הפורום בהדממה...

יוליה323

New member
../images/Emo199.gifהפורום בהדממה...

מקווה שאתן לא כאן כי אתן עסוקות בדברים טובים... המשך חג מהנה לכולן!

א ו ח

New member
בוקר אור

אכן מרגישה שכותבת לעצמי, אבל יו נבר נואו ביום ראשון כשדיברנו על חול המועד אני מודה שלא ממש הבנתי למה זה קשה בעינייך... אתמול אחה"צ כשקלטתי שאני האם היחידה כמעט ב16, כששני הגיסים שלי היו בבית ותוך חצי שעה כל השכונה התפנתה לטיולים, ארוחות וכו' פתאום קלטתי שרק קטינה ואנוכי בדד ביום רגיל בבית. היה בהחלט מבאס. אבל לא נורא, לא מתלוננת בכלל, זכינו החג הזה בהמון המון אבא. בטח יותר משנה שעברה אז היינו בקו האהוב עלי השכן לגמדימית

גואה4

New member
דווקא לא לעצמך כפרה...

אני פה. זכיתי בחופש מסוג אחר. האדון המג"ד לקח את כל (!!!) ארבעת ילדנו ואת שני אחיו הקטנים (!!!) לטיול... הם יצאו אתמול ב 11 בבוקר והיה לי יום שלם לבד. לא זוכרת מתי הייתה הפעם האחרונה שזה קרה.... אכלתי סלט, עשיתי הליכה, הלכתי לבריכה, שתיתי קפה עם אבא שלי, הלכתי לישון כשהייתי עייפה וקמתי כשגמרתי לישון (בעשר ורבע אם זה מעניין אתכן) תוכניות להיום... כמו אתמול. יש! בגזרת הילדים נשמע שמאוד מאוד כיף להם וגם לאבא שלהם שפתאום נזכר איזה כיף זה להיות... פשוט להיות... ואוח מותק, אני מבינה ממה שכתבת שיש גן לגברת מאיה (נכון? היתכן?) זה מאוד קשה להיות ב"שגרה" כשכולם מטיילים וממנגלים (מה הקטע הזה עם המנגל בפסח? לא זוכרת שתמיד היה ככה) אבל נשמע לי שאת דווקא במקום טוב עם זה (מקווה שאני לא טועה) עצוב שאנחנו מסתפקות במה שיש... אבל הי... זה מה שצריך לעשות! אז חג טוב ושקט לכולנו עם קצת זמן לעצמנו (אם אפשר הרבה אז גם טוב)

א ו ח

New member
בטח גן! רק בראשון אין../images/Emo13.gif

ואני בכלל לא מתלוננת! אני כולי מרוצה ואיך לא אהיה? היה לי בעל לשבת, נסענו אליו לחג, הערב חוזר ויהיה פה עד שלישי! חזון אחרית הימים אצלי בסלון
סיימתי לשטוף את כל הבית, תכף מתקלחת ואוספת את צ'פצ'ולה שלי, נוסעות לסבים לחיבוקים ומתנות... יש מי שבילו את החג במקומות עם אחלה אופציות לשופינג

א ו ח

New member
קפץ לי,

שמחה שאת במנוחה ובזמן לעצמך, נהדר שהם עם אבא. וזה ווינ ווינ מאיפה שלא מסתכלים. מבינה מאד את הפשוט להיות הזה ובאשר למנגל, מנגל בלי פיתות?? אנא דחו ליום העצמאות

גואה4

New member
לגמרי וין וין

הם נהנו, הוא נהנה ואני סופר נהנתי! והמנגל... זה ממש נשגב מבינתי... בכל מקרה, לא אצלי - אני עשיתי יומיים סלט וקוטג'...

hell cen be fun

New member
זמן איכות עם עצמנו נשמע אחלה!

אנחנו החלטנו שאני חייבת לחזור לעבודה. ובמשרה מלאה

א ו ח

New member
טו-אוב!

הידד לאבות החופשים והמבלים, בטח אי אפשר למדוד מי מבסוט יותר הן או הוא

דווקא אצלנו אבא תורן

כל חול המועד ואפילו בשבת. וגם אם לא היה טיולים לא היו לנו . ובמקרה שלנו אני לא בטוחה אם אפשר למדוד מי פחות מבסוט הוא או הן

hell cen be fun

New member
אני קצת כאן

ומיד יפעהלי תדאג שזה יפסק. דווקא אצלנו אבא בעבודה עד מאוחר. ובגזרת המנגל: אצלנו זה חובה ביום השני של פסח- עלהאש כל המשפוחה. אבל מצד שני- עם הלאפות של התמנים זה לא באמת בעיה...

אמאבולי

New member
מגיחה להתעדכן בכן

אצלנו אחלה
שני מנגלים מאחורינו, שני מפגשים משפחתיים, שני טיולים, הרבה נסיעות, חג ראשון התארחנו ומהיום עד מוצאי חג שני- אנחנו מארחים. הכל מוכן (
ועוד לא צהריים אפילו! כ"כ לא מתאימלנו!), נשאר לנקות את המטבח. אינלי שמץ של מושג איך אעבור את כל הכיף הזה לבד בשנים הבאות
המחשבה על זה פשוט לא מרפה, שככה צריכה להיות משפחה "אמיתית" ולא בבאסה שאוח דיברה עליה
מקווה שכולן בטוב וביחד
בדיוק נזכרתי שאת חג שני בשנה שעברה חגגנו בבסיס, בצהרי החג עשינו מנגל עם דרוזי, בדואי, חילוניים, מסורתיים, שני דוסים, אחת אמא לילד, אחד גרוש עם ביתו, אנחנו עם שלוש המהממות- זכורה לי חוויה מיוחדת ומהנה מאד (ומסריחה
שונאת מנגל
)

רויטלי28

New member
שלום לכולן

גם אנחנו מנצלים את סטטוס "אבא בלימודים" להנות השנה זוכרת היטב את הרגשת הלבד ואת ההרגשה שבא לי רק שיעבור כי זה לא ממש חג בשבילנו אנחנו אחרי ליל הסדר שבו ילדי היו הכוכבים הקטנים, יומיים אקשן אמיתי משפחתי ושבת בבית בכייף לפנינו חג שני עם הוריי ( נטול אריזות, שינה בבית שלנו) שיהיה חג שמח לכולן באשר הן.

למעלה