אפשר שרשור רבנים?

../images/Emo197.gifאפשר שרשור רבנים?../images/Emo197.gif

מי חיתן אתכם? (תכתבו בנושא ההודעה רק את השם)
למה בחרתם אותו?
האם ראיתם אותו "בפעולה" לפני החתונה שלכם?
מה היה סדר גודל של מחירים? (לא חייבים להגיד אבל הייתי שמחה לדעת כי אין לי מושג כל כך איך זה עובד...) והכי חשוב:
איך היתה החופה איתו???

etza

New member
הרב שלנו

חיתן אותנו הרב הריסון בעבר עבד עם צוהר, בחתונה שלנו כבר לא.. בחרתי אותו עוד לפני שהיה לי חתן
הוא חיתן את בת הדוד שלי לפני ככה וככה שנים, ואז עוד לא הכרתי את עצי, אבל החופה שהיתה שם היתה קצרה, קלילה ועניינית, ומאוד התאימה לסגנון ההסתכלות שלי על הדת ולכן מיד התחברתי לזה. (עונה גם על השאלות האחרות שלך
) לא יודעת כמה שלמנו בוודאות כי האיש שלי התעסק עם זה (או אחד האבות לא ממש סגורה על זה) החופה היתה כל מה שציפיתי וקוויתי שתהיה קצרה עניינית, מאוד "אנחנו" דיבר עלינו כזוג ועל החיבור בנינו, והוסיף נגיעה אישית שלנו כזוג וזה היה לנו מאוד חשוב (אפילו דיבר על כך שראשי התיבות שלנו זה עצ...ועל המשמעות של עצ במייצג צמיחה וכו'..
)

hhagigit

New member
כבוד הרב ../images/Emo23.gif זהב שלנו

שמו בישראל שמואל נחושתן. בחור מ-ק-ס-י-ם (באמת לב זהב כזה), צעיר, אינטיליגנטי (זאת הסקנו כי א. הוא עוסק בחינוך ומשרת בצבא בתפקיד מגניב אם זכרוני אינו מטעיני. ב. בשיחה המקדימה הוא לא תלה את כל הסבריו ונימוקיו "כי ככה זה בספר" אלא נימק והסביר בהגיון רב הדורש ידע ופתיחות את הדברים בשפתינו ובגובה העיניים). קצר וקולע אך לא מתיימר להיות סטנדאפיסט. ובנוסף, המקסים הזה גם שלח לנו "שנה טובה" אחרי החתונה עם הטלפון שלו לעתיד אם נרצה לדבר/ לקפוץ הבייתה שלו מכל סיבה שהיא. לא ראינו אותו לפני כן מחתן (הספיק לנו לדעת שהוא מ"צוהר"). ואבא ש'לי התעקש לשלם לו טיפ ששמואל רצה לתרום להיכל הקדושה הקרוב. זהב כבר אמרתי? שמואל הוא מאיזור הדרום (מושב תקומה)

המלצה

נו, אולי פה היה המקום הנכון להגיב (אם כי זו לא היתה הכוונה המקורית שלי). הרב אמיר וינד, מדברים עליו פה הרבה בפורום. אז לנו יש המלצה חמה לגביו- לכו לראות אותו בפעולה לפני שאתם סוגרים איתו משהו. אני, כאורחת, חשבתי שהוא היה מייגע. אז אולי זו המלצה שנכונה בכלל בפורום שכזה- הזוג שמתחתן מתרגש ולחוץ ולא באמת יכול לדעת איך הקהל חווה את הטקס... ולכן לפני שאתם מושפעים מהמלצות, לכו תראו את הרב בפעולה ותשאלו את עצמכם אם זה מה שאתם מחפשים. בהצלחה :)

