התפקדות ספטמבר

Devils Pet

New member
../images/Emo195.gif התפקדות ספטמבר../images/Emo70.gif../images/Emo195.gif

שם: גיל: מיקום בארץ: כיתה\ יחידה (בשביל הדרוגילי): איך היה היום הראשון בבצפר (תרגום לחיילים: כמה נזיפות קיבלתם ממשטרה צבאית)? נהנתם? המורה\ מפקד מגניב\ה? כיתה\ יחידה מגיבים? קניתם את המחברות והתיקים החדשים וה100מות של בראץ(חיילים:יש לכם קיטבג?)? קניתם עפרונות של בובספוג ודורה (חיילים: בדקתם שאין לכם פילים בקנה?)? יש בגרויות השנה? אם כן, איזה? שנה טובה ומלאה ערסים

Down And Away

New member
|ג'ייד|../images/Emo112.gif עונהעונהעונה

שם: סתיווש גיל:עוד שלושה חודשים 16 מיקום בארץ: הוד השרונוש. כיתה\ יחידה (בשביל הדרוגילי): י''א. [יו זה מוזר] איך היה היום הראשון בבצפר (תרגום לחיילים: כמה נזיפות קיבלתם ממשטרה צבאית)? כיף <: נהנתם? כןןןןן המורה\ מפקד מגניב\ה? ~__~" תימני הומו. [לא להיעלב הדר] כיתה\ יחידה מגיבים? על ??? קניתם את המחברות והתיקים החדשים וה100מות של בראץ(חיילים:יש לכם קיטבג?)? לא של בראץ, אבל אכן דברים מגניבים. קניתם עפרונות של בובספוג ודורה (חיילים: בדקתם שאין לכם פילים בקנה?)? ככןןןןןן !!!!!!!!!!!!!!!111111111111111111 יש בגרויות השנה? כן בוכע אם כן, איזה? נמנמ .... אנגלית, מתמטיקה, ספרות, ביולוגיה ועוד כמה

morswisa

New member
שונא בצפר >>

שם:מור/מרדכי[גיליתי שקוראים לי מרדכי רק לפני שנתיים] גיל:עוד 4 חודשים 16 מיקום בארץ:חולון כיתה\ יחידה (בשביל הדרוגילי): י' איך היה היום הראשון בבצפר (תרגום לחיילים: כמה נזיפות קיבלתם ממשטרה צבאית)? לא היה רע אבל שונא ללמוד נהנתם? במושגים של לימודים כן בטאלכס -לא המורה\ מפקד מגניב\ה? איזה מגניבה איזה נעליים>> כיתה\ יחידה מגניבים? לא. קניתם את המחברות והתיקים החדשים וה100מות של בראץ(חיילים:יש לכם קיטבג?)? לול קניתם עפרונות של בובספוג ודורה (חיילים: בדקתם שאין לכם פילים בקנה?)? שיט שכחתי לקנות יש בגרויות השנה? כן אם כן, איזה? מה שהבנתי עד עכשיו טכנולוגיות ולשון.

morswisa

New member
תיקון

גיליתי היום שיש לי גם בהיסטוריה מטמטיקה פיסיקה ועוד אחת שלא זוכר

HaDaRoSh

New member
חחח בריאות :) ../images/Emo121.gif../images/Emo211.gif

שם: הדר גיל: 19 מיקום בארץ: ת"א כיתה\ יחידה (בשביל הדרוגילי): חחחח יחידה? >< טוב אסור לי לגלות
איך היה היום הראשון בבצפר (תרגום לחיילים: כמה נזיפות קיבלתם ממשטרה צבאית)? חחחחחחחחחחחחחחח אחת נהנתם? וויפיייי המורה\ מפקד מגניב\ה? הוא אתיופי
עניתי על שאלתך? כיתה\ יחידה מגיבים? מי? קניתם את המחברות והתיקים החדשים וה100מות של בראץ(חיילים:יש לכם קיטבג?)? כן D: קניתם עפרונות של בובספוג ודורה (חיילים: בדקתם שאין לכם פילים בקנה?)?
יש בגרויות השנה? לא ג: (נו הסמיילי המעצבן הזה מהמסן
)

Down And Away

New member
|ג'ייד|../images/Emo112.gif

המורה\ מפקד מגניב\ה? הוא אתיופי
עניתי על שאלתך? חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

HaDaRoSh

New member
לכי תתקלפי לך. ../images/Emo121.gif../images/Emo211.gif

קראתי את זה רוחמה

מתקפד

שם:דודי גיל:15 באימשלי מיקום בארץ: פתח כיתה\ יחידה (בשביל הדרוגילי): י' איך היה היום הראשון בבצפר (תרגום לחיילים: כמה נזיפות קיבלתם ממשטרה צבאית)? נחמד נהנתם?מאודמאוד-___- המורה\ מפקד מגניב\ה? מחנך, סוג של מפקד. כיתה\ יחידה מגיבים? בסדר קניתם את המחברות והתיקים החדשים וה100מות של בראץ(חיילים:יש לכם קיטבג?)?כן קניתם עפרונות של בובספוג ודורה (חיילים: בדקתם שאין לכם פילים בקנה?)?כן יש בגרויות השנה?כן אם כן, איזה?כן.

Cuttie Cat

New member
עונה!

שם:גילי גיל:18.9 ... אומגד תכף 19?!?!?! מיקום בארץ:צפונית כיתה\ יחידה (בשביל הדרוגילי): חחח... טוראית.. כבוד! חחח איך היה היום הראשון בבצפר (תרגום לחיילים: כמה נזיפות קיבלתם ממשטרה צבאית)? אפס... אני חיילת טובה :) נהנתם?שלא נדע המורה\ מפקד מגניב\ה? כולם זונות כיתה\ יחידה מגיבים? חמודים.. טירונות היה יותר כיף בוכיה קניתם את המחברות והתיקים החדשים וה100מות של בראץ(חיילים:יש לכם קיטבג?)? כן חחח קניתם עפרונות של בובספוג ודורה (חיילים: בדקתם שאין לכם פילים בקנה?)? חחחח נראלי פרקתי תנשק כבר עשרים אלף פעם עם כל השמירות האלה =/ יש בגרויות השנה?תאמינו לי אני מתגעגעת לזהההההההההההההההההההההההההההה אם כן, איזה? -

Cuttie Cat

New member
עניתי טוראית?חחחחחחחח

צעירה שכמותי חחח סתם אני מסווגת! לא מגלה!

HaDaRoSh

New member
חחחחח ממש גאווה לעם ../images/Emo6.gif ../images/Emo121.gif../images/Emo211.gif

למעלה