האחד- פרק 123

../images/Emo198.gifהאחד- פרק 123../images/Emo198.gif

לכל הצופים, תגיבו על הפרק
צריכים להחזיר את השרשורים להיות כמו פעם
מחר אני אגיב על הפרק
כמובן שמחכים לסיכום של לולי שהופך את השרשור לעוד יותר גדול
צפייה נעימה לכולם

LIAH1

New member
חחחחחחחחחחחחח לא לא ולא../images/Emo70.gif

גם אני רוצה להגיב אליכם
אז תגיבו גם

אני מבטיח להגיב../images/Emo9.gif

לך קל לכתוב סיכומים גדולים, את כותבת מיד אחרי שאת רואה. לי אין זמן לכתוב סיכום אחרי שאני רואה, אז רק מחר אני יכול להגיב. אז אני אכתוב על מה שאני אזכור

LIAH1

New member
אחלה... ../images/Emo45.gif../images/Emo152.gif

ובזה אני מבינה אותך... אם אני מסכמת יום למחרת גם לי קשה לזכור מה להגיב חחחחחחחחח בוואנו - סומכת עליך בכל מיקרה
צפייה נעימה

למרות שיש לי בהשלמה 4 פרקים !!

משבוע שעבר אני רואה כדי לא לצבור עוד......... לאו וסוניניה
וואו איזה נשיקה הוא דפק לה דיוסססססססס, פעם ראשונה שאני רואה את סוסניניה כזאת יפה. איך לאו השתגע על הכיסוי ראש - האם בזכרון שלו צרובה כבר ז'אדי ? איווצ' לא יודעת כבר אם זה היה בפרק של אתמול או במה שאני משלימה אבל תשמעו בכזאת בי'צית של החיים עוד לא נפגשתי - ראיתי את הקטע שהיא מגיעה ללאונידס עם רשימה של מה הוא דפק לה בחיים היה ברור שהיא תדרוש עוד כסף אבל היא קורעתתתתתתת מל....איך היא הכניסה לדלווה על אמא שלה, הילדה הזאת פשוט מסכנה. אניכל כך מרחמת עליה, וזה שהיא התחילה לעשן סמים בכלל לא מוצא חן בעיני והדרך משם ליפול מאוד קרובה. מאיזה - תשמעו למרות הכל שאני חושבת שאין בה הרבה צדק הקטע שהיא עומדת מחוץ לדלת שבר את ליבי. לשניה ורבע העמדתי את עצמי בתור אמא לשמוע את הדברים וריחמתי עליה, זה לא קל לקבל את זה שהילדים פשוט מחזירים מאחרי הגב מה שהם מרגישים. מודה שבתור אמא בחיים זה קשה, קשה להיות גם אמא וגם חברה וצריך ללמוד להיות קשובים לילדים. ותמיד הילדים חושבים שאנחנו נגד, קשה. היה לי קטע לא קל במעמד הזה אתמול. ומצד שני שניה אחרי היא חושבת על פיאסטות ותכשיטים - ופה הדפקט שלה, אבל זה מה שנשאר לה בחיים. קדישה - סעיד היה בשוק מהבקשות שלה. מסכנה הילדה חושבת כמו כל הילדים שתוכל לתקן את הבעיות אצל ההורים. ראנייה - YYYY כמה קש שהיא הולכת לאכול בגלל הזאדי הזאת אהה ! סמירה וקדישה עם טיו עבדול
ענקקקקקקקק איך הוא עוד לא חטף התקף לב. לטיפה - מסכנה הלב שלי נדבר שהוא אמר לה שהוא ימצא למומחד שידוך
סמירה לרופא.......לדעתי אנחנו צופים בזאדי 2 NO ! ממש העתק קטן שלה עם המרדנות. ואני מתה על השחקנית הזאת מדהימה. נזירה חחחחחחחחח נראה לי עד סוף הסדרה אנחנו נמות מצחוקיה עם המחזרים שלה חחחחחחח היא מספקת לנו הומור קורע ! סדרה מעולה כל פרק משאיר טעם של עוד. רק אולביירי - מעצבןןןןןןןןןן עם השיחות נפש שלו
ולקינוח שאלתי הבוקר את הבעל מה הוא עשה ער עד 12 בלילה בחדר (אני ישבתי עם חברה ועבדנו בסלון וראינו תוך כדי) הוא עונה תיכננתתי לישון אבל ראיתי THE ONE ככה הוא אמר
אמרתי כבר מכור חחחחחחחח

חשבתי כל רגע הוא מקבל התקף לב../images/Emo6.gif

באמת קטע קורע מצחוק
לגבי מאיזה- את באמת צודקת שזה לא נעים כשהיא שמעה את מל ככה מדברת עליה, אבל יש סיבה לדברים שמל אומרת עליה. זה לא שסתם מל חושבת שההורים שלה נגדה, הם ישר שופטים את שאנדה, הם לא מאמינים בו אפילו קצת. אבל בכל זאת, מותר להם לדאוג, אבל לפחות שיחקרו. הם ישר לא מאמינים לחפותו של שאנדה וזה נראה כאילו הם דווקא רוצים להרוס למל את החיים. אז מצד אחד, זה באמת לא נעים ומצד שני, כמו שאמרת, מאיזה כל הזמן עם התכשיטים שלה וכל זה. זה האופי שלה, מה לעשות
סמירה בהחלט העתק של ז'אדי
אני חושב שבהתחלת הסדרה, שז'אדי הייתה צעירה יותר, היא גם התנגדה לשים רעלה. הרי בברזיל, היא הייתה רגילה, ללכת בלי רעלה. אותו דבר קורה עם קדישה ולטיפה. קדישה מזכירה את לטיפה שהייתה צעירה. איך שלטיפה כל הזמן רצתה בעל ותכשיטים

