מחפשת חייל בסדיר או בקבע

racheli23

New member
../images/Emo195.gif../images/Emo195.gifמחפשת חייל בסדיר או בקבע../images/Emo195.gif../images/Emo20.gif

בעלי יוצא למילואים, שוב, ביום ראשון והמדים שלו נוראים . אני מחפשת מדי ב' עדיף חדשים (מהדגם החדש) מידה ג' (גם לחולצה וגם למכנס). אני אשמח לכל דבר

בכייף הייתי משחררת לך את של הבעלול...

אני בטוחה שגם הוא היה רוצה לשחרר את המדים שלו - אבל לצערי הוא גם יוצא למילואים ביום ראשון

עזי 22

New member
רק מחייל בסדיר או בקבע../images/Emo35.gif

ממילואימניק בדימוס לא תקבלי?
אין לי מושג מה זה הדגם החדש. יש לי סט אחד של מדי ב', מידה ג', במצב תקין (לעניות דעתי). אם תרצי אותם... אשתי תודה לך מאוד

zviaran

New member
יש לנו המון מדים

חדשים לגמרי (א') ישנים במידות 38, 39. למישהו יש מושג מה לעשות אתם, או מישהו שמעוניין בהם? אתם מוזמנים ליצור אתי קשר.

קרנית 1

New member
שותפה לבעסה

הי רחלי... גם אצלנו יש מילואים באופק... באוגוסט ... לכמה זמן? את מגיעה מחר לארוע? אנחנו נהיה חלקנו בתפקיד וחלקנו בתפקיד האם...

racheli23

New member
קרן, איזה אירוע את מדברת?

המפגש של האימהות והילדים בשבוע הבא ביום חמישי לא מחר.

Reshef 914

New member
אממממ יש מצב שיש לי (וגם לכל האלה שרוצים להיפ

טר מהמדים שזרוקים בארון). אני חייל בחפש"ש עכשיו ואוטוטו משתחרר ויש מצב שעוד יש לי כמה זוגות מדים (ב' ירוקים זית) אבדוק ואודיע לך. אם יש מישהו שרוצה להיפטר ממדי ב' (או א' אבל של חיל הים, שמה אני סורי) שיגיד לי ואלך להזדכות עליהם בבסיס שישמשו חיילים אחרים שצריכים אותם.

עמיתגו

New member
היי רחלי

צה"ל צריך לדאוג לו למדים, אני קיבלתי צו לא מזמן ואמרתי להם שאין לי מדים ואין לי נעליים. ולכל מי שמחזיק במדים או ציוד צבאי בכלל אני מעודד החזרה של כל הציוד. כשהשתחררתי מהצבא בזמנו החזרתי 3 קידבקים מלאים במדים ושטויות. לדעתי זאת אזרחות טובה ולא יותר.

גור אדם

New member
הממ... כאחד שעושה לפחות חודש בשנה

עוד מעט קרוב ל- 20 שנה... (אחד מהפראיירים שנשארו...) - לדעתי זו אזרחות טובה. אני מעדיף שיהיה לי את הציוד בבית - כך שאני מגיע למילואים כבר לבוש ומוכן בבגדים שלי.

racheli23

New member
כן, אבל למי אתה מחזיר את הציוד עם אתה לא

במילואים? ובעלי אמר שהוא לא מחזיר מה שיש לו כי לפעמים מה שהם נותנים יותר גרוע ממה שיש לו כרגע.

גור אדם

New member
מה זאת אומרת אם אתה לא במילואים?

בוא ונבין משהו - בציוד - מדובר על מדים, נעליים, כובע, כפפות וכו'. אצלי כל הציוד מאופסן בתיק במחסן במהלך השנה - כך שאני רק צריך להוסיף מס' דברים קטנים - ואני מוכן ליציאה תוך חצי-שעה מקס' (ולצערי הדבר כבר קרה). כאשר אשתחרר מהמילואים עקב גילי - אחזיר את כל הציוד לאפסנאות הגדוד שלי.

racheli23

New member
../images/Emo2.gifחבר'ה אתם לא רציניים../images/Emo4.gif../images/Emo201.gif

מה באמת ? אף אחד?

א י ו ש י

New member
רחלי, גם עזי וגם צביה הציעו לך פה

ואולי עוד לא התעמקתי ,למה לא לקחת????

racheli23

New member
צביה הציעה לי מדי א' שזה לא מתאים, ועזי

נותן לי מחר זוג אחד של מדים ואני מקווה שהם בסדר. אני לא יודעת מה המצב עם המדים של עזי ואני גם לא חושבת שלמילואים מספיק רק אחד פשוט. אני פשוט רוצה שיהיה לו משהו נורמלי כשהוא שוכב במארבים באמצע הלילה וכו'...

בדיוק כיבסתי אותם בשבוע שעבר...

אני לא יודעת מה המידה, אבל לדעתי בסביבות 44... עוזר? האיש חוזר לפנות בוקר, אז אם מתאים לך אני אשאל אם אפשר להשאיל לכם. בכל מקרה-לילה טוב!

racheli23

New member
את מקסימה, תודה. אבל אני חושבת שמדים קשה

להשאיל, בגלל הדברים שבעלי עושה שם. בדרך כלל הוא חוזר כולו קרוע או בלוי . אבל תודה רבה לך על המחשבה

למעלה