../images/Emo197.gif../images/Emo198.gif../images/Emo197.gif../images/Emo198.gif../images/Emo197.gif

דת. אני לא חושב שיש הרבה אנשים שלא התחבטו בשאלה האם הם חוטאים במעשיהם ע"י מימוש סיפוקים רגעיים, או מעבר לזה, סיפוקים רגשיים, עם אותו בן המין. שאלתי היא מה אתם, המאמינים שבינכם, עושים בכדי לעקוף את ההרגשה של המטונף והחוטא על מנת לעשות את מה שאתם מרגישים שעליכם לעשות ללא יסורי מצפון, יזע, וחרטות? כמובן שחייהם של אלו שלא מאמינים, הרבה יותר נוחים כיוון שאין להם את ההתחבטות הזו. האמנם
אחוז ההומואים והלסביות שלא מאמינים בקיומו של האל הינו גבוה מאוד, האם הנתון הזה נכון כי ככה פשוט יתר נוח אנשים לחיות? ככה אולי הדרך להדחיק את ה"חטא" שבנטייה הרבה יותר קלה? אולי.. ואולי לא.. אישית, כואב לי מאוד מאוד מאוד כשאני שומע מישהו אומר וטוען שהוא מרגיש חוטא, מלוכלך, מטונף, טמא.. בגלל שהוא הומו, בגלל דבר שה' בשמיים בכבודו ובעצמו, עשה אותו. ממש לא מבין את זה.. ממש מציק לי לראות אדם כואב בגלל זה. אני אדם מאמין מאוד, ופעם התחבטתי המון בשאלה של האם אני חוטא, האם אני פושע.. אבל היום תודה לה' אני מאמין באמונה שלימה שאני לא חוטא ושאין פשע באמתחתי מהיותי הומו ומכך שאני נמצא עם בנים. (רוצה לפחות זה לא בדיוק יוצא בזמן האחרון אני רק עם בנות אינעם העולם
) מה שאני בא להעביר במסר הזה הוא שאל תחששו, ה' אוהב אתכם בגלל שאתם הילדים שלו ולא שונא אתכם בגלל שאתם הומואים, חיו את חייכם בשלווה כי יש מי ששומר עליכם ואתם לא חוטאים :)

תגובה לנושא הדת שהעלית

טוב , קודם כל אני חדש כאן, שלום לכולם :) בתגובה למה שכתבת, הדת היא באמת דילמה ענקית, מצד אחד הרצון לאהוב ומן הסתם לעשות סקס, ומצד שני הקונפליקט הגדול שיש בגלל הפסוק ההוא. האמת היא שעד לא מזמן חשבתי שבחיים אני לא אסכים לשכב עם גבר, אבל בעקבות שינוי שחל בי בשבועות האחרונים, אני יודע כשכתהיה לי אהבה אמיתית, אני אעשה זאת בלי לחשוב פעמיים. אפשר להגיד שאני מחכה כבר שתהיה לי אהבה גדולה :) אני יודע שה' אוהב אותי, בגלל דברים אחרים, ולא" ישנא" אותי בגלל אני שוכב או לא שוכב עם גבר. למה אין איסור על סקס של בנות עם בנות? כ"כ הרבה שאלות יש לי לשאול. ואין תשובות ממנו. הוא לא אומר לנו כלום. לא אומר אם זה מותר או אסור. יש רק את הכתבים שאני אישית לוקח חלק ממה שכתבו בהם בערבון מוגבל. למה בעצם ה' ברא אותנו ככה? זה שיעור? להתייסר כל החיים ולהיות לבד? זה ה"תיקון"? נראה לי יותר מדי אכזרי ולא ריאלי. אני אומר, ללכת בעקבות הלב. וכמובן שזה עניין של שינוי ובגרות שמן הסתם מגיעים. אני בן 22 בלי ניסיון בכללעם בנים. אני דו, נהנה מסקס עם בנות, אבל אני אתאהב רק בגבר.. אני לומד בימים האחרונים להשלים עם זהו לקבל את זה... מן תהליך טוב כזה, כי לפני זה פשוט לא הייתי מוכן נפשית ומנטלית לעשות שינוי. הדחקתי, ואפשר להגיד שמבחינת הדת, שבשבילי היא דבר קרוב, חשוב ויקר, לפי החינוך שקיבלתי, אני עדיין עובד על זה, לשכנע את עצמי שיש דברים יותר חשובים מלשכב עם גבר כמו: לתת, לעזור, להיות טובים, להיות ראויים בעיני ה'........ זה נשמע פלצני אבל זו האמת שלי בכל אופן. לילה טוב :)

OMG

זה ענק
חחחחחחחחחחח "אינעל העולם 07" חחחח זה טוב חחחחחחח וכמובן שמסכים עם כל מילה, ה' נתן לנו את הזכות ללכת עם האמת שלנו, ולא רק ע"פ האמת שהרבנים קבעו (מטעמי נוחות וסטריליות) שאנחנו צריכים ללכת בה. חזק וברוך

SSAAMMEEYY

New member
מסכים עם כל מילה

גם אני לא חושב שיש בזה חטא כלשהו בטח שלא מעשה רע או חטא... אני בטוח שאם הוא יכל לברוא הומואים ולסביות הוא יכול גם לאהוב אותנו.

למעלה