מפקדת הפעולות

../images/Emo196.gif מפקדת הפעולות

שימו לב! פינה חדשה! הפינה תפורסם כל יום שני, ובה מספר שאלות חודרות בקשר לפעולה האחרונה שהעברתם/עברתם. שם: מעו"ז: תפקיד: פעולה שעברתי/העברתי (לבחור) יום הפעולה: צבע החולצה שלבשתי מתחת לחולצת בית"ר: שעת הגעתי למעו"ז: שעת עזיבתי את המעו"ז: נושא הפעולה: ציטוט נבחר (של אחד החניכים): הדבר הכי שטותי שאמר לי המדריך/שאמרתי: צבע הגרביים איתם הגעתי לפעולה: הדבר הכי מגעיל שהיה בפעולה: הדבר הראשון שעשיתי כשנכנסתי למעו"ז: שאלת בונוס! - מהי השורה ה- 12 של שיר בית"ר? (מיני ליגה אידיאולוגית)

שליייי

שם: דרור מירב מעו"ז: ברקן תפקיד: רכז פעילים-מדריכים, יועץ המעו"ז, מדריך שכבת ה'. פעולה שעברתי יום הפעולה: רביעי האחרון צבע החולצה שלבשתי מתחת לחולצת בית"ר: אדום שעת הגעתי למעו"ז: 19:45 שעת עזיבתי את המעו"ז: 21:15 נושא הפעולה: אחריות וחברות טובה. ציטוט נבחר (של אחד החניכים): "איזה מאמי" (נטע קפון משתלבת בחיי החברה השרוניים) הדבר הכי שטותי שאמר לי המדריך/שאמרתי: "אל תסמכו על חברים" צבע הגרביים איתם הגעתי לפעולה: אפור =\ הדבר הכי מגעיל שהיה בפעולה: שהייתי צריך לאכול משחת שיניים (ולא יצא לי הטעם שעוווווווות!) הדבר הראשון שעשיתי כשנכנסתי למעו"ז: הנחתי את תיק האודישנים (ששפטתי באותו יום), אמרתי שלום למדריכה (קרן) ואז צילצלה ריקי, רכזת בינימינה- כדי להגיד לי שעוד חבר'ה באים לשבת שאלת בונוס! - מהי השורה ה- 12 של שיר בית"ר? (מיני ליגה אידיאולוגית) אני אשאיר לכם אותה כי אני כתבתי את הפינה.... תהנוווו [ותגיבו]

שיליייי!!!

שם:עמית מעו"ז:בנימינה תפקיד: מדריכת ב' פעולה שהעברתי : יום הפעולה: שני צבע החולצה שלבשתי מתחת לחולצת בית"ר: גם צבע תחתון צריך? שעת הגעתי למעו"ז: חמישה לשלוש שעת עזיבתי את המעו"ז: שמונה ורבע נושא הפעולה: פסל סביבתי ציטוט נבחר (של אחד החניכים):אין... הדבר הכי שטותי שאמר לי המדריך/שאמרתי: שצריך להדביק את הבקבוקים עם דבק לקרטון! צבע הגרביים איתם הגעתי לפעולה: ומה עם ת.ז? הדבר הכי מגעיל שהיה בפעולה: כולי הייתי עם דבק!!! הדבר הראשון שעשיתי כשנכנסתי למעו"ז: אמממ... שמתי את התיק על הכיסא..

למעלה