KVI

New member
הרב שחיתן אותנו

הרב אליעד סקורי, מטירת הכרמל איש מקסים ונעים הליכות איך סגרנו איתו? האמת שהוא הרב השלישי שניסינו לסגור איתו, אז עליו ספציפית המליץ לנו רב מספר שתיים
כל הרבנים שבדקנו את האפשרות לסגור איתם היו מצוהר, וכך גם הרב שלנו לפני שסגרנו איתו, הלכנו לחתונה לראות את החופה שהוא עורך (זאת היתה ההצעה שלו, אגב), אחר כך דיברנו איתו קצת... ואז החלטנו לסגור איתו
החופה היתה די קצרה, אך קולעת, הוא אפילו שר לנו קצת. מה שהיה חשוב לי אישית, זה שאני אוכל לתת טבעת לבעלי לפני שבירת הכוס, וזה גם מה שעשיתי
והוא גם לא ממש החמיר איתנו מבחינת כל מיני כללים - כגון לבישת של לחופה, אני לא לבשתי שום דבר כזה, למשל. במפגש לפני החופה הוא סיפר לנו על כל המסורת והרקע מסביב לכל מה שקורה בחופה, וזה היה נורא מעניין... בקיצור - מומלץ בחום

ט ו ש ה

New member
בן ציון ציוני

בחרנו אותו בעקבות המון המלצות פה, ובעקבות זוג חברים שלנו שלקחו אותו. וזה גם עונה על השאלה השניה. למרות שסגרנו הרבה לפני, ראינו אותו שבוע לפני החתונה שלנו בחופה של החברים, מה שרק אישש את הבחירה
ב - $$$ יצא לא מעט (באיזור ה - 1,000) אבל זה בהחלט רף עליון, ולא ממוצע. הרגשנו שזה מה שמתאים לנו לתת, הוא עזר לנו לא מעט, ועשה חופה מקסימה מקסימה מקיסה ומאד מרגשת.

ללי1107

New member
בן ציון ציוני -חיתן גם אותנו

איש מדהים. עשה לנו חופה מרגשת, קלילה , בדיוק כמו שרצינו.

ליתלת

New member
הרב ג'וש לאופר

אני עדיין מאואבת בו
הרב ג'וש לאופר - רב אורתודוכסי מזן מיוחד ויוצא דופן. כתבתי עליו ועל החופה שלנו בהרחבה כאן ואני ממליצה עליו בכל פה. כולם היו מרוצים ממנו - מאבא שלי וחבריו השסניקים, ועד לאנשים שלא מכירים מה זה בית כנסת בכלל. הצעירים, המבוגרים, המזרחים, האשכנזים, הדתיים השמרנים והחילונים המוחלטים - כולם עמדו מרותקים ומוקסמים מול החופה. והכי חשוב - אנחנו מבסוטים - כי הוא עשה לנו בדיוק את החופה שרצינו. עזר לנו לבנות את הטקס בסבלנות ובסובלנות, באופן שהכי נתחבר אליו. (חוצ ממנו היה גם הרב מיכה אודנהיימר, שהיה מקסים ביותר, שיתף פעולה יפה מאוד וחתם לנו על הכתובה, מכיוון שלג'וש אין אישור מהרבנות לחתן). לא ראינו אותו בפעולה לפני, אם כי הוא שר וניגן לנו בגיטרה קצת בפגישות שלנו (וזה לגמרי הספיק). בחרנו אותו כי הרגשנו שהוא האיש המתאים. שהוא רואה אותנו באמת. אין לי הגדרה יותר טובה. מיותר לציין שהחופה שלנו היתה ייחודית ועשתה רושם עמוק על האורחים שלנו. אני בטוחה שרובם יזכרו אותה עוד הרבה זמן כאחת החופות היפות והמרגשות שהשתתפו בה אי פעם. סדר גודל של המחירים: ג'וש - ביקש 200 דולר. שווה כל אגורה (ונתנו לו יותר ובשמחה). מיכה - ביקש 250 דולר (כי הוא בא מירושלים) היינו מבסוטים ונתנו גם לו יותר.

ogie

New member
הרב משה הרנוי

חיתן חברים שלנו, והחופה הייתה מקסימה. איש שיחה מדהים ומרתק, מצחיק ורציני כשצריך, שופע חום וטוב לב. לגבי תשלום - זה תלוי בכם. הוא לא מבקש סכום מסויים. כמובן שצריך לקחת בחשבון גם את המרחק שהוא צריך לנסוע...הוא גר ליד ראש העין.

ogie

New member
הכוונה "חיתן חברים שלנו"

ואז החלטנו שאנחנו רוצים שיחתן גם אותנו...