חחחח

סוניניה נהייתה די חביבה עליי עכשיו
לפני זה היא לא נראתה לי כל כך, אבל היא די בסדר
לאו ממש חמוד
עם הבד הזה שמשמש כרעלה, נראה לי שבאמת נשאר הזכרון הגנטי הזה עם ז'אדי... לי זה מוזר קצת, לא הגיוני כזה... אבל הכל יכול להיות שם במובן מסוים
גם לי זה עשה ממש רע איך שמל בכתה (שחקנית מעולה אגב) ושמאיזה שמעה הכל ממאחורי הדלת... אבל עוד יותר עצוב זה שכל החיים שלה (אוקיי, 20 שנה?) היא רגילה לספוג עלבונות ולהעמיד פנים שהכל בסדר, ודורכים עליה כל הזמן, והיא נפגעת. אבל עם כולם היא מצליחה להתעלם, רק עם הבת שלה לא, וזה החלק הכי אנושי שהיא מראה. כשהיא הלכה לתכשיטים שלה אחרי זה לדעתי זה היה כזה שהיא מסתכלת כמה העלבונות שהיא ספגה "שווים", איך שכל השנים האלה היא הוציאה את התסכול על הבגידות של לוקאס דרך קנייה. וכשהיא אמרה לדלווה על המסיבות, לדעתי זה היה כדי להסתיר את הרגשות שלה ולהעמיד פנים שהיא חזקה, כמו שהיא מנסה להיראות כבר הרבה שנים. בסצנה עם קדישה זה היה ממש מוזר
בפעם הראשונה סעיד נראה ונשמע כמו גבר רגיל כזה, אנושי. זה היה מוזר. אבל הילדה מסכנה. אני מקווה שהוא ייתן לה ללכת עם ז'אדי אחרי שלושת החודשים. דווקא נראה לי שראנייה הולכת להביא את זה על עצמה. היא בטוחה כל הזמן שז'אדי בכלל לא רוצה להתגרש. היא כל כך טועה
אם היא רק הייתה מפסיקה עם הפרנויות ומנסה לברר מה המצב האמיתי, אני בטוחה שהיא וז'אדי היו מתיידדות ואולי היא אפילו הייתה עוזרת לה. חחח איך קדישה וסמירה צחקקו שם
"הטלנובלה מתחילה"
אבל התפלאתי למה הן לא קפצו מיד והסתירו את המסך, זה היה ברור איך הוא יגיב
מסכנה לטיפה עכשיו... חשבתי שסמירה תרגיש רע עם עצמה מאוד כי בגללה אמא שלה הגיעה למצב כזה... לא יודעת למה אבל נראה לי שסמירה תתחמק שוב מהרופאה... נראה לי שהיה עדיף שהיא תודה בזה כשנזירה אמרה לכולם אז... חשבתי שאחרי כמה פעמים היא פשוט תעמיד פנים שזאת הפעם הראשונה וככה היא תצא מזה... חבל
חח כרגיל אני עושה סיכומון בתגובה למישהו, אין לי ברירה כל כך במילא, אני לא יכולה להגיב מיד אחרי הפרק, אני רואה בלילה, ואני במחשב רק אחה"צ או בערב, אז אני לא זוכרת כלום... היום אני לא מפסידה
לא בא בחשבון
אחלה סיכום חח

Karina17

New member
אני משלימה היום../images/Emo13.gif

אם יהיה לי זמן אני אגיב... פשוט יש לי לחץ ע=נ=ק בלימודים ואין לי זמן לנשום

השלמה נעימה../images/Emo9.gif

גם אני צריך להשלים חלק מהפרק, נרדמתי באמצע
ואל תדאגי, מבינים אותך
שיהיה לך בהצלחה בלימודים ותעברי את הלחץ הזה

../images/Emo6.gif

אז מה אם אני לא מבין בלחץ
? רק אמרתי לקרינה שיהיה לה בהצלחה
האמת, אני גם לא רוצה להבין בלחץ

LIAH1

New member
Up../images/Emo105.gif לצופים של 17:20

לצערי אני לא כ"כ אוכל להגיב על פרקים 123+124 כי אני עובדת על הספיישל הענק של מחר בערב - פרק 125
צפייה נעימה פרה טודוס
ומקווה לראות את כוווווווולם מצטרפים לשרשוריישן הענק חגיגות המחצית
אהמפרומואהמ

LIAH1

New member
פרפקטו../images/Emo24.gif

כולם מצטרפים
יהיה משהו מוי אספסיאל... חחחחחחח

../images/Emo9.gif../images/Emo24.gif

בטח שכולם..אני בטוחה שגם אלה שרואים בפעם השניה
בטוח יהיה מוי כיף
חמדילילה

LIAH1

New member
../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

אינשללללללה
חחחח ו... בהחלט יהיה

just me155

New member
חחחח אני אשלים הכל בשבת../images/Emo8.gif

את הפרקים של כל השבוע - כי אני גם ככה לא פה חחח והספיישל מחר... אני לצערי לא אהיה נוכחת אבל אני בהחלט מחכה לראות אותו בסופשבוע

למעלה