נוער נוער נוער

אהוד א1

New member
למה אתה מטשטש את מספרי הרכבים?

נוצרה מין נורמה בפורומים לטשטש מספרים בתמונות. אני יכול להבין את זה כשאתה לא מעוניין להפליל את עצמך בעבירה (תמונה שלך בווילי,נניח).אבל מכאן ועד טשטוש מספרים גורף? לא ברור לי, הרי בכל מגרש חניה אני יכול לרשום כמה מספרים שרק מתחשק לי,לא? יש הסבר אחר שאני מפספס?

אנימור

New member
גם אני תהיתי מה הסיבה...

האמת, שאין לי בעיה עם דפקטים שרוכבים ללא קסדה, הם הרי מסכנים אך ורק את עצמם.

אילן די

New member
מה שיפה בנסיעה ללא קסדה

הוא שבמקרה של תאונה, בדרך כלל אין צורך בטיפול רפואי.

אנימור

New member
../images/Emo45.gif

מעבר לכך, עדיף לכולנו שהמטומטמים האלה יכלו את עצמם, ולא ינהגו לצדנו על הכביש (לא באופנוע ולא במכונית).

iec

New member
נכון-אבל מצד שני זה מלכלך את הכביש../images/Emo176.gif

Commie1

New member
החשיפה שאתה

נותן במגרש חניה לעומת חשיפה ברשת...שונה. זה דומה למספר טלפון או פרטים אישיים שבעלי גישה יכולים לברר עליך מידע. ובכל מקרה זה עניין של צנעת הפרט. לדעתי.

yarivos

New member
בחלומות שלך חשיפה אוטומטית ../images/Emo94.gif

לא מבין את כל הזיוני שכל פה. ראיתי קטנוע ועליו שני בני נוער, אחד עם קסדה והשני בלי. את התופעה הזאת כבר ראיתי 2 טריליון פעם, אבל לא על כביש 1 ולא לאורך 10 ק"מ ובטח שלא במהירות 100-120 קמש. זה הכל. במקום לכתוב "לרוכב הקטנוע מכביש 1 עם החוטיני הורוד" כמו שרבים וטובים פה עושים, עצרתי בצד, צילמתי ושמתי פה את התמונות הקשות. מה עשיתם מזה ? דיון למה מחקתי את המספרים ? (כי אני לא מאנייק, אין לי שום עניין בהענשה של הצמד). דיון על איכות התמונה ? (תמותו, צילמתי מתוך האוטו והיה לי שניה ורבע לכוון).
קטנוניים, נמאסתם !

xfwind

New member
../images/Emo6.gif../images/Emo140.gif../images/Emo49.gif../images/Emo77.gif../images/Emo12.gif

שחרול118

New member
קטנוניים, קטנוניים?!

שום תירוץ לא יתקבל לתמונות באיכות שכזו
טוב נו, הגיל עושה את שלו
מזל טוב גבר

menyroth1

New member
הוא דווקא די צודק

במידה ושניהם קטינים יש בעיה של פרסום התמונה שלהם באמצעי תקשורת זו עבירה פלילית לפרסם פרטי קטין ברבים במקרה כזה .

אהוד א1

New member
ואיך זה קשור לשאלתי? זה לא.

אם כבר, אולי הוא היה צריך לטשטש את פני הקטין. מצד שני,אם הוא רוכב ללא קסדה אז שתשאר להוריו לפחות תמונתו האחרונה,לא? יש לך משהו חוקתי להוסיף לעניין הפרסום ברשת?

menyroth1

New member
זו הייתה שאלתך למה לכסות ולהסתיר?

כל פרסום שעלול להזיק לקטין גם אם כתוצאה מעבירה שעבר (ואפילו אחרי שרצח ) אסור . זה לא משנה אם מטשטשים או שמים שחור . אם לא היה מכסה היה צפוי או לתלונה פלילית (שאגב קשה מאוד להתמודד איתה אח"כ כי בתי משפט מחמירים בנושא ) או לתביעה אזרחית .

אהוד א1

New member
עזוב אותך מקטינים.מטשטשים ברשת בלי קשר לכלום.

טיולי הפרלמנט? מטשטשים מספרים. רכיבה לערד? מטשטשים. מגרש חניה בארוע ספורט מוטורי? מטשטשים. למכירה? מטשטשים. השאלה שלי היא למה. אני מבין טשטוש למניעת הפללה עצמית. לא מבין את הטשטוש הגורף.

SeaCat

New member
אי פרסום תמונתו של קטין

ההגנה על הקטין היא רק כאשר הוא חשוד או נאשם. לא כאשר מישהו ראה אותו מבצע עבירה, כיוון שהוא אז לא חשוד ולא נאשם. כמו כן, בתי המשפט קבעו, לא אחת, שאין הוא מתחשב בגילו של העבריין בעת ביצוע העבירה, אלא אך ורק בשאלה, האם העבריין נדון בבית משפט לנוער אם לאו (עבירת תעבורה, לא תידון בבית משפט לנוער)

למעלה