לקחת פחות עבודה אם יהיה לי נורא קשה. בהריון הקודם עבדתי 9 שעות ביום ולא מהבית, ובשליש השלישי גם נסעתי לעבודה בשני אוטובוסים הלוך ושני אוטובוסים חזור. הייתי מגיעה הביתה בערב הרוסה מעייפות.

teanana

New member
../images/Emo178.gifעובדת בערך

8-8וחצי שעות ביום ויום אחד בשבוע לומדת עוד 3 בערב ( וזה היום הכי קשה שלי בשבוע).שוקלת לצאת לחופשת לידה כחודש או שבועיים לפני הלידה בעיקר בגלל סוג העבודה שלי שהיא עם ילדים וזה מאוד מעייף. אחליט רק כשנגיע לרגע בינתיים יש לי עוד זמן.

בממוצע 8 שעות

8:00 עד 16:00 אבל יש לי יום אחד עד 14:00 ובנוסף גם יום אחד חופשי
(הכי כיף בעולם!) לפעמים כשקצת קשה ולא נגמר, אני נזכרת שביוני אני יוצאת לחופש ארוך ארוך ארוך....

רק אצלי זה מטורף...

אני עובדת במערכת של עיתון שם השעות ממש לא קונבציונליות... יום א': 6 שעות יום ב': בין 10 ל- 12 שעות יום ג': בין 14 ל- 16 שעות אבל בחודשים האחרונים פחות בגלל שאני לא ממש מסוגלת לסחוב... שאר הימים בחופש...

samaria

New member
את במקומון?

גם אני עובדת בעיתון, אבל במערכת החדשות, ושם זה ממש בית זונות: ארבע פעמים בשבוע, כל משמרת ארבע שעות
כשעבדתי במקומונים זה היה סיוט. שעות מטורפות בדיוק כמו שאת מתארת ואפילו יותר..

אלונה777

New member
לא עובדת ../images/Emo9.gif

בהריון הקודם עבדתי בין 9 ל-11 שעות ביום , אחרי הלידה חזרתי לאותה משרה. לאט לאט הבנתי שאני רוצה להיות יותר שעות עם הילד שלי , מה גם שבעלי עובד שעות מטורפות - לפחות 12 שעות ביום טוב ואף יותר, עם אפס גמישות (רופא ) , כך שהגעתי למסקנה שמישהו צריך להיות בבית בשעות נורמליות. עשיתי ניסיון להקטין את המשרה אבל לא יכולתי להישאר באותו תפקיד במשרה קטנה יותר לכן החלטתי נכון לתקופה הקרובה להפסיק לעבוד. אחת ההחלטות הכי טובות שקיבלתי! מה שכן, עד היום אני לא מצליחה להבין איך זה שאני לא עובדת, אבל בקושי יש לי זמן פנוי , כל הזמן אני עסוקה , מתרוצצת ומוצאת את עצמי בסוף היום עם לשון בחוץ.

טוב שאת עסוקה!

למרות שקשה מאוד באופי העבודה שלי אני מוצאת עצמי מטופחת יותר, חברותית יותר ומאושרת יותר מאשר התקופה בה הייתי בבית מרגישה חולה, מכונסת בשמיכות וניראת כמו אבוללה אחרי חמין....

למעלה