משה הר נוי מחתן אותנו עוד 3 שבועות

והוא איש מקסים, לבבי ומרתק... אחד הדברים שלא מטרידים אותי בכלל כשאני חושבת על ערב החתונה הוא החופה; למרות שאני אדם שרחוק ממסורתיות, משה מצליח להביא את הדת בצורה מאוד מרגשת ו"מודרנית" ובעיני הוא בחירה מושלמת לזוגות חילוניים שמעוניינים בטקס שוויוני יותר מהמקובל.

Indie62

New member
הרב חגי כהן המקסים!

(אוי, כמה הייתי צריכה את השרשור הזה לפני כמה חודשים...) הרב חגי כהן - רב תימני, אורתודוקסי-קולי. לא לוחץ ידיים, כן גולש בטרקטורון אוויר. בחקרנו אותו כי החופה שהוא עושה כוללת שיר בחרוזים שהוא כותב על איך שבני הזוג הכירו. זה יוצר חופה מאוד אישית ומשעשעת, לא כבדה ולא מנוכרת. הלכנו לראות אותו בחופה. נבהלנו שהחופה ארוכה אבל אצלנו ביקשנו קצר יחסית והיה משהו כמו 15 דקות. אחרי החופה דיברנו איתו והוא היה ממש מעניין. נפגשנו איתו לפני החתונה לשיחה לצורך איסוף חומר לכתיבת השיר ותיאום ציפיות לחופה, והוא היה ממש מקסים - הסביר לנו על הטקס בצורה מאוד לא מעיקה, שאל עלינו, סיפר לנו על עצמו ואשתו וילדיו - 4 ביולוגיים ו-5 מאומצים. ישבנו מרותקים 3 שעות. בערב עצמו היה מאוד נחמד ולבבי. צויין כי אני הייתי מאוד אנטי בהתחלה ורציתי טקס חילוני שאוכל לבוא לידי ביטוי בו. "נכנעתי" לאמא של ניר ובסוף קיבלתי טקס לא פחות אישי ממה שקיוויתי תחילה. לבקשתנו הוא לא הקריא את הכתובה בחופה. לא ביקשתי לומר משהו או לתת טבעת, אז אין לי מושג מה עמדתו בעניין. מחיר - הוא אמר שניתן כמה שאנחנו רוצים. נתנו לו 1000 שקל. אפשר למצוא את המספר שלו ב-mit4mit. הנה רוב החופה שלנו: http://www.youtube.com/watch?v=sXMymlqa8J4

merime

New member
הרב חיים הבלין

ראינו אותו בחתונה של חברה שלי אבל לא זכרנו את השם... ולא חשבנו עליו שחיפשנו רק (silly us) שקבענו איתו ישר זיהינו במי מדובר. אמנם עוד לא התחתנו (יש עוד חודש וחצי), אבל הוא מקסים מקסים מקסים!!! והרשים אותנו מאוד (מי יודע אולי נקבל את ההזמנה שלו לשבת, חחח) מבחינת תשלום - אז... הוא עושה חופות דרך צוהר וגם לא... תשלום כראות עיניכם!

Darth Foofoo

New member
אנחנו לקחנו את הרב יוסי בן הרוש

כי היה חשוב לי רב שהוא קצת יותר מאחד שבא מחתן ויאללה הביתה. רב שהתייחס אלי , שלחץ לי יד שנותן לי לתת טבעת לפני שבירת הכוס שנתן לי הרגשה של שווה בין שווים . וזה הכי חשוב .

sapir76

New member
../images/Emo45.gif גם אנחנו לקחנו את בן הרוש!

איש מקסים ויקר!

למעלה