שירשור סופ"ש- מפקדים!

../images/Emo195.gifשירשור סופ"ש- מפקדים!../images/Emo195.gif

הייתם בטירונות/קורס, אנחנו מניחים שעברתם יותר ממפקד אחד... אז קדימה-
מי היה המפקד שהכי השפיע עליכם?
המפקד שהכי שנאתם, ולמה?
משהו מצחיק שקרה לכם עם מפקד/ת...?
שירשור מפקדים- כל העולה על רוחכם!
אחלה סופ"ש לכולם, תשמרו על עצמכם ותתקתקו בבטחה...

James Hammerton

New member
הדבר היחיד שיש לי להגיד

זה כמובן על המפקד שלי באבט"ש (הוא בעצם לא היה המפקד הישיר, כי הוא היה קצין) שהיה חתיך לחלוטין. פינטזתי עליו בערך שבועיים, והיה נורא איכסה שהוא הלך (התחלף), כי מצד אחד הוא היה קשוח כזה מבחוץ אבל נורא נחמד ומתחשב מבפנים (ומשקיען). סוג של הטעם שלי... ביום האחרון לפני שהוא הלך הוא קרא לי, חשבתי שאולי הוא רוצה להגיד לי משהו מיוחד אבל זה היה סתם שטויות... נו טוב. אני מתנחם בעובדה שהוא נראה הטיפוס המתאים, כך שאולי יום מין הימים אני אראה אותו רוקד בתאטרון (בהנחה שיום מין הימים אני אגיע לשם...)

M KO

New member
../images/Emo15.gif מה מלש"ב אמור לרשום?

כיאלו ככה באופן אוטומטי ותמים לנטרל אותי מהשתתפות בשרשור?! איזה עומואים! M _ KO

וול,

אני וגוייאבי היינו ברוב השירות תקועות יחד, אז אני לחלוטין מסכימה שהמפקדת בטירונות+קורס (לא לשכוח, 5.5 חודשים מהחיים שלי!) הייתה בתזונה - אבל לא בצורה הטובה והקשוחה, אלא סתם מעפנה ורעה. היא הייתה אמורה לייצג את המפקד האולטימטיבי (מפקד בקורס מפקדים..) והייתה לחלוטין כל הדברים שאני בחיים לא ארשה לעצמי להיות כמפקדת. אני חושבת שדי הצלחתי בעניין הזה. בשירות עצמו.. ממ. היו כמה מפקדים שהשפיעו עלי - שתי קצינות שהיו לי כמ"כית, שכל אחת לימדה אותי מה זה להיות בנאדם מדהים, מקצועי ופרפקציוניסט. פשוט דוגמא אישית לשפיציות אמיתיות בכל התחומים. כמובן המ"פ שלי כשהייתי פ"פ והיינו קרובות
, שלימדה אותי המון המון על פוליטיקה ואיך מערכות היררכיות פועלות בעולם האמיתי - מאחורי הקלעים - אחד השיעורים הכי חשובים שלמדתי בחיים.. לא הכל חיוכים ותגובות מאופקות, יש כ"כ הרבה לכלוך מאחורי הקלעים שאני בשוק שהעולם מתפקד ושהפוליטיקאים האמיתיים לא מושחתים פי אלף. וגם גוייאבה אחת מדהימה ושפיצית שלימדה אותי כ"כ הרבה. אי אפשר שלא להתאהב אחרי שרואים אותה בפעולה
, לא רק מול חיילים, גם מאחורי הקליעה, בשיחות ובהרגשה האישית ובהתמודדות עם המון המון מכשולים בדרך. היא באמת מפקדת, אמנם לא שלי אבל לצידי, שהשפיע עלי במיוחד
. הממ.. דברים מצחיקים שקרו לי עם מפקדים אין לי, אולי דברים מצחיקים שקרו לי כמפקדת, ובאמת שקרו אלפים. הממ.. אני חושבת שאחד הרגעים הקומיים היותר מוצלחים של השירות שלי הוא לראות מחלקה של 50 חיילים עומדים בחית ונותנים הקשב רועם במיוחד, כשכולם מחופשים לעצים, מלאים בענפים, צמחים, בוץ והמון המון חלקי שיחים למינהם.. במחלקה מסויימת (מחזור כפרות) רמת השמחה ביום הספציפי הזה הייתה מטורפת.. וזה זיכרון ממש טוב
(יש דבר כזה חלקי שיחים, סעמק, זה פשוט שיח שהוא לא כולו על בנאדם, אלא רק בחלקו!!) אוהבת כאילו שאין מחר, אפונה נה

featherhead

New member
אלו!

