מילואים-הטריוויה

../images/Emo195.gifמילואים-הטריוויה../images/Emo195.gif../images/Emo108.gif

שאלון טריוויה על ה-סידרה שחיממה לבבות במשך חודשיים ארוכים,. השאלות נאספו גם על העונה הזאת ולא מהקודמת כי חלק לא ראו אבל יתווספו 3 שאלות בונוס בסוף בקשר לעונה הקודמת. את תשובות יש לשלוח במסר בלבד!!111 לגבי מי שינצח הוא יוכתר ל"מלך המילואימניקים" תואר ממש מכובד!11 ולגבי פרס זה הרבה כבוד!וזה גם בשביל הכיף..
אז לשאלות: 1.למה נאווה רצתה את התינוקת של הפלסטינית? 2.למה אביתר עזב את תפקידו? 3.כמה חיילים נהרגו בתקרית?מה השמות שלהם? 4.את מי האחות בבית חולים ובנדה הלכו לחפש? 5.מי בסידרה התחתן? 6.מי בסידרה היתגרש? 7.מי שר את שיר הפתיחה של הסידרה ואיך קוראים לשיר? 8.איך קוראים לאחות בבית חולים? 9.מי רצה להרוג את הילד הפלסטיני? 10.איך קוראים לאחות של פיני שמת?[[כולל שם משפחה]]
3 שאלות בונוס מהעונה הראשונה
11.מי איים להפציץ רימון בפרק הראשון? 12.במי בגד נדב ועם מי? 13.למה בדרך לבסיס בנדה העיף את ג'רי מהאוטו שלו? זהוו
כמובן שאני יודעת את התשוובת לכל השאלות, אם השאלות קשות מדי אז אפילו תנחשו! עדיף שאולי תטעו או תקבלו חצי נקודה או נקודה שלמה מאשר שלא תנסו בכלל.. וכמוובן שכולם יכולים להישתתף בזה, כל מי שאתם מכירים שמכיר וראה את מילואים יכול לענות לזה...
לגבי הזמן נראה כבר מתי ואני הודיע שבוע מראש.. שנראה כמה הישתתפו אזההוו שיהיה לכולם בהצלחה,ותהנו מזה כי זה אמור להיות כיפי.. ומקווה לשיתוף פעולה
יומטוב
נ.ב לא לשכוח! תשובותאצלי במסר!!11

ו...../images/Emo108.gif

כל מי ששולח לי תשובות במסר שיגיד לי פה שאני אאשר שקיבלתי.. בהצלוחה שוב

"עותה תותה" שלחה לי מסר../images/Emo108.gif

כל הכבוד על ההיתאמצות שעשית[[למרות שאינפה מה להיתאמץ
]] כל הכבוד! פן ירבו כמוך! בהצלחה,.

למעלה