מפקד שהשפיע עליי... האמת, עשיתי טירונות של 10 ימים עם סמלת בהמה ומ''כית שהייתה לה כריזמה של סולייה. לא היו שם יותר מדי אנשים סמכותיים ורציניים ובאופן כללי הטירונות הרגישה כמו זריקת זין אחת גדולה. מה שכן, לפחות היו הרבה צחוקים משהו מצחיק שקרה עם המפקד/ת.. ביום של המטווחים נסענו לניצנים בשביל לטווח, וזה היה יום חפשני כזה וממש מצחיק. באחת הפעמים ביום הזה היינו צריכים לעמוד בח' ומשהו ממש הצחיק אותי באותו רגע.. הסמלת קלטה אותי ואמרה משהו בסגנון "יש לך 3 שניות להפסיק לצחוק! 1.....2.....3!" וזה רק הצחיק אותי עוד יותר! אז צחקתי לה בפרצוף, אפילו שניסיתי לעצור את זה, ובתמורה היא ציוותה עלי לעשות פעמיים 20 פק''לים, ולספור אותם בקול רם- ושם באמת נקרעתי. נראה לי שהיא ויתרה עליי ברגע הזה
המפקד שהכי שנאתי היה המפקד שלי בתפקיד הקודם. הוא היה הדבר העיקרי שלא אהבתי בבבסיס הזה. לפעמים אני שמח שסגרו את המערך רק בגלל שעכשיו אני לא תחת הפיקוד שלו- הוא היה בן אדם רקוב!!! מקולקל מבפנים, כזה שאין לו סיכוי בעולם להיות מישהו טוב. הוא נהנה לצחוק על אחרים ולהתנשא מעל כל מי שהיה סביבו, לחלק סינג'ורים לכל החיילים שלו גם כשאין עבודה והוא גם ניסה לקטול אותי המון פעמים וגם הצליח! (נניח, מול הרבה חברים שלי הוא אמר לי "אני לא מבין איך עברת את המבחנים הטכניים") (בדיעבד הייתי אמור להגיד לו משהו בסגנון "ואני לא מבין איך עברת קורס קצינים, יא קוואזימודו שמנצל את התפקיד שלו בשביל להתעמר בפקודים שלו רק בגלל שיש לו זין קטן וגיבנת שעירה") אבל הכל מאחורינו, כן?
קיצר, צבא זה מצחיק.

M KO

New member
../images/Emo15.gif צבא זה מצחיק כאשר יש לך...

פרופיל 64 (לרוב). כולי 'צעיר' (
) וסתם ממורמר מהפרופיל שלי =/ * נא לא לקחת אישית! M _ KO

M KO

New member
../images/Emo15.gif אממ

אני צודק אם אני מנחש שהיית בטירונות רובאי 02? 19/7/06... |סגול| "מי שחלם ***, מי שנשם ***" - מצטער אבל לא חלמתי ולא נשמתי רעל סגול ירוק... אולי אני אנצל ברגע האחרון =/ M _ KO

featherhead

New member
קרוב!

טירונות 01
עוד יותר בדיחה.. והתאריך ממש קרוב, בחור! מסיבת גיוס ועניינים? מקווה שתנחת במקום טוב:)

M KO

New member
../images/Emo15.gif רגע...

איך טירונות 01 עפ פרופיל 97? ספר ומהר!!! מה עושה בצבא? (אם ניתן לשאול)(אולי זה מסווג
) אני אגיע למסיבת הגיוס של עצמי... בנוגע לחברים זה קצת בעיה בתנאי שאני לא מצליח להשיג 50 טפסי מחלה (גימלים). תודה! M _ KO

featherhead

New member
מיונים למודיעין קודמים לחילות אחרים

ככה שגם אם יש לך פרופיל קרבי והתמיינת לחיל המודיעין, תגיע למודיעין בסוף ובמודיעין עושים טירונות מקוצרת ומעורבת (בנים יחד עם בנות-שכונה!
)

M KO

New member
../images/Emo15.gif בנות? את מי זה מעניין ../images/Emo3.gif

אלא אם הן מעל 175 ס"מ ובעלות 55 ק"ג (סתם סתם סתם
) הלוואי והייתי מגיע למודעין
M _ KO

A m i n a d a v

New member
דאחקיות ועוד

באחת הפעמים שהקורס הקודם שלי עמד בשלשות, אחת הבנות גירדה את האף. המפקד שאל אותה: "למה זזת?", והיא אמרה לו שגירד לה האף. הוא בתגובה: "תארי לך שאת יושבת עכשיו במארב עם חברים שלך, פתאום מגרד לך האף. את מגרדת אותו, חושפת את חברים שלך, כולכם נהרגים ולמחרת מופיעה כותרת בעיתון 'אף גירד'". כמה ימים לאחר מכן אני ועוד כמה אנשים עושים ממלאים שאלון תחקיר בטחוני, והמפקד הנ"ל נכנס לכיתה. אחד מהאנשים שאל אותו למה השאלון (כי לא ידענו לשם מה זה), והמפקד ענה לו: "זה רק המיוחדים עושים אותו". השואל היה מופתע מהתשובה, והמפקד מחזיר לו: "מה, אתה לא חושב שאתה מיוחד?". החייל, ההמומם בשנית, ענה לו שלא. בתגובה לזה המפקד שאל אותו: "ואמא שלך? היא לא חושבת שאתה מיוחד?" "ואבא שלך? הוא לא חושב גם כן שהבן שלו מיוחד?".... כל מילה נוספת, מיותרת. מעבר לזה, ביום הראשון שלי בקורס הנוכחי שלי, המש"ק (השווה בטירוף, ד"א), רצה להסביר לנו איך לשלוח מכתבים וחבילות לבסיס. אז נפלט לו "מכתבות וחבילים"... המסכן התבלבל שוב לאחר מכן], כשרצה לומר לנו שלפני כל יציאה מהכיתה צריך לסגור אותה ולמחוק את הלוח. אז במקום להגיד את זה, הוא אמר: "לוח, למחוק כיתה, לסגור אורות..." אבל חוץ מדאחקות יש לי גם מודל לחיקוי- מפקד הקורס שלי, שאחרי 4 וחצי שנים בצבא הוא כבר סגן (שני ארונות). אני חושב על קצונה והייתי רוצה להתקדם מהר כמוהו.

למעלה